www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kje kupiti aluminijasto ploščo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mehanika in strojništvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sentinel66
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Feb 2016 19:29
Prispevkov: 214
Aktiv.: 2.16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 10, 2018 5:46 pm    Naslov sporočila:  Kje kupiti aluminijasto ploščo Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Za en projekt bi rabil 2 aluminijasti plošči, približne dimenzije 25x20x0.1, popolnoma ravni/gladki. Kje bi se to dalo dobiti najceneje ? V kolikor se pri ceni zelo pozna bi bil primeren tudi kakšen drug material, le da je vsaj približno toplotno prevoden (se pravi neke vrste kovina), recimo vsaj 50 W/mK. Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 10, 2018 6:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je reklama, ampak saj to sprašuješ:

Po radiu poslušam reklamo v smislu: Grem na Impol servis - vse iz aluminija, ali nekaj takega.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sentinel66
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Feb 2016 19:29
Prispevkov: 214
Aktiv.: 2.16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 10, 2018 6:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovor, pozabil sem pripisati da bi bilo dobro, če bi bil možen osebni prevzem v Ljubljani. Vendar sem vmes že naročil pri drugi firmi in bom pač plačal tistih 5€ poštnine. Še vedno pa sem odprt za informacije o čem takem v Ljubljani, lahko tudi v zasebno sporočilo če se pomoč šteje za reklamo Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 10, 2018 8:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sentinel66 je napisal/a:
......Še vedno pa sem odprt za informacije o čem takem v Ljubljani, lahko tudi v zasebno sporočilo če se pomoč šteje za reklamo
Nikakor pomoč ne šteje in ni štela za reklamo!
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1364
Aktiv.: 7.37
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2018 7:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za "popolnoma" ravno ne vem lahko pa poizkusiš: www.alcu.si/
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.22
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2018 7:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Alu plošče in plošče iz drugih kovin imajo tudi v Bauhaus Rudnik

čakaj ?
Citiram:
dimenzije 25x20x0.1
desetinka mm ?

mislim da bi bilo najlažje odrezat z laserjem Cu ploščo ( toplotna prevodnost )

drugače so zelo ravni jekleni podložni lističi

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bobek220
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jul 2009 9:21
Prispevkov: 196
Aktiv.: 1.10
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2018 8:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj pa alu folija?
_________________
Kak je lepo ko je fajn
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.41
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2018 9:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tukaj ni napisano niti ali je to v mm, cm ali metrih. Nekateri omenjate razne tehnične trgovine, kjer sigurno ne najdeš 0,1mm debelega aluminija.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sentinel66
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Feb 2016 19:29
Prispevkov: 214
Aktiv.: 2.16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2018 7:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Gre za centimetre, torej rabil sem ploščo 30cm x 30cm x 0.1cm. Danes sem vse skupaj dobil in sem zelo zadovoljen, malo hudo mi je le za 5€ poštnine, če pomislim da bi za ta denar dobil še kakšen lep kos aluminija Razz . Stran na kateri sem naročil mimogrede je narejena zelo profesionalno, vneseš dimenzijo in ti izpiše za malo morje materialov in debelin kakšna je cena, precej boljše kot na mnogih straneh kjer moraš odpirati nepregledne pdf datoteke in iskati ceno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dyfan
Član
Član



Pridružen-a: Sob 05 Maj 2007 9:54
Prispevkov: 652
Aktiv.: 3.17

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2018 10:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prosim, če nam zaupaš stran, kjer si naročil. Hvala.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2018 11:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kakorkoli, dobil si kar si želel, mi pa nič!
Mogoče bo pa nekdo od sofuromašel tudi potreboval nekaj takega, t.j. Al ploščo 0.1mm.
Nekdo se je že javil.
Resnično mi gre na vodo, ko se forumaši trudijo, da bi pomagali, no na koncu pa vprašanje, ne da rezultata!?

Ja in če bi pisal, da gre za cm, bi bila to šala mala, kajti 1mm Al pločevine imam, da je do konca življenja ne bom porabil Wink .
In dobil bi jo (mogoče) brez poštnine.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjay
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Dec 2004 22:07
Prispevkov: 513
Aktiv.: 2.31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 13, 2018 12:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam kupim aluminij v Izoli, http://www.barmetal.si/
Vedno iščem, ampak potem najdem. Ali se lahko naroči po pošti pa še nisem poiskusil.

LP
Matjaz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sentinel66
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Feb 2016 19:29
Prispevkov: 214
Aktiv.: 2.16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 13, 2018 1:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Linka nisem napisal ker sem v prvem odgovoru razumel da reklama ni zaželjena. Torej naročil sem na strani https://www.plocevine.si/
Njihove cene težko komentiram ker sem prvič kaj takega naročal, mi je bilo pa zelo všeč da so bile cene jasno napisane ko sem vnesel dimenzije. Škoda je le da so res daleč iz Ljubljane, tako da osebni prevzem ne pride v poštev.
Če pa koga slučajno zanima kaj bom počel s to pločevino - pasivni media pc, bom rezultate nalimal na forum Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Profesor Einstein
Član
Član



Pridružen-a: Ned 24 Sep 2006 0:13
Prispevkov: 1423
Aktiv.: 6.67
Kraj: Rogaška Sl.

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 14, 2018 7:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Proizvodi po naročilu http://www.mali-sp.si/

lp.

_________________
--
"Če bi volitve kaj pomagale, bi jih prepovedali." (Mark Twain)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mehanika in strojništvo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group