www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

K,I: Micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desire S

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 05, 2017 10:35 pm    Naslov sporočila:  K,I: Micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desire S Odgovori s citatom

Smile Kot sem napisal kupim ali iščem = rabim (če je komu višek) micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desire S starejši pametni telefon. Laughing

Še slike telefona HTC Desire S v celoti in še znotraj za SD kartico desno! Very Happy



HTS Desire S.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  6.5 KB
 Pogledana:  2557 krat

HTS Desire S.jpg



HTC Desire S znotraj.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  567.15 KB
 Pogledana:  7 krat

HTC Desire S znotraj.JPG


Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
grsovlan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jul 2009 17:47
Prispevkov: 391
Aktiv.: 2.19
Kraj: 3311 Šempeter

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2017 7:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

...če ti pride prav Question ...


IMG_20171111_180051.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  550.61 KB
 Pogledana:  3 krat

IMG_20171111_180051.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2017 11:13 pm    Naslov sporočila:  K,I: Micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desire S Odgovori s citatom

Very Happy Seveda, če le paše v moj telefon. Več na ZS. Hvala. Applause
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
grsovlan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jul 2009 17:47
Prispevkov: 391
Aktiv.: 2.19
Kraj: 3311 Šempeter

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 12, 2017 3:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

...posredujte naslov...pošljem...LP Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 02, 2017 7:48 pm    Naslov sporočila:  Re: K,I: Micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desi Odgovori s citatom

namcar je napisal/a:
Smile Kot sem napisal kupim ali iščem = rabim (če je komu višek) micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desire S starejši pametni telefon. Laughing

Še slike telefona HTC Desire S v celoti in še znotraj za SD kartico desno! Very Happy



Idea Nekaj takšnega bi verjetno šlo v moj GSM. Na slik je primer San Disk 32G kartice.



SanDisk.jpeg
 Opis:
Iščem nekaj podobnega!
 Velikost datoteke:  51.35 KB
 Pogledana:  0 krat

SanDisk.jpeg


Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 17, 2018 9:32 pm    Naslov sporočila:  Re: K,I: Micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desi Odgovori s citatom

namcar je napisal/a:
namcar je napisal/a:
Smile Kot sem napisal kupim ali iščem = rabim (če je komu višek) micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desire S starejši pametni telefon. Laughing

Še slike telefona HTC Desire S v celoti in še znotraj za SD kartico desno! Very Happy



Idea Nekaj takšnega bi verjetno šlo v moj GSM. Na slik je primer San Disk 32G kartice.


Applause Tudi to sem že dobil. Zato lahko tudi ta oglas moderatorji prestavijo med "neaktualne". Hvala. d'oh!

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 17, 2018 10:03 pm    Naslov sporočila:  Re: K,I: Micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desi Odgovori s citatom

namcar je napisal/a:
namcar je napisal/a:
namcar je napisal/a:
Smile Kot sem napisal kupim ali iščem = rabim (če je komu višek) micro SD 18G ali bolje 32G foto kartico za HTC Desire S starejši pametni telefon. Laughing

Še slike telefona HTC Desire S v celoti in še znotraj za SD kartico desno! Very Happy



Idea Nekaj takšnega bi verjetno šlo v moj GSM. Na slik je primer San Disk 32G kartice.


Applause Tudi to sem že dobil. Zato lahko tudi ta oglas moderatorji prestavijo med "neaktualne". Hvala. d'oh!


Applause Malo sem pregledal moje objavljene oglase in ugotovil, da tudi tega še niste moderatorji prestavili med "neaktualne", zato prosim, da to storite ob tej priliki. Hvala.

Shame on you Prispevek Objavljeno: Čet Sep 29, 2016 6:54 pm Naslov sporočila: Imam tri BTV odveč, če koga zanimajo, morda za zdirko starin Not talking

Shame on you Ta BTV je že oddan! Ne vem kako naj ga izbrišem? Not talking

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group