www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

ANDROID DATA RECOVERY

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 10:51 pm    Naslov sporočila:  ANDROID DATA RECOVERY Odgovori s citatom

Zdravo, ve kdo kje najti kakšen program z katerim naj bi lahko vrnil slike ki so mi se izbrisale po hard resetu in da se ne plača? android 5.0
btw, na telefon po hard resetu nisem nič nameščal tako da upam da obstaja kakšna možnost
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siljo
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Okt 2003 8:08
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 4.66
Kraj: Ribn'ca

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za povrnitev slik iz mobilnika je zelo velik problem, tudi, če ni bil narejen HW reset!
Po HW resetu pa še nisem lsišal, da bi kdo dobil nazaj slike! Sicer se reklamira vse mogoče.....
Mogoče pa imaš shranjeno na google photo?
mobilnikinasveti.blogspot.si/2017/06/7-verjetno-ste-ze-kdaj-izgubili-veliko-slik
mogoče je bila vklopljena sinhronizacija?!

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
siljo
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Okt 2003 8:08
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 4.66
Kraj: Ribn'ca

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

za povrnitev slik iz spominske običajno ni tak problem!

recovery from micro SD data

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.11

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sožalje.
Jaz sem namesto ene slike izbrisal album slik (celo mapo).
Do njih sem neuspešno poskušal priti z vsaj 10 programi po kablu iz računalnika, nato sem začel nalagati aplikacije na telefon, ga rootal s " Kingo root " , naložil še par aplikacij, ki so potrebovale root dostop, ...

Našel sem čisto vse slike, ki sem jih kadarkoli izbrisal (vrgel v koš) kot posamezne. Slik iz skupinskega izbrisa pa ni našel popolnoma noben program.

Obvezno se najprej loti reševanja z računalnikom. Je precej free programov. Naredi varnostno kopijo diska, ki jo boš potem čez povozil, ker uninstalli pustijo preveč ropotije za seboj.
Nalaganje aplikacij, rootanje in nalaganje aplikacij z root dostopom naj sledi kasneje, ko zavestno povoziš kako sliko, da rešiš ostale.

Upam, da boš imel več uspeha kot jaz.
Na koncu sem kupil spominsko kartico in odtlej vse shranjujem nanjo.

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
brad5
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 27 Dec 2017 5:30
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 27, 2017 5:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za povrnitev slik iz mobilnika je zelo velik problem
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.91
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 27, 2017 11:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Backup podatkov se dela sproti. Nekateri ste to že boleče spoznali.

Večina drugih uporabnikov pa se bolečemu spoznanju lahko še pravočasno izogne.

.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
7250
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 02 Jan 2021 11:15
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.20

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 25, 2022 9:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Imam problem in sicer, imam telefon z androidom v telefonu pa imam nameščeno dodatno sd kartico za večjo shrambo.
Zadnje čase so se mi karnaprej pojavljala obvestila da aplikacija 1 2 3 itd. prenehala delovati.
1x mi je telefon zamrznil ter se sam ponovno zagnal, po zagonu pa je bila sd kartica prazna, sem si mislil ok slučaj..
Zdaj mi je pa spet po kakšnem mesecu telefon zmrznil in po zagonu spet sd kartica prazna.
Je to težava v sd kartici ali telefonu? Se da rešiti podatke izgubljene na tak način iz sd kartice?

Hvala
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group