www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Priklop elektronike Nice A01 in motor za rolo vrata
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gs1986
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 09 Dec 2018 9:12
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.09

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2018 8:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Zaenkrat se mi ni uspelo uredit samega odpiranja brez da bi samodejno s daljincem ustavil vrata v spodnji in zgornji poziciji. Seveda zaenkrat je cas praznikov in serviserji nimajo casa oz imajo dela da se ven ne vidijo. Jaz pa tusi imam ogromnl drugega dela tak da zaenkrat se vrata odpirajonin zapirajo kar pa je glavno.

Vsem se zahvaljujem za posredovana mnenja ali namige.

V kolikor je kateri iz okolice mb ali pa je pripravljen porihtat se lahko dogovoriva na privat, seveda za placilo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom
Član
Član



Pridružen-a: Sob 11 Nov 2017 0:42
Prispevkov: 270
Aktiv.: 3.48
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 27, 2018 12:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Govorite o končnih stikalih. Ampak aksa se večkrat zavrti, tako, da to ne more biti končno stikalo, ali sem pa jaz bebo. Edina pravilna atomatika deluje tako, da se ob povečanju navora, pa nima veze zakaj, ustavi. Lahko pa bormašino pozabiš ali pa stol. Ta tip avtomatike imam montiran in dela v nulo, gre pa za vrata šibarce, pa še Omron z odbojnikom sem dal zraven za preprečevanje poškodb živali ob zapiranju. Ta obravnavana Crawford avtomatika je bedna.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gs1986
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 09 Dec 2018 9:12
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.09

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 10, 2019 10:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Končno smo našli čas in nastavili začetno in končno točko na vratih tako da delajo. Mislim delajo 1 vrata brez problema. Druga pa malo stekajo in sicer na motorju so nastavljene začetna in končna točka, kar pa je problem pa je pri enih vratih in sicer časovnik na elektroniki se ne da nastavit. Ali pozna kdo koga ali kateri mogoče preveri ali je elektronika fuc in če se da popravit.

Namreč ko vrata odprem se ustavijo po 10s in potem ponovno pritisneš 2x na daljinca da gredo dol in potem spet gor dokler ne pridejo do vrha.

Vem da je najlažja rešitev nakup nove elektronike, a me zanima ali kdo popravlja le te in cena le tega?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 11, 2019 8:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Enkrat sem popravljal podobna vrata z enakimi simptomi. Problem je bil slab elektrolit v usmerniku.
_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gs1986
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 09 Dec 2018 9:12
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.09

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 11, 2019 9:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Slab elektrolit v usmerniku? Lahko malo po domače poveste. Se ne spoznam v te zadev?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 11, 2019 10:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjetno prvi od označenih. Zamenjaj oba!


t_nice-mindi-a01.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  32.65 KB
 Pogledana:  15 krat

t_nice-mindi-a01.jpg



_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gs1986
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 09 Dec 2018 9:12
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.09

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 25, 2020 11:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Kot ste dejali smo zamenjali te elektrolite a simptomi so ostali enaki. A se obstaja kaj drugega ali kr zamenjat elektroniko.....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group