www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Problem s forumom
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 29, 2004 1:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo,

Tole z odpiranjem povezave mi je čudno Confused . Poskusil sem z IE, NS in Firefoxom, pa mi v vseh primerih odpre v novem oknu. Bom poskusil še doma, če je kaj drugače. Sicer je ta del ostal povsem nedotaknjen tako da moram najdet kaj bi bilo narobe.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 29, 2004 1:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno je nekaj narobe pri meni Confused Netscape mi odpira v novem oknu, Mozila Firefox pa ne Sad
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strobos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Sep 2003 12:19
Prispevkov: 726
Aktiv.: 3.27
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 30, 2004 10:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Puščice ob svežih diskusijah se včasih kar same obarvajo, kot da sem jih že pregledal.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2004 5:32 pm    Naslov sporočila: icon_sad  Odgovori s citatom

Silvo, pri meni v vseh primerih odpira v novem oknu. Ne vem več kaj bi lahko bilo narobe. Html zahteva odpiranje linka v novem oknu, ne vem pa, kaj bi se lahko zgodilo na client strani. Si mogoče že kaj ugotovil naprej?

Strobos, tole ne bi smelo biti problem na strani serverja. Edina varianta, ki jo vidim je, da se ob vsakem obisku prijavljaš, ali pa zapreš browser okno med pregledovanjem. V tem primeru bi lahko prišlo do omenjenega, ker ob ponovnem odpiranju strani prejšnji obisk označi kot zadnji in temu primerno teme od zadnjega obiska izginejo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2004 5:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,
Sigurno je nekaj "narobe" pri meni. Ko sem se "igral" z nastavitvami Firefox-a sem verjetno nekaj prestavil. Netscape dela pravilno. Bom pa skušal ugotoviti kaj je narobe. Zanimivo je to, da sem celo novo verzijo skopiral na ram disk ter jo od tam pognal. Vse "zaznamke" je takoj pobrala z tiste, ki je na disku. Zraven tudi nastavitve. Tako, da dela enako.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strobos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Sep 2003 12:19
Prispevkov: 726
Aktiv.: 3.27
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2004 8:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz imam avtomatsko prijavo. Do napada na forum je vse lepo in pravilno delalo, zdaj pa ne več.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Bostjan
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 28 Jul 2003 15:06
Prispevkov: 190
Aktiv.: 0.86
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2004 9:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,

imam naslednji problem Mad pri uploadu na FM:

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, root@www.elektronik.si and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.



--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.23 Server at www.elektronik.si Port 80

Gre za navadno GIF slikico. V čem bi bil problem?

_________________
LP,

Boštjan M.


Srce heroja bije v vsakomur, a le izbrani ga lahko tudi slišijo. (Charles Barkley)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 21, 2004 8:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki nisem ravno prepričan - a zdi se mi, da so bile pripete fotografije pred napadom v predogledu preden klikneš na njo večje ?
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 21, 2004 8:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, bo držalo. Popravit moram velikost slike za predogled, spregledal sem to Embarassed .

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2004 7:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,

Ne dela klepet:

Koda:
SQL Error in function write_msg()

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2004 10:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Confused Tudi mene noče klepetalnica Sad

SQL Error in function write_msg() Dalje pa ne gre Question
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2004 10:53 am    Naslov sporočila: icon_sad  Odgovori s citatom

Tako gužvo imam trenutno Crying or Very sad, da niti ne uspem v celoti uredit stvari. Silvo me je opozoril na napako na forumu, ki je nastala na nek čuden način. V eni od skript bi se morala brisati neka log datoteka, ki je po ne vem kakem naključju ostala. Posledica je bil disk na 100% in nedostopen forum. Baza pa je prišla v status, kjer je delo z nekaterimi tabelami šlo, z drugimi pa ne. Videti je, da klepet sedaj dela, disk sem spraznil, ostalo pa bom preveril malo kasneje.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2004 12:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Crying or Very sad Še vedno ne gre Confused , vsaj meni.
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.56
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 27, 2004 11:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Very Happy Very Happy Sedaj pa dela Very Happy
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 02, 2004 9:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Problemi s formulami.
Frenki na gumbeku TeX je scroll Sad

Ne vem a delam kaj narobe. Prejle sem spodaj hotel napisat formulo. Če ročno napišem kodo nap.
Koda:
[tex]\omega[/tex]
forum crkne Sad


error.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  198.82 KB
 Pogledana:  22 krat

error.jpg



_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group