www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Vstavljanje slik lociranih na drugih strežnikih
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75310.30

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2014 5:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Jan 2004 15:14
Prispevkov: 755
Aktiv.: 3.39

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2014 5:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki, mogoče ne bi bilo slabo, da bi se vsa sporočila, pred objavo obdelala (slike bi se downloadale v ta tvoj "album", ..) in bi vse bilo lokalno na tem serverju. Najbrž že obstaja tak upgrade tega foruma.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2014 6:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

In zakaj bi vse to počeli? Imamo forum, ki omogoča enostaven in zanesljiv upload. Slike imajo predogled.
Imamo en cel server, ki je na razpolago tem slikam, imamo album, kjer potem lahko slike linkamo, če nam klasičen upload ni dovolj dober.

Vse to se je nekdo potrudil narediti, zato, da potem uspete najti še en nov inovativen način kako uporabne podatke narediti brezpredmetne.

In ja, imamo tudi "pametne" uporabnike, ki se potem čudijo zakaj nekdo znori.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Jan 2004 15:14
Prispevkov: 755
Aktiv.: 3.39

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2014 7:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zakaj bi to delal ne vem, predvidevam, da nekdo to dela, če ne se ne bi razburjal frenki Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3370
Aktiv.: 15.75
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 06, 2014 8:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Napišite svoja mnenja še vi.

p.s. Psevdonim, seveda sta dovolj dobra. Ne gre mi pa v glavo, zakaj hudiča se pa potem z elektronik.si mudiš? Ni mišljeno "sarkastično" ampak čudno, da moraš ob tako svetovno preverjenih shrambah še na elektronik.si trpeti moje negodovanje?
Citiram:

Objavljeno: Sre Jun 26, 2013 10:56 am
Ni problem lepiti slike v sporočilo na forumu, ampak nalagati vsako sliko posebej v album ali kot priponko, ker je to zelo zamudno.

_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2541
Aktiv.: 13.14
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 06, 2014 5:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Čemu sploh ta debata o slikah na forumu. V pravilu 6 lepo piše kaj in kako. Vsak, ki se je odločil za sodelovanje na forumu je sprejel pravila. In če jih sprejmeš, se jih je treba držati.

Jaz sem že večim članom foruma, novim in tudi starejšim napisal ZS, kjer sem jih opozoril, naj slike prilepijo na forum. Večina popravi prispevke na forumu in slike naloži na forum. Samo lepa beseda je potrebna in ne preveč fašizma.
To delam zaradi sebe, ker ima rad urejen forum in hočem, da je uporaben zame in še za naslednje generacije. To je bila moja odločitev oziroma "prispevek k družbi". Zato pozivam vse člane, da novincem in tudi drugim, ki kršijo pravilo 6 napišejo ZS in jim v enem stavku povedo kako stvari stojijo pri nas, na našem forumu.

Frenkiju pa predlagam, da če zazna link *.jpg, *.pdf ipd. ali iz shrani ali drugih hramb slik in podatkov, da namesto cenzure raje izvrže pojavno okno, kjer v enem prijaznem stavku opozori pisca prispevka, da naj slike naloži na forum.

Problematične niso samo slike, tudi pdf hitro izgine iz spletnih strani. Jaz imam samo en prispevek na forumu, kjer sem uporabil link iz dropboxa. Pa še to samo za to, ker je bil pdf dokument zelo velik, 60 Mb, kar pa ne gre na forum.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group