www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Windows 7 problem

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bdoctore
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Okt 2015 16:26
Prispevkov: 38
Aktiv.: 0.37

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 17, 2016 10:19 pm    Naslov sporočila:  Windows 7 problem Odgovori s citatom

lp, danes zjutraj sem prižgal računalnik in mi naenkrat zahteva Username in Password katerega nisem nikoli imel, niti pa imam ponujeni kakšen account na izbiro kar je zelo čudno..do sedaj nisem nikoli imel password tako da niti ne vem kaj noter pisat, ko pa svoj Username vpišem (brez passworda) mi vrže error in piše da ta račun sploh ne obstaja..in kar je še bolj čudno, je to da mi se zdi da grafika dela v 16 bitnemu načinu, kar se vidi na sliki dol.
help??



windows7.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  43.92 KB
 Pogledana:  35 krat

windows7.jpg



win71.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  37.32 KB
 Pogledana:  10 krat

win71.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1735
Aktiv.: 12.55
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 17, 2016 11:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poženi v varnem zagonu (pred bootom iz diska stiskaj F8) in boš videl koliko uporabnikov se pojavi pri pozdravnem oknu.
Lahko si kaj čaral z nastavitvami za pomoč uporabnikom s posebnimi potrebami, vsaj na prvi sliki, ki je res boga in neostra, je videti meni za te nastavitve in levo spodaj tisti logo za invalide, vsaj zdi se tako.
Poizkusi 5x zaporedoma stisniti tipko Shift.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bdoctore
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Okt 2015 16:26
Prispevkov: 38
Aktiv.: 0.37

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 19, 2016 1:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ni jih sploh bilo, na hirens boot so mi samo administrator in guest bili na seznamu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group