www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kitajski daljinček

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Komponente in podsklopi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2017 1:46 pm    Naslov sporočila:  Kitajski daljinček Odgovori s citatom

Tak daljinček je ravnokar prestal test vodotesnosti. Pozabil sem ga v delovni obleki. Prestal je celotno pranje brez posledic. V notranjost ni prišla voda Shocked

Fotografirano, ko sem ga vzel iz pralnega stroja.



BILD1719.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  810.48 KB
 Pogledana:  3 krat

BILD1719.JPG



BILD1717.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  799.93 KB
 Pogledana:  9 krat

BILD1717.JPG



BILD1716.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  853.05 KB
 Pogledana:  6 krat

BILD1716.JPG



_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2017 2:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Applause
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.45
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2017 4:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, a mi lahko s prve roke poveš dejansko uporabno razdaljo (vidno) na kateri še opravlja svojo funkcijo. Na splošno, ne po pranju Wink
_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 11, 2017 5:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mirkatmir je napisal/a:
Silvo, a mi lahko s prve roke poveš dejansko uporabno razdaljo (vidno) na kateri še opravlja svojo funkcijo. Na splošno, ne po pranju Wink


Miran pozdravljen,

Zadevo imam montirano na enem objektu s tremi rolo vrati. Imam le en sprejemnik katerega sem zmontiral v eno omarico vrat signale na preostala vrata sem peljal po UTP kablu, V samem objektu je od znotraj kabelska polica tako, da ni bilo problema.
Doseg od zunaj skozi steno do sprejemnika je od najbolj kritične točke je ca 20m(vmes so kontejnerji, kovinsko postrojenje...) Sicer skozi le eno steno gre ca 50m. Iz vozila + ena stena je siguren domet 20m.
Enako zadevo sem montiral pri sestri na garažna vrata. (zamenjava obsoječega sistema) Debata tukaj. Z zadevo do sedaj ni bilo težav. Domet iz vozila ca 20m

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.45
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 12, 2017 9:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, hvala za podatke. Iščem daljinca, ki bo vsaj približno deloval na nekaj 10 metrov v gozdu med drevesi.
_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damirk
Član
Član



Pridružen-a: Čet 12 Jul 2012 12:39
Prispevkov: 20
Aktiv.: 0.14
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2017 7:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem vgradil prav takšnega v Renault Clio kot nadomestek daljinskemu zaklepanju, pa deluje bolje od pričakovanja.
Če sem na večjem parkirišču lahko sedim v avtu in opazujem kako ljudje prihajajo proti svojim vozilom in jih daljinsko odklepajo. Če imajo starejši Renault,Peugeot ali Citroen je velika verjetnost da se bo odklenil tudi moj avto Smile
Zjutraj ne rabim sploh odkleniti avta, saj mi ga odklene že sosed ko gre v službo !

_________________
http://deltarap.org
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.22
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2017 9:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Miran

http://www.fordsolar.si/izdelek/daljinski-upravljalnik-12-v-za-vitlo-in-ostale-12v-naprave/ ?

slučajno sem iskal nekaj po tej trgovini - nisem preizkušal tega

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.45
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2017 11:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sandi, hvala za tale link.
_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Komponente in podsklopi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group