www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Gledanje TV je nekoristno
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 2.99
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2023 10:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stvar okusa, raje poslušam muziko iz prejšnjega stoletja.
_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.39

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2023 11:21 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brusli je napisal/a:
Pa sploh obstaja kakšna radijska postaja, kjer predvajajo večinoma samo glasbo? Pred leti sem si želel namreč zvečer ob postelji ko grem spat nastaviti malo glasbe, pa sem bil prisiljen obupati nad radijskimi postajami. Non-stop so med glasbo ali reklame, poročila ali pa kakšen drugi čvek čvek, glasba pa zgleda, da služi le kot premor med čvek čvekom.

lp

Jaz imam Youtube Premium, ker te znastvene in tehnične vsebine res ogromno pregledam in mi enostavno ni več sprejemljivo, da se mi vmes reklame vrtijo.
Plus je, da pride zraven še Youtube Music in tam je glasbe kolikor hočeš po lastnem okusu brez reklam. Manjka mi še samo avto z Android vmesnikom, da bo ta postopek dostopa do stream vsebin (Youtube Music, Audible) malo bolj avtomatski. Sicer se pa tudi ne vozim veliko.

Mene je to zasipavanje z oglasi tudi spravljalo v slabo voljo in sem jih odrezal 90%. Imam še TV sprejem preko DBV-T in tam jih še vidim, drugje pa skoraj ne. To je bolj zaradi nujnosti, ker bi rad imel dostop do nujnih informacij, tudi če internet počepne za dlje časa.

Kar je pa v nabiralniku pa zmečem stran takoj, razen tistih nekaj kar jih žena hoče. Kdo bo to vse gledal, škoda in izguba časa. Pa potem nekaj vidiš, pa kupiš, pa sploh ne rabiš, kupiš samo zato ker je poceni in se sam seb pameten zdiš, kako si nekaj prihranil.

Sicer pa ja, vsak ima svoje navade in nič ne pomaga drezati v njih...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 7.00
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2023 12:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vanced noben ne uporablja? Shocked (youtube brez reklam)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Fantocci
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Jul 2009 10:52
Prispevkov: 331
Aktiv.: 1.84

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2023 3:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brusli je napisal/a:
Pa sploh obstaja kakšna radijska postaja, kjer predvajajo večinoma samo glasbo? Pred leti sem si želel namreč zvečer ob postelji ko grem spat nastaviti malo glasbe, pa sem bil prisiljen obupati nad radijskimi postajami. Non-stop so med glasbo ali reklame, poročila ali pa kakšen drugi čvek čvek, glasba pa zgleda, da služi le kot premor med čvek čvekom.

lp


Radio Paradise ima zelo malo reklam. Mislim da samo zase kdaj pa kdaj povejo.
https://radioparadise.com/home
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.26
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2023 4:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brusli je napisal/a:
Pa sploh obstaja kakšna radijska postaja, kjer predvajajo večinoma samo glasbo? Pred leti sem si želel namreč zvečer ob postelji ko grem spat nastaviti malo glasbe, pa sem bil prisiljen obupati nad radijskimi postajami. Non-stop so med glasbo ali reklame, poročila ali pa kakšen drugi čvek čvek, glasba pa zgleda, da služi le kot premor med čvek čvekom.

lp


Pri meni skozi igra internetni radio. Poslušam 7080Rocks Ni kakih reklam samo muzika.
Včasih slišim kak komad, ki ga že zelo dooolgo nisem slišal. Običajno grem potem pogledat na youtube, če obstaja kak videospot.
Ravno sem slišal The Hooters
Razmišljam kako danes igleda deklica, ki nastopa v spotu. Confused

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stane
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Apr 2007 21:19
Prispevkov: 1273
Aktiv.: 6.14
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 26, 2023 8:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

AccuRadio

Ni reklam, včasih pove, da nikoli ne bojo vprašali za kartico. Applause
Sam si ustvariš svoj kanal, v katerega zmiksaš različne žanre.
Pesem, ki ti ne ugaja, banaš in je nikoli več ne boš slišal. Applause
.....
.....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jmivsek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Avg 2013 12:41
Prispevkov: 468
Aktiv.: 3.58
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 26, 2023 8:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ARS https://365.rtvslo.si/vzivo/ars, nobenih reklam. Je pa program v vedno v živo, nobene robotike .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Xbolha
Član
Član



