www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Po: 20eur 5 kandidatom, ki ...

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1345
Aktiv.: 11.94
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 12:36 pm    Naslov sporočila:  Po: 20eur 5 kandidatom, ki ... Odgovori s citatom

Ponudba je časovno omejena!

Podarim 20,00 eur do pet kandidatom, ki še nimajo odprtega računa pri Revolut in se registrirajo na podlagi mojega povebila (referral link) in izpolnijo nekaj nalog.

1. Ustvarite Revolut račun z uporabo povezave, ki vam jo pošljem na e-mail, po domače povedano, registrirate se.

2. Potrdite identiteto s pomočjo aplikacije, potrebno je fotografirati osebni dokument in narediti selfie. Aplikacija na mobilnem telefonu je pogoj, račun je vezan na mobilno številko, tudi na e-mail in seveda na osebo, točni osebni podatki so vidni samo vam in banki, tako kot pri vseh bankah, zato je osebni dokument in fotografija pogoj.

3. Po ustvarjenem in potrjenem računu ga napolnite s pomočjo drugega bančnega računa ali kartice... koliko boste naložili gor je vaša stvar. Jaz sem naložil 50eur z binance VISA kartico, provizije ni bilo nobene.

4. Naročite kartico v fizični obliki, Revolut debetna mastercard kartica, ki je brezplačna, ni nobene naročnine, za dostavo v Slovenijo zaračunajo 6,99eur, to je tudi edini strošek.

5. Narediti je potrebno vsaj 3 nakupe oziroma plačila, vsak v vrednosti vaj 5,00eur seveda lahko tudi z virtualno kartico, ker fizična prispe v dobrem tednu. Plačila na aliexpress delujejo normalno, preverjeno.


Prednost revolut računa je, da imamo fizično kartico, virtualno kartico in virtualne kartice za enkratno uporabo, ki se sproti generirajo po potrebi. Za spletne nakupe fizična kartica ni potrebna, dovolj je virtualna ali virtualne za enkratno uporabo, seveda deluje tudi fizična... fizična kartica je uporabna povsod.

Kaj imam od tega jaz vas zagotovo še najbolj zanima, kakšno bogatijo bom jaz dobil, če izpolnite pogoje?

Za vsakega, ki izpolni naštete pogoje, dobim 40,00eur omejitev je na največ 5 povabil. Če bo kandidatov več, lahko dodatna povabila posreduje moj sin, ki bo prav tako podaril polovico prejete nagrade.

Povabljenim Revolut ne izplača nič, nagrado dobimo samo tisti, ki povabilo pošljemo, povabljeni pa izpolni vse naloge. Če naloge niso izpolnjene, nagrade ni.

Seveda pomeni, da v primeru, ko povabljeni ne izpolni vseh nalog, ponudba o 20,00eur ne bo izpolnjena. Da dobite 20,00eur, morate izpolniti vse naloge do najkasneje 15.11.2022


Kandidati, ki resno nameravate izpolniti pogoje, me kontaktirajte na e-mail naslov, ki ga najdete v mojem podpisu oziroma kliknete gumb WWW pod podpisom. Da ne bi prišlo do napak in morebitne zmešnjave, v sporočilu napišite ime, priimek in telefonsko številko s katero se boste registrirali, saj bom to potreboval za nakazilo oziroma izplačilo obljubljene nagrade.


.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4604
Aktiv.: 20.59
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 4:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Oh Vili prosi te....
Zakaj bi morali zapraviti 22€, da kupim nekaj na hitro (kar običajno ne rabim), da bi dobil 20€ nagrade???

OK saj se bodo dobili ljudje, ki vidijo samo 20€, ampak .... ne vem, če jim delaš ravno uslugo.....

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hudamravljica
Član
Član



Pridružen-a: Tor 30 Nov 2010 23:22
Prispevkov: 822
Aktiv.: 5.02
Kraj: LUCIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 8:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekdo, ki je vsaj 2x na teden v trgovini, mu nakup ne bo predstavljal nobenega problema, še posebej z vsakodnevnimi nakupi.
Tako, da za nekoga, ki je že razmišljal o nabavi Revolut-a, je to vsaj nekaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4604
Aktiv.: 20.59
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 04, 2022 9:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Oni pač odpre račun in ne rabi (fizične) kartice in ni časovno omejen z nakupi
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hudamravljica
Član
Član



Pridružen-a: Tor 30 Nov 2010 23:22
Prispevkov: 822
Aktiv.: 5.02
Kraj: LUCIJA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 04, 2022 10:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem si, pred 1 letom, naredil N26, tudi fizično kartico sem naročil(plačilo poštnine) in nisem dobil 20€.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1345
Aktiv.: 11.94
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2022 5:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kvote so zapolnjene, ponudba ni več aktualna.

Hvala za mnenja. Kdor je v ponudbi videl priložnost, jo je sprejel, kdor se v tem ni našel, je prav da ponudbo ignorira... tako zelo preprosto je to.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 95 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group