www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

V katero smer naj gre forum?
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 14, 2004 10:48 pm    Naslov sporočila:  V katero smer naj gre forum? Odgovori s citatom

V zadnjih dneh sem bil deležen številnih kritik spremembe na forumu, ki niti še ni postala sprememba. Testiral sem namreč možnost omejitve downloada priponk uporabnikom, ki so sicer prijavljeni, niso pa še napisali nobenih sporočil. Trenutna nastavitev je takšna, da se dovoli download, če je prijavljeni uporabnik objavil vsaj en prispevek. Najprej sem predvideval, da bi vezal na rang, kar bi pomenilo, da se download omogoči po 5 poslanih prispevkih. Namen je bil vzpodbuditi k večji aktivnosti na forumu. Moram reči, da bi se z nekaterimi stališči lahko kar strinjal.

Po drugi strani pa gledam trenutno stanje na forumu. Trenutno imamo na forumu prijavljenih 248 članov, 83 od teh je napisalo 5 ali več sporočil, 100 pa še nobenega. Kar nekaj teh iz zadnje kategorije pa je takšnih, ki so se na forum prijavili enkrat ali dvakrat. Če na drugi strani analiziram download, prevladuje omenjena zadnja kategorija. Že nekaj časa opazujem pasivnost pri temah, ki se dotikajo samega foruma. Samo za primer - na anketo o pravilnem prikazu slovenskih znakov (mimogrede, odprta je bila z namenom, da ugotovim ali stvar deluje pravilno) je kliknilo 13 uporabnikov ob povprečnem obisku več kot 50 registriranih dnevno. Ko sem prosil za pomoč pri tematski razdelitvi enega od forumov, ker postaja nepregleden sem dobil en odgovor, da o predlogih ne govorim. Ob pripravi baze uporabne dokumentacije sem prosil za sodelovanje, saj bi lahko bila koristna vsem. Vsak lahko pri sebi presodi, na kakšen odziv sem naletel.