Pridružen-a: Pon 11 Mar 2013 9:20
Prispevkov: 138
Aktiv.: 1.02
Kraj: Ljubljana- Dolenjska

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 26, 2023 10:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://www.liveonlineradio.net/

Uporabljam že več let. Včasih paše poslušat, kaj se na Aljaski dogaja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Proteus
Član
Član



Pridružen-a: Sre 15 Jun 2005 10:03
Prispevkov: 1791
Aktiv.: 8.03

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 26, 2023 12:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DAB bo izumrl še preden se bo začel zares uporabljati Mr. Green

Jaz uporabljam tole na telefonu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jonathanpuckey.radiogarden&hl=en&gl=US
obstaja tudi za brskalnik:
http://radio.garden

Radijsko postajo nastaviš v Ljubljani in jo poslušaš do Municha. FM pa moraš od n.pr. Ljubljane do Maribora nekajkrat zamenjati na primorskem pa sploh ne deluje, ko se vključijo Italijani z 100+1 postajami.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.61

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 01, 2023 11:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri meni je DAB že izumru dokler ne povečajo oddajne moči, ker tale kilovat tudi za noge ni pogret pozimi.

Sedaj tako ali tako preko NewPipe zvečer poslušam Chill trap, ker se ne da spati.

Bi pa želel zadevo nadgraditi na avtomatiko, da bi ta vsak večer avtomatsko začela igrati in zjutraj ugasnila, da bi to poslušale še kune v kleti in ostrešju. Mr. Green

Za zdaj je le nek beden radio priklopljen na stikalno uro. Mogoče bi moral predelati/nadgraditi na mp3 kaseto.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.61

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 26, 2023 7:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ule je napisal/a:
Vanced noben ne uporablja? Shocked (youtube brez reklam)

Verjetno je zato neuporablja, ker je več ni od aprila letošnjega leta. Baje je razviljalec prišel nekaj v konflikt z Googlovimi pravicami (klasika). Potem se pa dobijo novi, ki so prvo prebrali Googlovo dokumentacijo in poskusili te napake za nazaj popraviti. Mogoče se bo ReVanced dlje časa obdržal.

NewPipe vsaj vem, da še dela. Tudi ta ni perfekten, ima pa vsaj, tudi nekaj drugih izvedenk, ki so mogoče bolje izpopolnjene.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sigi
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2014 11:42
Prispevkov: 199
Aktiv.: 1.68
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 26, 2023 4:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glasba ali intervjuji ter predavanja : youtuba preko brskalnika Brave že približno leto in pol. Žanr po izbiri, ni kar ni. Ni reklam, ni prekinitev. Na namizniku ter telefonu. Dokler bo delovalo, ne menjam.
Včasih odprem na spletni strani slovenskega rock radia tematske streame hard&heavy, classic rock ali balade. Praktično samo muzika. Se pa skladbe ponavljajo in ni za dolgo.
TV je pa out.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GAD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 12 Maj 2023 11:05
Prispevkov: 11
Aktiv.: 0.94
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2023 12:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brusli je napisal/a:
Pa sploh obstaja kakšna radijska postaja, kjer predvajajo večinoma samo glasbo? Pred leti sem si želel namreč zvečer ob postelji ko grem spat nastaviti malo glasbe, pa sem bil prisiljen obupati nad radijskimi postajami. Non-stop so med glasbo ali reklame, poročila ali pa kakšen drugi čvek čvek, glasba pa zgleda, da služi le kot premor med čvek čvekom.

lp


Rock radio Wink

_________________
Inženirjev potomec
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.17
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2023 5:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

GAD je napisal/a:
Rock radio Wink

Problem je, da imajo sila kratko playlisto, včasih isti dan slišiš isti komad večkrat. Drugi problem pa so Potrčove nebuloze na štajerskem rock radiu. Ko odpre usta poskušam čimprej prestaviti program.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matko5
Član
Član



Pridružen-a: Tor 04 Mar 2014 22:53
Prispevkov: 120
Aktiv.: 0.97
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2023 6:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ule je napisal/a:
Vanced noben ne uporablja? Shocked (youtube brez reklam)


Vanced je že nekaj časa ukinjen. Za oglase na Youtube pa zaenkrat najbolje dela Ublock origin. Za ostale blockerje sem do sedaj imel samo opozorila s strani Youtube-a.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group