www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Temp. laminatorja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.81
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2008 6:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Perhan je napisal/a:
VolkD, si ziher da je to zaradi toleranc?

Ja povsem prepričan sem v to. Na mizi sem namreč imel dve breskvici kupljeni v Interšparu na viču istočasno. Z eno je stvar delovala z drugo pa ne. Že z roko se je dalo čutiti, da je slednja precej manj segrela ploščico.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Primož
Član
Član



Pridružen-a: Ned 05 Dec 2004 22:44
Prispevkov: 231
Aktiv.: 1.04
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2008 9:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kje se najceneje kupi primeren termostat (po obliki in temperaturi)?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Perhan
Član
Član



Pridružen-a: Sre 12 Mar 2008 20:04
Prispevkov: 191
Aktiv.: 0.97
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2008 10:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD katere Peach-ke pa imaš? PL713?
Kolikšen pa je temp. razpon delovanja za PL713?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drVrh
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Feb 2008 20:17
Prispevkov: 918
Aktiv.: 4.66
Kraj: Slovenija-Koroska-Prevalje-Lese

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2008 10:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Perhan je napisal/a:
Peach-ke
Confused
_________________
Iz dneva v dan sem se spraševal kaj je to elektrika, vendar nisem našel odgovora ... in še vedno si postavljam to vprašanje
LP
Grega
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.81
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 12:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Perhan je napisal/a:
VolkD katere Peach-ke pa imaš? PL713?
Kolikšen pa je temp. razpon delovanja za PL713?

Ne vem odgovora, ker niso bili moji. So prišli samo na testiranje.
Drugače imam pa še enega, na katerem piše Silver line, številke pa ni nobene.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gašper
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Feb 2008 0:32
Prispevkov: 29
Aktiv.: 0.15
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 7:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Primož je napisal/a:
Kje se najceneje kupi primeren termostat (po obliki in temperaturi)?



Na tržaški cesti 333 v LJ.

_________________
http://zz-efekti.blogspot.com/
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
.
Član
Član



Pridružen-a: Čet 06 Maj 2010 20:12
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 6.08

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 07, 2011 5:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Sem se odločil da dam še jaz sliko mojega laminatorja gor. Predelanega imam an 150°C oz. regulacija, vendar več pa se ga ne upam ker se mi zdi plastika zelo slaba.



2011-04-07 17.29.31.jpg
 Opis:
Laminator Pavo
 Velikost datoteke:  1.54 MB
 Pogledana:  11 krat

2011-04-07 17.29.31.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.93
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2011 7:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz jo uporabljam v prvoten namen samo imam problem da ko ni bilo več ta tankih srajčk za pl,astificirat - sem pač kupil f prodajalni z takimi stvarmi in so pač kvalitetnwjše in debelejše - tu pa se pojavi problem, da mi jh ne segreje dovolj da bi jih skupaj zatopilo.


Vidim da naj bi imeli notri termostat s cca 15topinj Celzija - samo na mojem termostatu piše 102 stopinje celzija.

Kje bi dobil tale KSD301 za 150 stopinj oziroma - ali je vam kateri še ostal in ga lahko mi proda.

drugače svetujte kateri termostat ali bimetal naj dam notr in kje ga dobim - ker na Ic nič ne najdem pametnega bojlerski in oni iz pečic so pa pregolomazni ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.81
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2011 8:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uporabi termostat od likalnika, uporabljam isti termostat že na drugem plastifikatorju.
_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.93
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2011 4:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

GregorN je napisal/a:
Uporabi termostat od likalnika, uporabljam isti termostat že na drugem plastifikatorju.


Še informacijo kje to nabavim in kak cifra tega termostata - da ne bom šel v likalnik ponj (beri - žena nebi bila zadovoljna)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 13.95
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2011 5:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Termostate se dobi na servisu malih gospodinjskih aparatov. V Ljubljani je eden na Brnčičevi blizu Justa.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.81
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2011 6:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če že kupuješ novo, potem je bolje kupiti kapilarni termostat za bojler ali pečico. Na ta način lahko kontakte, ki so na mrežni napetosti učinkovito skriješ in preprečiš morebitno nesrečo.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.93
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2011 7:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
Če že kupuješ novo, potem je bolje kupiti kapilarni termostat za bojler ali pečico. Na ta način lahko kontakte, ki so na mrežni napetosti učinkovito skriješ in preprečiš morebitno nesrečo.


O tem sem že razmišljal - samo to je malo bolj golomazna zadeva za skrivat pa še cevko moraš fino pazit da je ne preganeš preveč ko skrivaš..

Drugče pa - glede na tole temo http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?p=281440 je kdo tu kupoval - če je - katerega in kje je trgovina, da ne iščem nafte..
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stran 7 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 76 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group