www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

V katero smer naj gre forum?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Kralj
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Apr 2003 20:18
Prispevkov: 196
Aktiv.: 0.88
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 17, 2004 7:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni se zdi začrtana pot, ki je bila zamišljena ob odprtju tega foruma zelo dobra. Povsem se strinjam z frenkijem glede zadnjega predloga glede downloada. Rad bi pa napisal vsem pasivnim članom da meni pomeni sodelovanje na forumu tudi postavitev kakšnega vprašanja če se že bojijo da ne bodo pravilno odgovorili. In ko bodo poebili led sodelovanja na forumu potem bodo pričeli tudi odgovarjati. Ne poznam človeka, ki bi ob spremljanju določene teme ne imel kakšnega vprašanja.

Lep pozdrav Wink

_________________
Zakaj ljudje verjemejo, da je na nebu nešteto zvezd, ne da bi jih šteli,
če pa na klopi piše "sveže pleskano" pa morajo preverit?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 17, 2004 7:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Razmišljal pa sem o eni varianti: dovoliti download šele dan po prijavi na forumu.


Frenki, tole je mislim da dobra ideja. Na tak način ne bo tistih "padalcev" Wink Kake druge spremembe pa vsaj po mojem mnenju v tem trenutku niso potrebne.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.22
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 17, 2004 10:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki tisto z zamikom downloada bi po mojem bilo najboljse.Samo jaz bi na tvojem mestu zamak podalsal na kak teden.Tisti, ki imajo namen forum redno obiskovati jih to ne bo motilo.(kateri pa se prijavijo samo zaradi filemanegerja pa jih bo) Twisted Evil

No to je bilo moje skromno mnenje.


l.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 17, 2004 11:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če se spomnimo maksija še z začetkov , je takrat (verjetno tudi sedaj) bilo nekaj vprašanj glede problemov glede delovanja foruma(ne maxi) . Če se malo sprehodiš po spletu ugotoviš da je kar precej forumov na različne teme. Na to sem mislil , neglede na katerem področju deluješ kot moderator oziroma administrator , imaš svoje dobre in slabe izkušnje. Če bi nekje o tem neobremenjeno lahko spregovoril , bi take izkušnje vsem koristile. lahko se bi razpravljalo tudi o varnosti na internetu , o novih zakonih , ki posegajo v to področje in podobnih stvareh. To predlagam zaradi izkušenj iz našega foruma , kjer človek nebi pričakoval tako sodelovanje , kot smo ga dosegli.
To zaplankanost in vrtničkarstvo , ki so ga nam vsilili , bi bilo dobro preseči in marsikje združiti moči za kakšne "podvige".
Silvo in ti Frenki sta nam dala ogromno koristnih nasvetov , ki smo jih (oziroma jih ) uvajamo na forumu , verjetno pa so zanimivi tudi za ostale. Zanimivo pa bi bilo slišati tudi ostale , kako se s tem problemom , ki si ga tu izpostavil, spopadajo tudi na drugih forumih.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 17, 2004 11:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dodano je novo pravilo št. 6 glede downloada priponk. Pripombe so dobrodošle še naprej.

Iskra drži, napiši malo o svojih izkušnjah.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 18, 2004 10:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Velja Frenki, Prva izkušnja :
To je najbolj vidno na tem forumu in je tudi nam prišlo prav Wink
Infrared je na začetku za populizacijo foruma natresel nekaj tem (načrtov , predlogov) recimo kar tako. Že bežen pogled na statistiko razkriva kakšen odziv je bil na enostaven TV oddajnik. Lahko rečemo ,da je od vseh strelov , eden zadel v črno. Se pravi , da je je dobro če moderatorji (in ostali) dajo čimveč takih prispevkov na forum in jih spremljajo. Mogoče samo vzporednica s Elektrono-m tam se mi zdi , da je vse prepuščeno obiskovalcem.
Te izkušnje so se tudi pri nas izkazale za koristne , saj "lupaš" na slepo s temami in kjer najmanj pričakuješ pride do "buma".
Forum mora biti nadziran in skupina recimo tistih , ki imajo največ znanja , mora delovati "uglašeno" da stalno podpihuje žerjavico , da ogenj ne ugasne.
Toliko za začetek , pa da vidimo še druge moderatorje kaj poreko.

Kar se tiče omembe Elektrona , je to samo moj občutek in s tem ne mislim kritizirati ta forum , saj je prav simpatičen.

L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group