Torej, k bistvu. Dokler se do foruma opredeljujemo kot do nečesa, kar se nas ne tiče, se lahko zgodi, da bo potegnjena tudi kaka poteza ki nekomu ne bo všeč. Mnogo bolje bi bilo, če bi se o predlogih, potrebah in željah pogovorili in jih poskusili uresničiti. Pa še eno stvar je potrebno upoštevati: bistvo foruma je aktivno sodelovanje obiskovalcev. Če tega ni, potem stran postane statična in nezanimiva. Pričakujem kaka stališča do omenjenega. Ena možnost seveda je, da omogočimo vsem vse, pustimo stvar teči svojo pot in ohranimo trenutno stanje - 10 uporabnikov 62% prispevkov ali pa poskusimo najti način za to, da se trenutno pasivni opazovalci vključijo v diskusije.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
CarpeDiem
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Feb 2004 17:24
Prispevkov: 333
Aktiv.: 1.50
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 14, 2004 11:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Z napisanim se popolnoma strinjam. Kot novejsi uporabnik foruma in elektronike nasploh sem ZELO navdušen nad uporabnostjo in hitrostjo učenja.
Nekaj sem se že silil pisati, ker sem imel občutek, da samo sprejemam. Bistvo foruma so seveda ljudje, ki vlagajo in si vzamej 10 min časa. Ravno zadnjič sem brskal po "Filemaneger"-ju in nisem mogel verjet, ko sem videl koliko stvari sta pripela samo Frenki in Silvo. [slovenščina je zame švedska vas] da brez vaju tega foruma skoraj ni. (verjetno sem naredil komu krivico ...). Glede omejitev pa res ne vem ali bi bila to dobra ideja. Saj veš kakšni smo ljudje, ko nas kdo omejuje. Se bi znalo zgoditi, da bi se povečalo stevilo postov in zmanjšalo število uporabnikov. Forum bi se zapiral sam vase. Kaj pa vem. Pri teh stvareh je teško biti pameten.
Upam da se bo dalo kaj pomagat v prihodnje (sem v polni bojni pripravljenjosti).
Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2004 7:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Z obema se strinjam. Frenki v forum vlaga ogromno svojega prostega časa. Lepo bi bilo, da bi vsak reden obiskovalec vsaj na poste kateri se nanašajo direktno na forum (oblika,predlogi...) odgovori. Tako bi frenki vedel kaj je dobro, kaj bi lahko bilo še boljše... .Z drugega konca pa se strinjam z CarpeDiem -mom. Kakršno koli omejevanje registriranim uporabnikov se mi ne zdi preveč smiselno. S tem se bodo začeli nabirati brezplodni posti. Opažam namreč veliko rednih obiskovalcev, ki še niso napisali nobenega posta pa forum dnevno obiskujejo. Vzrok je mogoče, da še ni bil napisan tisti "pravi" post katero temo res obvladajo, se mogoče "bojijo", da bodo kaj narobe napisali.
Če sklepam po sebi; Sam sem najdlje registriran na Mobisuxu. Vrjetno pa sem bil več kot pol leta "pasiven" uporabnik. Konkretnega vzroka ne poznam. Imel sem namreč občutek, da so tisti, ki se redno oglašajo pravi "exsperti" ter jim nekako nisem dorasel.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gavran
