www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

I: Izposoja daljinca za DVB box

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 10, 2020 8:11 pm    Naslov sporočila:  I: Izposoja daljinca za DVB box Odgovori s citatom

Izposodil bi si daljinski upravljalnik za vsaj enega od spodnjih set top boxov, da jih stestiram oz. nastavim. Postojna (lahko hitro vrnem) ali Ljubljana.

Potencialno sem tudi interesent za nakup. Če bi pa kdo rad kateri box, pa naj ravno tako sporoči.

DVB-T: Step STP8807F
DVB-C: KAON KCF-H200
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.68

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 11, 2020 2:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam nekaj podobnega iz te strani: http://rccreator.com/

Poinštaliraj si program, ki ga najdeš na strani in na seznamu preveri, če sta prisotna tvoja dva STBja.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 12, 2020 8:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zanimivo. Cel ocean naprav, praktično vsa eksotika, ki sem jo poizkusil.
Fino bi bilo imeti kaj takega, vendar MOQ 3000 !? Če bi jih toliko kupil, potem ni potrebno, da imajo USB ampak bi bil dovolj pogo konektor in programator.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 21, 2020 8:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Med raziskovanjem drugih podobnih sem zasledil Superior Freedom iz Italije. Tam je MOQ 10, po enega pa se da kupiti tudi na eBay (UK ali Malta). Program vzame ca. 15 MB, ob zagonu pa potegne dol bazo ca. 10 MB.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 08, 2020 11:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V Merkurju sem si kupil Xplore XP2282. Deluje z že omenjenim programom RCCreator. Namestitvena datoteka vzame 28 MB, nameščen program pa 245 MB, predvsem zaradi podatkovne baze. Upravljalnik se PC-ju predstavi kot HID naprava, tako da ni potrebna namestitev kakšnih posebnh gonilnikov. Katerokoli napravo iz baze se lahko v parih sekundah sprogramira na enega od štirih mest v upravljalniku.
Deluje z omenjenima boxoma, preizkusil sem pa tudi z DVB-T Xplore, VCR Grunding, HiFi Technics, LCD TV SONY in je deloval z vsemi. Posebne tipke so včasih problem, npr. izbira funkcij pri HiFi.

Hvala brezimenku za predlog.

Izposoja upravljalnika tako zame ni več aktualna, še vedno pa sem interesent za nakup namenskega upravljalnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group