www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Samsung Galaxy Alpha - popravilo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
shredder
Član
Član



Pridružen-a: Pet 16 Mar 2018 22:14
Prispevkov: 35
Aktiv.: 0.48

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2018 10:44 pm    Naslov sporočila:  Samsung Galaxy Alpha - popravilo Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Pred par dni mi je nehal delovati telefon ter sem ga peljal na servis. Tam so mi rekli da je matična hin in da se ga ne splača popravljati, naj si raje novega kupim.
Telefon deluje čist normalno ko je na polnilcu, ko pa ni, ko ga prižgem pride le to dam kje se vpiše koda in crkne. Baterijo sem novo dal ter gumb za prižgati zamenjal vendar ni razlike tako da je sigurno do matične. Imam časa in volje, tako da če je imel kdo kakšen podoben problem, bi prosil za kakšen nasvet kaj naj bi približno bilo in kje iskati ker v servisu očitno nimajo pojma. ps sem elektronik vendar se ne spoznam preveč na "mini elektroniko" oz. nikoli nisem nekaj preveč z tem delal.
Telefon: Samsung Galaxy Alpha
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
a.vidmar
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jul 2007 11:03
Prispevkov: 1137
Aktiv.: 5.58
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2018 11:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se vedno izključi ob istem dejanju? (Ob vpisu kode? )
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.11

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2018 11:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Katera koda?
PIN koda od SIM kartice ali tista za odklepanje telefona? Če od SIM kartice, jo daj ven. Odstrani tudi pomnilniško kartico in naredi varnostno kopijo vsega, kar je na njej, da se telefonu kaj ne sfuzlja in jo uniči.
Zaženi telefon brez SIM in pomnilniške kartice.

Ali z računalnikom prideš v telefon?

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
shredder
Član
Član



Pridružen-a: Pet 16 Mar 2018 22:14
Prispevkov: 35
Aktiv.: 0.48

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 16, 2018 11:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tako je..tisti dan ko se je to začelo dogajat, se je resetiral ko je prišlo do vpisa kode in to se je dogajalo par min in je crknil..zdaj pa crkne takoj ko pride do vpisa kode, mislim ko ni na polnilcu, ko pa je proklopljen na polnilec deluje normalno kot sem že omenil zgoraj

Koda za odklepanje telefona, sem že naredil kopijo
Ja, računalnik zazna telefon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
shredder
Član
Član



Pridružen-a: Pet 16 Mar 2018 22:14
Prispevkov: 35
Aktiv.: 0.48

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 17, 2018 12:22 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo sem zdaj brskal in našel da ta čip zna delati probleme. Bi bilo možno da se to dogaja zaradi njega?
https://www.youtube.com/watch?v=Uf-K_dvMPEA
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group