www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

problem SINUMERIK

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
djtech
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Okt 2003 21:47
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.51
Kraj: Cerkvenjak

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2007 6:52 pm    Naslov sporočila:  problem SINUMERIK Odgovori s citatom

Pozdravljeni !
Imam en problem, namreč v službi imamo sinumerik 840Di, na njega pa bi priklopli I/O modul PP72/48. To je vse lepo in prav. V navodilih piše da če hočem tega uporabit v STEP 7 da moram imeti siem80a2.gsd file. Piše da je na nekem addon cdju a mi tega nimamo. Imamo samo en original cd. Vprašal vas bi če ima kateri ta gsd file da bi lahko to sprogramirali. iskal sem že z google a ne najde nič Sad

Torej iščem siem80a2.gsd

L.P. Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.04

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2007 7:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moral bi biti na CD:ju:
DMF file: <CD path>\support\siem80a2.gsd

Ne pridem več do tiste strani Confused , kjer sem to prebral.
LP,
Igor

KLIK
Kilometerske povezave dajte krajšat! Aly.

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor


Nazadnje urejal/a igo Ned Avg 12, 2007 7:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
djtech
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Okt 2003 21:47
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.51
Kraj: Cerkvenjak

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2007 7:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ja mam tota navodila, kjer to piše. Samo kaj ko nimam tega cdja imam samo osnovo. Nimam dodatka Sad

Če maš to datoteko mi jo lahko pošlješ ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.04

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2007 8:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nimam. Sem samo malo plezal po siemensovi strani.

Gornja povezava deluje, samo ne vem, če je prava.
Bom v temle sporočilu malo testiral povezave, ker je iskalnik napisan v "javascriptu" pa je zelo težko izluščiti direktno povezavo.

LP,
Igor

Na levi strani klikni "Nur Downloads" in v iskalnik vpiši ".gsd" brez narekovajev.
KLIK 1

Navodila: KLIK 2

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
djtech
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Okt 2003 21:47
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.51
Kraj: Cerkvenjak

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2007 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hvala za tole. Samo sem gledal pa ni nič takega kaj rabim Sad Kot kaže je to res samo na cdju. Tak da prosim koga ki ma ta cd z dodatki če prilepi datoteko siem80a2.gsd

Hvala
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 75 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group