www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Problemi pri prehodu na https?
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> About forum and filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.96
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 23, 2017 8:49 pm    Naslov sporočila:  Problemi pri prehodu na https? Odgovori s citatom

ne vem če je povezano s tem ...

.... a kose prijavim na forum nimam več neogledanih tem

''Poglej nove objave od prejšnjega obiska (0)''

brskat po vseh pa nimam časa ... tako da že pra dni nisem na tekočem d'oh!

_________________
-
"Želja po znanju je v naravi vsakega dobrega človeka." Leonardo Da Vinci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zoran
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Nov 2004 14:44
Prispevkov: 540
Aktiv.: 2.43
Kraj: SG

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 23, 2017 9:31 pm    Naslov sporočila:  Re: Problemi pri prehodu na https? Odgovori s citatom

webmouse je napisal/a:
ne vem če je povezano s tem ...

.... a kose prijavim na forum nimam več neogledanih tem

''Poglej nove objave od prejšnjega obiska (0)''

brskat po vseh pa nimam časa ... tako da že pra dni nisem na tekočem d'oh!


Nisi edini....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 24, 2017 4:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Opisano obnašanje nakazuje na dva možna vzroka. Kot sem že pisal v eni od tem vezano na https dostop, bi težavo zelo verjetno rešilo brisanje piškotov foruma in nato ponovna prijava. Možen vzrok za tovrstno obnašanje je še star zaznamek (bookmark), ki kaže na http://www.elektronik... tega bi bilo smiselno ažurirati. Tole dvoje bi moralo v celoti odpraviti težavo.

Uporabljeni protokol je podprt na večini uporabljanih brskalnikov, zato dvomom, da bi imela smolo glede tega. Sam spremljam dogajanje na forumu in zaenkrat nove teme lepo prikazuje ... pa tudi nič ni bilo spreminjano glede tega.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kunte
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Feb 2004 12:58
Prispevkov: 348
Aktiv.: 1.57
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 24, 2017 11:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Spremenil sem v bližnjici naslov na https in izbrisal piškote vendar me še vedno izpiše , ko hočem pogledati zadnje objave, po ponovni prijavi pa so nove objave na nuli.
_________________
LP Kunte
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
arksi
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Sep 2008 10:19
Prispevkov: 741
Aktiv.: 3.91
Kraj: Dolenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 25, 2017 6:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kunte je napisal/a:
Spremenil sem v bližnjici naslov na https in izbrisal piškote vendar me še vedno izpiše , ko hočem pogledati zadnje objave, po ponovni prijavi pa so nove objave na nuli.


Pri meni popolnoma isto......
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joze
Član
Član



Pridružen-a: Pet 26 Jan 2007 10:27
Prispevkov: 200
Aktiv.: 0.96

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 28, 2017 9:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Enako pri meni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 29, 2017 9:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ma frenki, če si me mislil „kenslat” s foruma ti je prav ratalo. Wink 4x sem se moral prijavit, da sem napisal to sporočilo.

Edit: in še kar se morem
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 29, 2017 10:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zadnje dni niti slučajno nisem mogel napisati odgovora, ko sem kliknil "odgovori" ali "odpri novo temo" me je vrglo na prijavno stran, čeprav sem bil prijavljen.

Za doseganje rešitve ni pomagalo brisanje piškotkov, zgodovine, reštart brskalnika in računalnika, ...

No, danes očitno gre.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 29, 2017 11:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za vse, ki uporabljate ABP:

AdBlock Plus ->
Vastavitve filtra ->
Element Hiding Rules ->
Dodaj filter

in dodajte:
http://www.elektronik.si/*

_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 29, 2017 1:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz ne ostanem prijavljen ko zaprem brskalnik, če prav ob prijavi pokljukam potrditveno polje ostani prijavljen.
Prijava z XP-jev piškoti so bili pobrisani.
Bom kasneje poskusil še z W10.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.53
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 29, 2017 7:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kastaneda je napisal/a:
Za vse, ki uporabljate ABP:

AdBlock Plus ->
Vastavitve filtra ->
Element Hiding Rules ->
Dodaj filter

in dodajte:
http://www.elektronik.si/*


Bravo!! Applause Applause sedaj pa tudi meni dela vsaj odpiranje slik in priponk ker prej me je zmeraj vrglo na prijavno stran čeprav sem bil normalno prijavljen. Applause In seveda tudi pisanje tega odgovora ker prej nisem mogel.

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Spajky
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jun 2010 0:05
Prispevkov: 1095
Aktiv.: 6.54
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 02, 2017 10:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Jaz ne ostanem prijavljen ko zaprem brskalnik, če prav ob prijavi pokljukam potrditveno polje ostani prijavljen.
Jaz imam enak problem zadnjih par dni (ta teden) ; prej je delalo ..

Exclamation Evo, zdaj spet DELA (po nekaj urah) ... Exclamation
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kunte
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Feb 2004 12:58
Prispevkov: 348
Aktiv.: 1.57
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 03, 2017 12:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mene še vedno ob kliku na neprebrani prispevki vrže na prijavo in potem novih prispevkov ni več?
_________________
LP Kunte
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 03, 2017 9:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na mobilni napravi android z privzetim brskalnikom in naloženo opero mini sploh ne deluje prijava tudi z označeno kljukico ostani prijavljen. Še zmeraj isto.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 03, 2017 11:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kobranka je napisal/a:
Na mobilni napravi android z privzetim brskalnikom in naloženo opero mini sploh ne deluje prijava tudi z označeno kljukico ostani prijavljen. Še zmeraj isto.


Meni sedaj deluje. Težava je bila pri meni. (izključeno samodejno posodabljanje, posledično stara verzija Firefoxa) Po posodobitvi dela normalno. Poskusi posodobit brskalnik.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> About forum and filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group