www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

IP kamera
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mzmarez
Član
Član



Pridružen-a: Tor 22 Jan 2008 19:03
Prispevkov: 184
Aktiv.: 0.93
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 20, 2017 12:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za namig. Bom poizkusil ob prvi spremembi ip adrese. Sedaj sem začasno stvar rešil tako,da sem dal kameri ,ki ji lahko spremenim IP adreso naslov 192.168.1.200 (namesto 0.200 kakor se sama postavi in jo dodatno fiksiral z MAC adreso ). Sedaj zaenkrat deluje.

protonček:

Prejšnjič sem se hudoval nad softverjem ,ki ga dobim z nakupom kamere. Tu sem mislil predvsem na software za android. Za windowse me ne zanima dosti, razen če ga uporabljam za nastavitve kamer, ker v androidu ne morem nastavit.. Smisel delovanja IP kamer ne vidim v delovanju v windowsih zaradi prevelike porabe delovanja računalnika.

Recimo za Xmeye obstaja cela vrsta teh programov pod tem imenom (ali izpeljank tega imena) na Googlebuy-u. Vendar nisem mogel dobiti obeh kamer istočasno na monitorju , kljub temu, da naj bi to delovalo (ikona). Delovalo pa mi je na neki začetni verziji tega programa,vendar sem se še potem namučil , da je začelo delovati. Da pa bi se mi kameri postavili tako elegantno , kot v Tinycam monitor free, pa zaenkrat nisem našel nobenega drugega programa. Tudi s CMS imaš veliko dela da ti prikaže kameri,pa čeprav deluje v windowsih. Se pravi , da je bila moja kritika v veliki meri upravičena.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group