www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Set ročnega orodja
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
joc
Član
Član



Pridružen-a: Pet 22 Dec 2006 14:19
Prispevkov: 371
Aktiv.: 1.76
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 11:24 am    Naslov sporočila:  Set ročnega orodja Odgovori s citatom

Zdravo.
Iščem set izvijačev (sliki v prilogi). Zanima me kje bi takšno ali podobno zadevo lahko nabavil? Enkrat vem, da so imeli akcijo v li*lu oz. Ho*ru...

Lp, joc



set rocnega orodja_izvijaci.pdf
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  set rocnega orodja_izvijaci.pdf
 Velikost datoteke:  149.75 KB
 Downloadano:  117 krat


_________________
Človek, tako pomembno bitje, ki ga lahko naredi vsak bedak.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.96
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 11:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Odsvetoval bi ti nakup teh izvijačev imam eno prejšnjo različico, pa lahko povem tole.

Tisti mali izvijači so še nekako ok narejeni, le material je pač tak za to ceno.

Klasični križni izvijači so veliko prešpičasti in je z njimi nemogoče vijačiti tako PH vijake za katere so namenjeni, niti PZ. Ploščati izvijači so imeli nekateri spodnji rob celo postrani, da o tem, da so konice debele niti ne govorim.

Sicer pa tega, do naslednje akcije verjetno ne boš dobil nikjer, ker so že vse odstranili.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
joc
Član
Član



Pridružen-a: Pet 22 Dec 2006 14:19
Prispevkov: 371
Aktiv.: 1.76
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 12:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjamem, da orodje ne more biti kaj prida - dopade se mi držalo za izvijače, za na steno... Smile
Nekaj sem že na Unior spraševal, če majo kakšno podobno držalo in so mi odgovorili, da lahko nabavim kaj v tem smislu (serijski SOS vložki, so namenjeni sicer za malo-prodajne centre):
http://www.uniortools.com/cgi-bin/cms.cgi?doc=10202&prod=128579&sid=ceWjxRms6wPh7gFx
+
http://www.uniortools.com/cgi-bin/cms.cgi?doc=10202&prod=128655&sid=ceWjxRms6wPh7gFx

Ta varianta se mi ne dopade preveč...

_________________
Človek, tako pomembno bitje, ki ga lahko naredi vsak bedak.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2540
Aktiv.: 13.14
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 12:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Deska, vrtalnik in par minutk časa, pa je DIY stojalo narejeno. Hitro, kvalitetno, poceni in ekološko Very Happy

Lahko še pobarvaš s katerokoli barvo...

Če rabiš, ti dam vzorec gotovega parketa, pa si sam narediš kar želiš, pa še zelo lepo bo, saj je že vse polakirano ali oljeno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.88
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 12:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

qwertz je napisal/a:
....
Če rabiš, ti dam vzorec gotovega parketa, pa si sam narediš kar želiš, pa še zelo lepo bo, saj je že vse polakirano ali oljeno.
Bi imel enih 20-25 m2. Rolling Eyes
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2540
Aktiv.: 13.14
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 12:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lahko, samo potem ga ne podarim, pač pa prodam. Več mi piši na ZS, če bi res rabil.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.96
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 1:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

qwertz je napisal/a:
Deska, vrtalnik in par minutk časa, pa je DIY stojalo narejeno. Hitro, kvalitetno, poceni in ekološko Very Happy.

Točno tako...



P8120246.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  241.58 KB
 Pogledana:  19 krat

P8120246.JPG



P8120248.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  177.89 KB
 Pogledana:  15 krat

P8120248.JPG



_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.88
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 1:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Exclamation
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.96
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 3:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Je polakirano z brezbarvnim lakom. Wink
_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.88
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 3:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preveč odstopa od ozadja!


_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.96
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 5:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Preveč odstopa od ozadja!



Kar naj, da se vidi. Laughing Tisti predalnik na katerem je, je pa res pobarvan s kakšnim beltopom in še v časih, ko je to res bilo tisto pravo. Meni osebno pa te zadeve niso preveč všeč, ker mi je všeč naravni videz lesa, zato raje uporabim recimo lak ali pa kakšen zelo svetel tisto mojo brozgo=?pajc.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.68
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 8:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Primož, najprej odsvetuješ, potem pa nalimaš gor slike od enakih kitajskih izvijačev (iz lidla/hofra)
Tudi sam imam tak komplet in sem prav zadovoljen z njim. Ne vem pa, kje si ti "izgubil" stojalo, saj je bilo priloženo... Dancing
Na splošno je s tem kakor naletiš. Lahko je super, lahko imaš smolo. Posploševati tu ne gre.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.96
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 8:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tisto stojalo je zanič, izvijači pa za moje pojme z izjemo tistih natančnih prav tako. Jih imam še vedno doma pa bi moral slikati na makro enega tistega in enega Uniorjevega pa bi videl za kaj gre, razen če so pri obdelavi kaj pozabili. Poleg tega imam zdaj na tem stojalu več izvijačev kot jih je bilo v originalu. Plus tega pa je originalno stojalo tako butasto narejeno, da se povesi.

Poleg priznam je še en križni originalni čokat, ki je sprejemljivo uporaben.

Ne vem pa kje ti vidiš, razen tistih majhnih, za katere sem omenil, da so zmerno ok, kitajske izvijače. Se ti White in Unior zdita kitajska, meni ne. Škoda, ker na sliki ni ta malih od Were zraven, me zanima kaj bi takrat napisal.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.68
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 9:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tisti rdeči spredaj so kitajski Whistle
Kot sem rekel: jaz sem z njimi zadovoljen. Stojalo je čisto OK, samo zgoraj ga moraš še dodatno dvakrat priviti, pa je. Že vekokrat sem rekel, da je pri takih poceni stvareh dostikrat treba malce popraviti ali narediti po svoje, pa gre, ne pa samo jamrat, kakšen šrot je to. Ja kaj ste pa mislili da se dobi za ta denar? Jakna pri madžaru na trgu za 30 evrov se nikoli ni bila usnjena...
Unior je samo še senca samega sebe. Če imaš kakšnega starega doma je OK, novi so bolj tako. No, cene so še ostale take kot včasih.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.96
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2013 9:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj sem napisal in omenil, da so samo tisti za rabo, saj moji. Stojalo sem pa jaz pač rešil tako, da sem ga vrgel proč in dal drugega, predvsem zaradi tega, ker je na njem sedaj več izvijačev.

Ja imamo tudi pravi stari Unior doma pa TIK Kobarid pa še kaj bi se našlo. Včasih je bila kvaliteta drug pojem.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group