www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Relativno dober CAD program

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1713
Aktiv.: 7.68
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 08, 2007 9:29 pm    Naslov sporočila:  Relativno dober CAD program Odgovori s citatom

Živjo!

Pri brskanju po netu za alternativo k AutoCADu sem naletel na TALE program, ki je za moje pojme zelo dobra alternaiva. Licenca je tudi taka, ki jo zmore vsak žep. Lepo se da risati in oblikovati predmete. Podpira DXF datoteke za dirkten prenos na CNC stroj.

LP Gorazd

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Roadracer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 16 Okt 2005 18:41
Prispevkov: 482
Aktiv.: 2.16
Kraj: LJ/Litija

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 09, 2007 9:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zakaj ne uporabiš Googlov SketchUp? Je zelo intuitiven z ogromno video tutorialov in tudi bazo že narejenih nekaterih objektov. Omogoča pa tudi izvoz v AutoCAD in podobne. Jaz ga s pridom uporabljam.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1713
Aktiv.: 7.68
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 09, 2007 10:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo.

peizkusil...za risat hiške je Ok, če pa želiš narediti reže za ventilator na tvojmu napajalniku in vse to izreskati na CNCju, je pa totalno neuporaben.

LP Gorazd

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
silvo_v
Član
Član



Pridružen-a: Pon 11 Jul 2005 22:00
Prispevkov: 146
Aktiv.: 0.65
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 09, 2007 10:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole sem zasledil na strojnistvo.com.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1713
Aktiv.: 7.68
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 09, 2007 12:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zanimivo, vendar v mojem primeru ne pride v poštev. Pozabil sem napisati, da imam OS X (Mac OS) in rabim program, ki teče na tej platformi. Vsekakor si s tem linkom razveselil mnogo ljudi, jaz pa sem tudi zadovoljen s QCADom.

LP Gorazd

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group