www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izdelava tiskanine-modifikacija strojcka za plastificiranje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 6:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glossy pride na vrsto, ko bo reklam zmanjkalo, samo ne izgleda, da bi lahko bilo tako kmalu Laughing .

Plastika pri moji breskvici se nič ne pregreva ! Ker je ni več Laughing Laughing . Sem jo enostavno odstranil in sedaj uporabljam kar tako. Bom pa naredil neko škatlo s kakega drugega materiala, da bo stvar priročna. Kaj predlagate ?

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
andrejj
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Mar 2004 15:06
Prispevkov: 4250
Aktiv.: 19.14
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 7:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kakšen je grelec v plastifikator,je halogenski ali spiralasti grelec v cevki?Videl sem v trgovini,pa nisem kupil.Ker imam od laserski printer "fuser"
Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor_k
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Jul 2004 11:44
Prispevkov: 992
Aktiv.: 4.47
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 7:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Čisto ste me okužili s tem, še sam grem po breskvico, kar bo pa bo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 7:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

igor_k je napisal/a:
Čisto ste me okužili s tem, še sam grem po breskvico, kar bo pa bo.


Mene tudi - grem jutri v nabavo Wink

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.29
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Mene tudi - grem jutri v nabavo Wink


Silvo. Rexy-ja imam na Koroškem. Lahko prideš najprej na predogled Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Robbby
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Nov 2003 14:01
Prispevkov: 105
Aktiv.: 0.47
Kraj: okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, kje jih imajo tu na Koroškem, grem še jaz ponj?
Sem včeraj preizkusil ta prenos tonerja z likalnikom in [slovenščina je zame španska vas] čist iz sebe, kako dobro se lahko izdela TIV na ta način.

Lp R
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se bom peljal pogledat v Hoferja na Prevalje. Platifikatorje sem videl tudi v Sparu.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.29
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za danes imam podatke iz Prevalj. Nimajo več. Zmanjkalo. Se bosta mogla zadovoljit z breskvico.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek4 je napisal/a:
Za danes imam podatke iz Prevalj. Nimajo več. Zmanjkalo. Se bosta mogla zadovoljit z breskvico.


Ti si resnično "leteč" S Prevalj v Divačo Shocked

mucek4 je napisal/a:
Silvo je napisal/a:
Mene tudi - grem jutri v nabavo Wink


Silvo. Rexy-ja imam na Koroškem. Lahko prideš najprej na predogled Smile


Se slišiva jutri - nisem v službi - načeloma tudi nimam kaj v planu. Lahko pridem do tebe pa ti prinesem plošico za ICD2

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Robbby
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Nov 2003 14:01
Prispevkov: 105
Aktiv.: 0.47
Kraj: okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo če jih ne bodo imeli u Hoferju v Prevaljah jutr, mi javi, mogoče grem jutr službeno u LJ pa pogledam u intersparu in hoferju v Velenju, ter na Viču interspar, za njih. Bom pa do treh popoldne u LJ, če bom šel. Moj tel ti pa pošljem pod zasebno.

Lp R
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
andrejj
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Mar 2004 15:06
Prispevkov: 4250
Aktiv.: 19.14
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V trgovini Hofer bo težko,ker ni sigurno.Včasih imajo tako majhe količine.Poglej še v Trebnje Spar.
Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vprašanje:
Je kdo poskusil mogoče prenos s prosojnice?

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PPG78
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jul 2003 14:09
Prispevkov: 2318
Aktiv.: 10.44
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam sem se po Rexa odpravil nekaj dni po tistem ko je Adi - s55m objavil članek. Na srečo jih je bilo v trgovini še kar nekaj (danes ni bilo nobenega), tako da sem se takoj lotil modifikacije.
Kot sem že napisal na prvi strani imam vgrajen termostat ki odklopi pri 180 st. C oziroma kot se je kasneje izkazalo med 170 in 180 st. C. Preizkusil sem še nekaj vezij in pri vseh se mi je del "tiska" oluščil.
Sedaj čakam termostat za 225 st. C iz Farnella.

Še vprašanje za vse ki jim je uspelo ... Ali je lahko na vezju ostanek papirja ob jedkanju? Pri poskusil ki sem jih izvedel se je nekje tisk oluščil, na nekaterih mestih pa se je prav lepo zapekel, ampak tam sem imel problem z ostanki papirja po vezju.

LP, Peter
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ha, šel v Spar pri Lj. mlekarnah in kupil breskvico. Imajo jih še zadosti. Sledi predelava. Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2635
Aktiv.: 12.57
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

PPG78 je napisal/a:
Sam sem se po Rexa odpravil nekaj dni po tistem ko je Adi - s55m objavil članek. Na srečo jih je bilo v trgovini še kar nekaj (danes ni bilo nobenega), tako da sem se takoj lotil modifikacije.
Kot sem že napisal na prvi strani imam vgrajen termostat ki odklopi pri 180 st. C oziroma kot se je kasneje izkazalo med 170 in 180 st. C. Preizkusil sem še nekaj vezij in pri vseh se mi je del "tiska" oluščil.
Sedaj čakam termostat za 225 st. C iz Farnella.

Še vprašanje za vse ki jim je uspelo ... Ali je lahko na vezju ostanek papirja ob jedkanju? Pri poskusil ki sem jih izvedel se je nekje tisk oluščil, na nekaterih mestih pa se je prav lepo zapekel, ampak tam sem imel problem z ostanki papirja po vezju.

LP, Peter


180st bo najbrž malo premalo. Sicer bi najbrž bilo bolje, če bi ploščico predgrel, kot pravi Darko. Papir lahko ostane na črnih delih. Nič ne moti. Predvsem pa očisti ploščico z kakšno polirno krpo ali tisto krpico (žimnico) ki ima zelo fina vlakna in nato z acetonom. Tu pa tam se kaj odlušči ampak ne na vezicah temveč na velikih črnih površinah.
za predelavo je vsekakor lažji rex.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Naslednja
Stran 4 od 25

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group