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:16
Prispevkov: 415
Aktiv.: 1.86
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2004 9:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še moje mnenje: sodelujem na več forumih in povsod je tako, da obstaja "jedro" recimo 10% uporabnikov, ki napišejo 90% postov (in drugega, kar spada zraven). Omejitve v takem smislu, kot je omenil Frenki, se mi ne zdijo smiselne, ker se bodo začeli pojavljati nesmiselni posti, ki jih bodo nekateri pisali samo zato, da bodo pridobili določene pravice. Če pa ni pripomb na delovanje foruma, pa to pomeni (po moje), da s(m)o uporabniki s stranjo zadovoljni in ničesar ne pogrešamo. Sicer pa je forum tudi stvar navade - navadiš se sodelovanja in uporabnikov na enem forumu, ostale pa spremljaš "z enim očesom" - recimo samo za področje elektronike imamo poleg Maxija še Elektro-n, pa Svet elektronike, pa oddelek na Suxu, pa oddelek elektronike na Slotechu, pa verjetno sem še kakšnega zgrešil (mislim samo slovenske, da elektrode in drugih tujih niti ne omenjam).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4049
Aktiv.: 18.18
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2004 11:38 am    Naslov sporočila:  Re: Odgovori s citatom

Forum z časom raste in se razvija , naravna selekcija je da bo dobro ostalo in slabo šlo falit, zdi se mi brez veze odgovarjat na poste če nimam pojma ali ne razumem vprašanja. Res Silvo in Frenki držita forum skupaj.Posebna pohvala
Frenkiju za primerjalni cenik komponent zelo praktično pa tudi sicer zelo lep design in predvsem funkcionalnost.

Brez zamere dal bi veliko gor kvalitetne robe predvsem merilne če bi mel dober internet iz službe ali doma in čas no tega bi si že vzel pa nimam možnost zaradi nekaterih omejitev na vhodnem računalniku lahko pa bi izbral poskeniral in dal na CD pa uploadajte

Glede file managerja: zdi se mi zelo dobro kako se razvija grajal oziroma opozoril bi le nekaj da se recimo naredi bolj konkretna struktura in razdrobitev v stilu
ePanorame torej ne da je na prvi strani vse živo ampak recimo na prvi strani komponentein gre v podstrukturo mikroprocesorji , pasivne (diode , transistorji, feti,...), aktivne( linear ,cmos, ),konektorji(A/V,power,računalniški)senzorji(hall,indukt, kapacitivni,gauge,opto) in tako v tem stilu
osnovno strukturo zaklenit , spreminjat pa bi se dalo uploade na specifična področja tako da no malo mešano isto za modelarstvo , akustiko(HI-FI,auto,...modi) , energetiko ( svetila , elektronapetostne zaščite, motorji, hišna napeljava, industrijska napeljava)

mislim da je to dobro naredit sedaj ko je forum še mlad in ga naredi preglenega
res gre za drobljenje ampak vsak bi lahko točno naslovil svoje vprašanje in potrebe.

