www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Ali je kak forumaš že preizkusil ta Dron?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 03, 2019 9:08 am    Naslov sporočila:  Ali je kak forumaš že preizkusil ta Dron? Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
Vedno sem skeptičen, kadar je kaj na voljo po nizki ceni. Na spletu sem našel ponudbo za dron za 99€ oziroma 199€. Za kupit mačka v žaklju je predrago, če pa stvar res dela, je poceni, pa me zanima, ali je kak forumaš to že preizkusil in s kakšnim uspehom.

Lep poozdrav!

Še link

_________________
Prepričan sem, da je inteligentnih bitij v vesolju veliko. A ker so inteligenta, se nam nočejo prikazati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miharix
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Dec 2012 9:59
Prispevkov: 403
Aktiv.: 2.94
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 03, 2019 10:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ta cela stran se mi zdi močno sumljiva!

Citiram:
Domain Name: NET-I.CC
Registry Domain ID: 138736582_DOMAIN_CC-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.namecheap.com
Registrar URL: http://www.namecheap.com
Updated Date: 2018-11-02T16:05:27Z
Creation Date: 2018-11-02T16:04:25Z
Registry Expiry Date: 2019-11-02T16:04:25Z
Registrar: NameCheap, Inc.
Registrar IANA ID: 1068
Registrar Abuse Contact Email: abuse@namecheap.com
Registrar Abuse Contact Phone: +1.6613102107
Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
Name Server: NS1.SUPERSPEEDWEALTH.ORG
Name Server: NS2.SUPERSPEEDWEALTH.ORG
DNSSEC: unsigned
URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/
>>> Last update of WHOIS database: 2019-03-03T08:30:10Z <<<
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 03, 2019 11:21 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj, saj, tega se bojim, da bi dobil prazen žakelj, še mačka ne bi bilo noter.

Na to stran sem naletel, ko sem se sprehajal po portalu 24ur:
https://www.zurnal24.si/uporabno/poglejte-kaj-vas-caka-ce-prednarocite-huawei-p30-pro-324292

_________________
Prepričan sem, da je inteligentnih bitij v vesolju veliko. A ker so inteligenta, se nam nočejo prikazati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miharix
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Dec 2012 9:59
Prispevkov: 403
Aktiv.: 2.94
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 03, 2019 11:31 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prej bi rekel, da niti praznega žaklja nebi dobil.

vilko je napisal/a:

Na to stran sem naletel, ko sem se sprehajal po portalu 24ur:
https://www.zurnal24.si/uporabno/poglejte-kaj-vas-caka-ce-prednarocite-huawei-p30-pro-324292


Če ni bil prav o tem članek, je bila samodejna reklama, in nebi bilo prvič, da zavajajoča.
Tudi članke treba preverit, so novinarji prevečkrat že napisali bedarije.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
boriskozjan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2008 23:23
Prispevkov: 956
Aktiv.: 5.11
Kraj: Šmarje pri Jelšah

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 04, 2019 2:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je nekakšna kopija eachine drona,
tole (ga) lahko kupiš brez strahu, poleg tega pa sedaj več kaj iskati na yuotubu:
Nakup1,
nakup2,
posnetek.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
solomojster
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Maj 2010 12:26
Prispevkov: 845
Aktiv.: 5.01
Kraj: NOVA GORICA

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 04, 2019 4:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moje izkušnje so ,da se krtačni motorji pri dronih ne obnesejo. Dobro je tudi ,da se dobi kakšen rezervni del.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andreju
Član
Član



Pridružen-a: Sob 11 Jan 2014 21:09
Prispevkov: 200
Aktiv.: 1.61
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 03, 2019 7:10 pm    Naslov sporočila:  dron Odgovori s citatom

jaz sem tega kupil in ga imam doma, torej res snema in dela fotke, vendar precej slabo.
sem ga pa našel potem na bangood za pol cene cca 45 EUR, to pa je kar v redu cena,
za malo heca. Leti kakšnih 5 minut z napolnjeno baterijo, je pa lahek in ga precej nosi sem in tja, nima GPS in senzorjev, tako da je samo za igračo...

Sam sem kupil Mavic 2 pro, to pa je odličen dron z odlično 4 k kamero, dvojnim GPS, senzorji na straneh in spredaj ter zadaj, leti do par kilometrov daleč in je zelo vodljiv, vrne se tudi sam na mesto od koder je poletel, baterija drži cca 30 minut itd itd

Ima pa seveda svojo ceno Cool
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 03, 2019 7:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala, Andrej!

Torej še vedno velja, malo denarja, malo muzike.

Pozdrav
VS

_________________
Prepričan sem, da je inteligentnih bitij v vesolju veliko. A ker so inteligenta, se nam nočejo prikazati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group