www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kaj trenutno počnem izven stroke februar 2018
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 4:40 pm    Naslov sporočila:  Kaj trenutno počnem izven stroke februar 2018 Odgovori s citatom

Ravno s sprehoda po brezhibno očiščenih Ljubljanskih pločnikih Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 7:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj se pa pritožuješ. Mr. Green Včeraj, ko mi je komaj uspelo priti na AC pri Višnji gori, sem mislil: to je to! My ass, splužen je bil le en vozni pas, pa vendar nama je nekako uspelo v doglednem času priti domov. Da ne omenjam, da sva šla iz centra LJ do Škofljice, na Šmarje Sap, pa se je zabilo že v Šmarju, dobro da poznam nekaj cest v okolici, sva jo sredi Šmarja mahnila proti Slivnici do Perovega, ker Grosuplje je bilo očitno neprevozno, s Perovega na Polico, Višnja Gora, potem pa nekako po AC. In kaj srečaš sredi ceste (skoraj da gozdna) med Polico in VG? Šlepar, kaj pa drugega, pa cisterno Petrolovo Brick wall Brick wall Brick wall . No priznati moram, da sem imel še srečo, da se je čas potovanja podaljšal le za uro, mogoče kakih 5-10 min več. Smile
_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 9:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bizgec, saj tudi jaz poznam nekaj cest tod okoli, toda ob cca. 12h mi ni uspelo priti iz Grosuplja v Šmarje.
Ene pol ure sem kolovratil po dolgem in počez po Grosuplju, potem sem pa obupal (mi je potem hči kavo skuhala).
Lahko bi sicer šel skozi Brezje in Sela, toda sneg je bil že tako visok, da sem s podnom drsal po njem.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 10:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
Bizgec, saj tudi jaz poznam nekaj cest tod okoli, toda ob cca. 12h mi ni uspelo priti iz Grosuplja v Šmarje.
Ene pol ure sem kolovratil po dolgem in počez po Grosuplju, potem sem pa obupal (mi je potem hči kavo skuhala).
Lahko bi sicer šel skozi Brezje in Sela, toda sneg je bil že tako visok, da sem s podnom drsal po njem.


Mr. Green
Jejhata, peš bi šel, v pol ure bi sigurno prišel.
Qrc pa tak terenc, Xsara je na Slivnici skor drsala po "podnu", in sicer ob 15:30 - 16:00 nekje, ko je bilo sigurno kak cm višji sneg.

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2018 12:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bizgec65 je napisal/a:
.....Qrc pa tak terenc, Xsara je na Slivnici skor drsala po "podnu"....
Skoraj ni še nikol zajca ujel Very Happy
Moj je pa drsal po podnu v Jerovi vasi, ko sva šla z Dođem na sprehod Razz

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Spajky
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jun 2010 0:05
Prispevkov: 1095
Aktiv.: 6.54
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2018 1:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

.. jest sem pa čez dan malo "skakal" po terasi na vrhu bloka (za free wifi Net) ... celo našel eno "voljno žrtev" z 20dBi Usb aktivno DIY anteno ... ostalo wifi vse že "zaklenjeno" ... Bom moral zgleda it na HoT LTE iNet Rolling Eyes ...

Potem sem pa še malo telovadil zvečer z Log VHF/UHF ojačano TV anteno na svojem balkonu ... uspel na eni točki točno dobit odboj signala od žleba s sosednjega bloka za 14 HR programov (multiplex) V-pol. Razz ... IT+Slo multiplex pa H-pol. v drugi smeri za "brdo" drugih TVprogramov na drugem vogalu balkona. Nosilec/štanga bo pa kar lesen štil od lopate iz Agrarije Mr. Green ... jutri grem še po eno samo UHF Log amlificirano TV anteno v Mer*ur (Iskra) .... Telefone sem itak že prenesel na HoT Wink ...

...Pa bom odjavil "trojčka" ... "Poop TV" pa glih res ne rabim gledat Rolling Eyes ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2018 6:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://scidrom.splet.arnes.si/2018/02/07/obiskali-smo-reaktor-ijs/
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blay44
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Dec 2010 18:17
Prispevkov: 603
Aktiv.: 3.73

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2018 6:21 pm    Naslov sporočila:  priprave na maj Odgovori s citatom

Brat strojnik je dobil nalogo "no chinese, life long"


zar18.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  174.45 KB
 Pogledana:  41 krat

zar18.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2018 5:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Velikokrat med sprehodom mimo tega spomenika razmišljam o tem, kaj je pravzaprav še ostalo od naše narodne zavesti in odločnosti Think

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2018 8:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Laughing Dancing

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2018 8:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Le kje si ga našel Very Happy Hm, kako me spominja na..........

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
a.vidmar
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jul 2007 11:03
Prispevkov: 1137
Aktiv.: 5.58
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2018 10:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sigma Omega


calimero.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  226.02 KB
 Pogledana:  22 krat

calimero.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.23
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2018 11:39 am    Naslov sporočila:  Re: priprave na maj Odgovori s citatom

blay44 je napisal/a:
Brat strojnik je dobil nalogo "no chinese, life long"

Poročaj po uporabi kako se obnese rostfrei. Eni so nezadovoljni, ker se preveč prijema. Jaz imam iz črnega material in se super obnese.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blay44
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Dec 2010 18:17
Prispevkov: 603
Aktiv.: 3.73

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2018 8:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bom, samo ugodne razmere čakamo.
Da se začnemo učiti ogljariti, mi, ki smo navajeni na popolno avtomatizacijo. Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2018 10:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

blay44 je napisal/a:
Bom, samo ugodne razmere čakamo.
Da se začnemo učiti ogljariti, mi, ki smo navajeni na popolno avtomatizacijo. Smile


Khm...kdaj pa razmere za žar niso ugodne? Mr. Green

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group