recimo in konec leta bi lahko tak forum zapekli na CD (sploh komponente) in ga
po neki razumni ceni po želji razposlali interesentom( jaz sem tak )

LP Sandi

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2004 12:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da še jaz napišem nekaj naših izkušenj: Dokler smo imeli vse Free , je bilo sodelovanje na forumu obupno , da je forum sploh funkcioniral , gre zasluga par vztrajnežem. Poizkusili smo z vsem možnim , pa ni bilo pravega odziva , še huje , tudi tisti ki so nekako sodelovali na forumu s prispevki , so se začeli umukati , z izgovorom , da ne bodo dajali svojega znanja vsem na razpolago. Šele z zaprtjem foruma smo dosegli ravno nasprotno , kar smo pričakovali , pravi bum na forumu.
Kot sem že nekajkrat povdaril , sta namena forumov različna in na ta forum vsekakor ne spada zapiranje v kakšne skupine ali kaj podobnega. Verjetno pa izmenjava izkušenj koristi razvoju forumov. Eno zelo dobro izkušnjo iz našega foruma , pa bi tudi tu svetoval: Ko smo forum razbijali na posamezne interesne dele , smo morali k sodelovanju povabiti več MODERATORJEV , saj nikakor nismo mogli sami več obvladati dela. Very Happy Very Happy Vsak nov moderator , pa je prinesel nov zagon na forumu.
Frenki , moj predlog je , da določene omejitve vseeno obdržiš, da pa za določene dele foruma pridobite dodatne moderatorje. če pa se kdaj odločite in poizkusite z kakšnimi projektnimi skupinami , pa vam bomo naše izkušnje z tem načinom dela na forumu z veseljem predstavili.
Mogoče še en predlog: dobro bi bilo razmišljati o nekakšnem " forumu " moderatorjev in administratorjev , z različnih forumov , da bi si izkušnje izmenjevali in s tem dvignili kvaliteto naših forumov.
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
G-Lab
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Jul 2003 9:44
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2004 1:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No pa da se še sam vključim v tole debato. Osebno sem nad forumom in njegovim zgledom povsem zadovoljen. To je popolnoma res da sta veliko večino postov napisala silvo in Frenki. S Silvotom glede pasivnega branja tem se tudi strinjam. Nekateri na tem forumu stvar res obvladajo vključno z vama, tako da se je pri določenih temah res velik problem vključit v aktivno diskusijo, ker izgleda kot da tisti peščici nekako ne sežeš do kolen. Sam osebno odgovarjam, po večini na tiste teme, ki jih kolikor toliko razumem in kjer lahko nudim pomoč.
Glede zaprtosti foruma se strinjam z iskro, da bi bilo verjetno več sodelovanja če bi se tudi ostali zavedali, da lahko tudi on kaj prispevajo. Po drugi starani pa se utegne zgoditi tudi to da bodo pisali nepotrebne poste samo zaradi pravic.
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
G-Lab
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Jul 2003 9:44
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2004 2:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še tole sem pozabil omeniti nekaj. Če nekaj časa izgubim stik s forumom recimo tik pred izpiti, kakšna odsotnost od doma, med študijem v Lj ni interneta ali recimo problemi z internetom, ipd.... . Se pogosto zgodi, da si potem nekako ne najdem časa, da bi prebra vse nove teme, tako da potem ponovno aktivno sodelovanje na forumu prelagam iz dneva v dan. Obiskat (da bi prebral vsaj del novih tem) si ga pa ne upam, ker potem izginejo oznake o novih temah. Rezultat je pa potem 4 mesečna aktivnost 2 meseca pasivnosti itd,..
Kakšen od zgoraj naštetih pasivnih uporabnikov sigurno spada tudi v to kategorijo.
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2004 10:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sporočilo je pravzaprav že doseglo namen Wink . Danih je bilo kar nekaj zanimivih predlogov in mnenj, o katerih velja razmisliti. Rad bi kar takoj razčistil par stvari.
Omejevanje dostopa z uporabo kakih skupin odpade. Vsak si lahko izbere tematiko, ki mu je zanimiva in jo spremlja. Če koga kako od področij ne zanima, ga pač ne rabi sledit (z izjemo foruma o forumu Rolling Eyes ). Če nekdo misli, da nek dokument na forum ne sodi iz kakršnega koli razloga, ga pač ne bo objavil. Silvo, glede pasivnosti na forumu imaš verjetno prav. Pred kratkim sem dobil privatno sporočilo enega od članov, ki nas spremlja že res lep čas redno, vendar se ne oglaša - kar seveda tudi spoštujem in me niti ne moti. Omenjeno spremembo sem pravzaprav šele pripravljal, je pa pokasirala kar nekaj kritik. Čeprav še vedno iščem kak način, kako motivirati večjo skupino k temu, da kaj napiše ali odgovori. Glede izkušenj pa je tako, da imamo na forumu toliko različnih profilov, da bi verjetno vsak od nas lahko rekel, da je na forumu vsaj par obiskovalcev, ki obvladajo neko področje bolje od njega. Forum je namenjen vprašanjem in odgovorom - nihče ne bo sankcioniran, če nečesa ne ve, mu bo pač nekdo pomagal, ki zadevo obvlada.
Forum moderatorjev? Shocked - žal živimo v neki realnosti, kjer na pet prebivalcev našteješ šest političnih strank in na pet elektronikov šest forumov o elektroniki Wink, kjer vsak pridno koplje svoj vrtiček in odkriva toplo vodo. Lepo bi bilo, če bi se naredil nek enoten portal ampak - po moji oceni nismo še zreli za kaj takega - žal.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 16, 2004 11:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Forum moderatorjev? Shocked - žal živimo v neki realnosti, kjer na pet prebivalcev našteješ šest političnih strank in na pet elektronikov šest forumov o elektroniki Wink, kjer vsak pridno koplje svoj vrtiček in odkriva toplo vodo. Lepo bi bilo, če bi se naredil nek enoten portal ampak - po moji oceni nismo še zreli za kaj takega - žal.

