www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

kvalitetna baterija za telefon LG

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
damo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 13:45
Prispevkov: 2008
Aktiv.: 9.04
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2018 9:25 am    Naslov sporočila:  kvalitetna baterija za telefon LG Odgovori s citatom

Iščem baterijo za LG G4, pa me zanima, s katerimi imate dobre izkušnje. Kupil sem že "original", pa je še slabša od stare. No, denar sem dobil nazaj (ebay).

Ne da se mi več eksperimentirat, zato iščem preverjeno kvaliteto. Lahko kaj svetujete?

Kaj pa tole?

http://www.gsm-servis.com/si/page/detail/gitm/17662

_________________
Dobrga štromarja samo slab šnops strese!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vipe5s
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 10 Okt 2016 10:29
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 12:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zgleda kot kopija, verjetno se obnaša kot kopija.
Imaš review znamke na Youtubu, vseeno pa je spet loterija kako se točno ta model baterije obnaša (verjetno je review tudi od prodajalca)..
Prav tako je "zdrži mi samo en dan" čisto relativna stvar - lahko imaš telefon zabasan in kuri procesor oz. vse module na ON in ekran 100%. Govorim zato, ker je takšno baterijo zunaj Ebay sveta težko reklamirat.

Original ... razen če kdo pozna kakšnega dobrega Ebay kupca, ki prodaja kvalitetne alternative - se tudi sam priporočam za tak info!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 10:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=48012
_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
WaterBoy
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Sep 2010 19:39
Prispevkov: 73
Aktiv.: 0.44
Kraj: Šoštanj

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 10, 2018 8:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ko sem še imal G4 sem na vama trade ki je serviser LG telefonov klical in naročal novo original baterijo. No čas delovanja se ni nikjer poznal, in je bil isti kot z baterijo ki je prišla z telefonom, stara 3 leta
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ogblaz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Mar 2016 12:08
Prispevkov: 137
Aktiv.: 1.40

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2018 5:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam imam iste izkušnje, kupil 2 novi bateriji prek ebay od priznanih prodajalcev kot oem original baterija in obe sta bile iste kot 3 leta star original. Potem sem si kupil g6 Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 6:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Problem je, ker ima dandanes vsak telefon prakticno unikatno baterijo, ki jo delajo le nekaj casa po tem, ko se telefon proizvaja, kasneje pa so na voljo samo se "starr zaloge". Ampak litijevi akumulatorji imajo tudi koledarsko zivljensko dobo, kar pomeni, da je lahko nova (stara) baterija ze prakticno precej slaba.
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 13:45
Prispevkov: 2008
Aktiv.: 9.04
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 9:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ravnokar testiram kapaciteto... napolnjena baterija je imela 4,35V, nominalno je 3.85V. Torej jo izpraznim do 3.35V in merim izpraznjene mAh?
_________________
Dobrga štromarja samo slab šnops strese!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 4:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Recimo. In prazni z 1/10 C.
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ro-bi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Jan 2007 16:53
Prispevkov: 3462
Aktiv.: 16.57
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 8:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=LCD+Dual+USB+Charger+Mobile+Power+Detector+Voltage+Current+Meter+Tester+Monitor&_sacat=0
_________________
3 x 3 = 9
ena dalje
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2018 1:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na ASWO original znese 21€ neto oz. 35€ MPC. Kopija je tretjino cenejša.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group