www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Shema za iskra mimi oz drug el84 ojačevalec
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kaja.alyo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 18 Jun 2015 19:18
Prispevkov: 82
Aktiv.: 0.77
Kraj: Bistrica ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 29, 2017 1:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Kabel ima več žil. Predvidevam, da je imel tvoj gramofon dvožilni kabel in ena od teh dveh je vezana na ohišje.

To pišem zato, ker kabel in žica ni isto. Razlikuj to in piši prav, saj v nasprotnem lahko pride do nesporazumov.

Žico sem mislil ja, to mi pa že od nekdaj dela probleme kabel-žica.

_________________
The quieter you become the more you`re able to hear
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 29, 2017 1:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ni tako strašno, nisi edini.

Malo sem gledal po netu in ugotavljam, da je to mono ojačevalnik. Nebi raje naredil popolnoma nov v stereo izvedbi?

Mogoče takšnega.

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kaja.alyo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 18 Jun 2015 19:18
Prispevkov: 82
Aktiv.: 0.77
Kraj: Bistrica ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 29, 2017 2:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Ni tako strašno, nisi edini.

Malo sem gledal po netu in ugotavljam, da je to mono ojačevalnik. Nebi raje naredil popolnoma nov v stereo izvedbi?

Mogoče takšnega.

Je mono ja. Tudi to bi bila opcija. Ampak potem bi rabil še eno elektronko, ali je možno z eno?
Sem že razmišljal v to smer, potem bi dodal še predojačevalec z elektronko. Trenutno sem malo finančno omejen, bi pa se lotil enkrat v prihodnosti. Lp

_________________
The quieter you become the more you`re able to hear
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kaja.alyo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 18 Jun 2015 19:18
Prispevkov: 82
Aktiv.: 0.77
Kraj: Bistrica ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 02, 2017 5:23 pm    Naslov sporočila:  Shema! Odgovori s citatom

Glede na to, da ni sheme in bo morda še kdo v prihodnosti potreboval, sem jo sam izrisal, manjka edino regulacija glasnosti in tona, ker tudi meni to manjka na ojačevalcu. Grelnik je napajan preko motorja.
lp



iskra-mimi-slo.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  28.04 KB
 Pogledana:  7 krat

iskra-mimi-slo.png



_________________
The quieter you become the more you`re able to hear
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group