www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Zaplet pri menjavi števca (merilec porabe)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
twom
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Okt 2003 0:37
Prispevkov: 868
Aktiv.: 3.89
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 05, 2017 5:27 pm    Naslov sporočila:  Zaplet pri menjavi števca (merilec porabe) Odgovori s citatom

Mojster zamenja števec, privije glavne varovalke, nekaj deset sekund kasneje utripne luč v stopnišču, potem pa samo še zelo rahlo temno sveti. Mojster odvijači pokrov, se poiskri ko privija vijak (mislim da skrajni desni na elektronskem števcu).

Takoj ko sem opazil luč sem šel odklopit aparate, tv, in podaljške z gadgeti.
Zahteval sem da se naredi zaznamek ali zapisnik, vendar me je mojster zavrnil, prav tako me je gostilniško zavračal operater na telefonu kamor sem poklical za informacije.

Kaj se stori v takem primeru? Se izredni dogodek prijavi? Bi moral biti narejen zapisnik?
Kolikšna je verjetnost da zaradi prenapetosti (če se je odpeljala nula) ali prekinjanja kaj crkne kasneje in koliko časa imaš za prijavo škode.

Lp,
Peter
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1366
Aktiv.: 7.35
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 05, 2017 6:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pisno oddaj zahtevek za reklamacijo dela.
Če imaš zavarovano pošlji tudi zavarovalnici v vednost.
Seveda priporočeno po možnosti s povratnico.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2543
Aktiv.: 13.14
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 05, 2017 6:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nič naj ne gre iz tvoje police. Oni imajo zavarovanje za take primere, če se pojavi škoda.

Pošlji email, povej za kaj se gre in zahtevaj pregled oz. sanacijo. Povej tudi, da si klical na center in da si omenil že delavcu. Pač, povej, kot je bilo.


Ukrepati morajo. Morebitna prekinitev nule je huda zadeva, ki lahko povzroči veliko škode, ne samo materialne.

Najmanj, kar morajo narediti je, da pridejo naredit meritve na priključku.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group