Lp, Frenki

Very Happy Very Happy Frenki , se nebi s teboj strinjal o tem , če dobro pregledaš po maxi forumu , je tu vsaj pet moderatorjev z petih forumov ki po svoje tu izmenjujejo(mo) izkušnje Wink . Mislim , da bi ravno ti lahko napravil tisti odločilen korak in vso stvar med seboj povezal , saj je to že v bistvu ta forum na nek način že uspel opraviti Very Happy
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.23
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 16, 2004 11:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moje mnenje bo bolj skromno, to pa zato, ker v bistvu nimam pripomniti kaj dosti, ker je forum po mojem mnenju dobro oblikovan, stvari pa so dobro razporejene.
Po mojem mnenju bi omejevanje dostopa do nekaterih stvari ne dalo dobrih rezultatov, če bi bilo to pogojeno s številom odgovorov. Če bi bil dostop omejen bi moral biti pogojen s prošnjo člana, torej član bi moral zaprositi za dostop in to prošnjo utemeljiti. Utemeljiti na nek način, lahko tudi tako, da je napisal toliko in toliko smiselnih postov in da namerava resno sodelovati, pregled teh postov pa je preprost. Res je, da bi to preverjanje zahtevalo delo moderatorjev, ampak bi pa bilo učinkovito.
Še ena ideja se mi plete v mislih: mogoče bi bilo dobro, da bi npr vsak mesec vsi člani dobili mail v katerem bi bila določena vprašanja in poziv k sodelovanju in razpravi o kakšni morebitni izboljšavi. Lahko tudi tema na prvi strani namesto maila. V mailu bi bile napisane kakšne spremembe, obvestilo, mogoče kakšno novo pravilo ipd.
Mislim, da bi bilo obveščanje po mailu učinkovito. kaj pa narediti s tistimi, ki bolj pasivno spremljajo forum, pa nimam idej.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 16, 2004 12:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Strinjam se z Reber-jem. Še moje mnenje ter odgovor na iskrin post glede "povezav" med forumi. Mislim, da kakršna koli "povezava" ni izvedljiva niti z tehnične niti s praktične strani. Tale forum je "free" na njem ni nič komercijalnega, če pogledam sosednjega SE le ta je kar precej komercijalno usmerjen vaš Iskra pa je zaprt. Po tem se forumi zelo razlikujejo, če prav so v osnovi vsebinsko enaki. Vrjamem pa, da večina obiskovalcev ve za večina forumov ter jih tudi obiskuje. Prav tako na forumih v postih zasledim povezave sem ter tja. Kar seveda pri nas ni "prepovedano" Nekoč je sicer bila na EN blokada, ki ni omogočala nakazovanje povezav k nam a tisto mislim, da je admin tam odmaknil. Rekel bi še to. Več bo forumov večja bo "konkurenca" bolj bodo admini ter moderatorji skrbeli za svoj forum. Osebno tukaj na forumu prav nič ne pogrešam.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
repi_
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 05 Feb 2004 22:21
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 16, 2004 4:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz pa se z Reberjem strinjam le delno. Mislim da če je forum "free", ni nobene potrebe po prošnjah ali drugih podobnih rečeh.
Drugače pa podpiram predlog o večjem številu moderatorjev.
Sam sem sicer resda pasiven uporabnik, vendar mislim da je pisanje nekega brezveznega posta (kot sem ga napisal tudi sam par dni nazaj) zaradi storitev ki so drugače zaprte, nepotreben!
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 16, 2004 10:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede moderatorjev lahko še najlažje uredimo. Predlog je na mestu, predlagajte še imena in področja in z veseljem bom popravil nastavitve. Bolj sem skeptičen glede periodičnega mailinga. Realizacija je sicer povsem enostavna, ne bi pa rad, da kdo vzame to kot spam. Tukaj bi bilo potrebno zadevo zelo natančno doreči, preden se spustimo v kaj takega. Reber, tovrstnega omejevanja mislim da se ne bomo šli, ker bi bila ta stvar povsem analogna nekim skupinam, ki pa mislim da v našem primeru ne pridejo v poštev. Razmišljal pa sem o eni varianti: dovoliti download šele dan po prijavi na forumu. S tem verjetno ne bi oviral niti "pasivnih" uporabnikov, mogoče pa bi se rešil takšnih padalcev, kot jih je bilo danes nekaj (končnica .pl v IP domeni), ki se prijavijo in potem se vleče dol, da kar "žvižga".
Iskra, vsak administrator ali moderator je lahko tudi član tega foruma, tako kot sem sam prijavljen in občasno obiščem nekatere druge. Glede izmenjave izkušenj ali vprašanj na to temo pa ni problema. Na vprašanja, kjer mi bo rešitev znana bom poskusil odgovorit, tako kot - vsaj upam - vsak obiskovalec tega foruma. Če pa se bo pokazala potreba po ločenem področju, kjer bi tekle diskusije na temo PHP, phpBB, mySQL, Apache ali podobnem ga bomo pač odprli.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
djtech
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Okt 2003 21:47
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.51
Kraj: Cerkvenjak

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 16, 2004 11:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V desno stran Laughing (Še tak naprej !!!)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group