www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Problem s forumom
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 25, 2004 7:07 pm    Naslov sporočila:  Problem s forumom Odgovori s citatom

Forum je doletel nekoliko resnejši napad Evil or Very Mad . Kljub temu, da poskušam skrbeti za varnost na forumu, sem očitno spregledal neko potencialno nevarno luknjo. Kje in kako je prišlo do tegale bom poskusil še ugotovit, zaenkrat pa restavriram stanje na forumu. Baza je restavrirana v celoti - izgubljeno ni nobeno sporočilo. Problem je v programih, ki jih žal arhiviram občasno Crying or Very sad . Postavil sem zadnjo arhivo, verjetno pa manjka nekaj zadnjih sprememb. Ostane mi vračanje teh sprememb, zato prosim, če opazite kako pomankljivost, da jo napišete tukaj.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 25, 2004 7:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Torej so bili "na delu" "chrasher-ji" Sad . Sam sicer nisem opazil, da forum ne bi delal. Kdaj se je to zgodilo? So skušali uničiti forum ali FM?
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 25, 2004 7:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Opazil sem, da z logotipa "Maxi" ne dela povezava na uvodno stran.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 25, 2004 7:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Filemanager je ostal nedotaknjen. Danes popoldan je bilo prepisanih par ključnih datotek foruma, ki sem jim "pozabil" Embarassed popraviti dovoljenja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 25, 2004 7:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne dela vse dobro v "Dokumentacija" manjka menu za iskanje po FM Sad
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 25, 2004 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo,

Omenjeno sem restavriral, ostane še par stvari, potem pa mislim, da bomo spet "on-line" Wink .

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Nace
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Maj 2003 0:12
Prispevkov: 828
Aktiv.: 3.72
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 25, 2004 10:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo prej sem hotel dodati sliko 271kb pa je napisalo, da je prevelika.
LP Nace
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 26, 2004 9:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ura je fuč . Pa še avtomatsko prijavo mi je zbrisalo.



lp Slowfly
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 26, 2004 11:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prav zanimivo to z uro. Prejle sem bil na forumu s službenega PC-ja z Mozilla firefox-om. Uro sem normalno videl. Sedaj sem gor na drugi lokaciji z IE vidim le ovkir za uro Confused
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 26, 2004 12:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ura zahteva flash plugin datoteko pa IE hrani kot začasno datoteko. Načeloma je potrebno pobrisati začasne datoteke IE in ura bi se morala pojaviti nazaj.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 27, 2004 1:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Manjkajo ikonce ob temah Confused
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.21
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 28, 2004 9:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki tudi ura, ki resetira seznam uporabnikov ne dela pravilno.Danes zjutraj ob 2.xx sem bil gori pa je pisalo "Danes na forumu" 91 spodaj pa imena.Ze to me je presenecalo ob taki uri.Sedaj zjutraj pa vidim, da pise "Danes na forumu" 38.Torej ura ne resetira ob polnoci ampak enkrat po 2. uri.


l.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 28, 2004 2:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Matej,

Ura na forumu pa s tem problemom nima zveze Wink . Preveri, kako je s tvojo nastavitvijo v profilu.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 28, 2004 2:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo,

Ikone ob temah sem vrnil. Mislim, da bi morali biti sedaj kar na enakem stanju kot prej (če nisem še česa spregledal).

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 29, 2004 8:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Klik na povezavo SE se ne odpre v novem oknu.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group