www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Novinci in spoštovanje pravil na forumu
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
carli
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Nov 2011 19:02
Prispevkov: 758
Aktiv.: 5.04
Kraj: Haloze

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 11:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če kdo trenutno ne more do kakšne priponke lahko to napiše v temi kjer sodeluje pa bo mu kdo naredil [url=https://www.dropbox.com/sh/c0xcmbakbix0mj5/Dg4e4_kBCK]bližnjico[/url] pa bo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.16
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 12:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nikola Tesla je napisal/a:
PS: Nadimek, kakršen koli že je me spremlja od mladosti.

Velike čevlje si obul. In če jih ne misliš sneti, potem vsaj stoj na mestu, dokler ti noge ne zrastejo, če sploh, da se ti ljudje ne bodo smejali, ko se boš spotikal.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Nikola Tesla
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Apr 2009 8:15
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.14

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 12:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poglej VolkD te spoštujem zaradi tvojega prispevka na področju elektronike in v tem forumu ampak zares ni prav nobene potrebe, da si nesramen.
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.16
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 12:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nikola Tesla je napisal/a:
Poglej VolkD te spoštujem zaradi tvojega prispevka na področju elektronike in v tem forumu ampak zares ni prav nobene potrebe, da si nesramen.
LP

Ne razumi narobe, nočem biti nesramen, trudim se le, da bi ti predstavil realno situacijo v nekem okolju.
Ne poznam te osebno, ne vem kako si dobil nick name, a priznati boš moral, da nastane nerodna situacija, ko si nekdo nadene za nick name ime in priimek tako slavne osebe. Večina ljudi namreč pomisli: Temu je pa v glavo stopilo, kdo si pa misli, da je.
V okolju, kjer je tak nick zrasel je stvar seveda bistveno bolj tolerantna. Ampak, ko se ljudje podajo na življensko pot se pač odlepijo od otroštva in nehajo "papcat" ter začno jest.

Je pa res, da nisi edini na forumu z problematičnim nick name.
o tem problemu pa smo se z moderatorji že pogovarjali in tisti, ki so se izjasnili so vsi za to, da se tovrstne nicke name prepove. Moj predlog je celo, da se prepove vse nicke, ki kakorkoli kažejo na ime in priimek osebe, razen če se gre za lastno ime in priimek. Nebi namreč rad, da nekdo z pametjo 14-letnika deluje z mojim imenom in priimkom.

Po tejle malo širši razlagi tega konkretnega problema pričakujem, da boš svojo ugotovitev o tem, da sem nesramen potegnil nazaj.

Jaz pa dajem možnost - bilo komu, da se mi javi na ZS in pove če si želi spremeniti nick name na kaj drugega.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Nikola Tesla
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Apr 2009 8:15
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.14

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 02, 2013 7:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sprejmem to razlago vendar bi me na to lahko opozoril(i) že prej ali pa na ZS.

Po razmisleku sem se odločil in te kot administratorja prosim, da izbrišeš moj nick ter moje prispevke. Morda se bom enkrat v prihodnosti logiral pod drugim imenom in takrat ne bi želel, da me to spremlja. Predlagam, da dopolniš pravila foruma, da ne bo prihajalo do nepotrebnih zamer.
Lep pozdrav in nasvidenje
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.16
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 02, 2013 11:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nikola Tesla je napisal/a:
"Takratnih norm" nisem mogel izpolniti, zato sem samo občasno prebiral forum in se nisem aktivneje vklopil. Letos sem zasledil, da je kriterij aktivnosti znižan. Bom videl, če res. Bojim pa se, da je nastavitev še vedno taka, da bi sedaj moral oddati skupaj cca 50 postov zaradi statistike, ker sem že toliko let prijavljen, da bi dosegel kriterij. Izkušnje in znanje sem pripravljen deliti z ljudmi, ki to cenijo, vendar dokler imam dostop omejen tega ni za pričakovat, ker pa ne nameravam objavljati nesmislov bom verjetno še naprej ostal le občasni bralec foruma.
LP NT

Zelo zanimivo: Tule pa z lahkoto dosegaš mnogo več kot se za aktivnost na tem forumu zahteva.

In jaz bi z veseljem rad sprejel tvojo razlago.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Robertiko
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 07 Apr 2014 0:39
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: Niš-Srbija

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 07, 2014 1:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poštovani forumaši, ja sam ovde nov član.
Intersuje me elektronika kao hobi.
Sajt je odličan.
Želim vam uspeh u radu, srdačan pozdrav !

_________________
tako treba !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
neven2610
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 07 Nov 2015 22:19
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.04
Kraj: Bjelovar. RH

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 08, 2015 12:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

E MOJI SUSJEDI NIŠTA VAM NE RADI
FILE MENAGER NE PRIMA PRIJAVU
Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1 : Relay access denied

UH PA POPRAVLJAJTE ILI ŠTO U FILMU KAŽE AJDE SERVISIRAJ TO

_________________
STARI RADIO APARATI
CIJEVNA TEHNIKA
A hitno mi trebaju dknjige Židana, i Mesaroša..
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.90
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 08, 2015 12:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni sve radi...
Mislim, da je problem u tom, da trebaš napisati tri prispevke in treba tri dana da prođe od prijave, da možeš gledati fajle. (Piše sve u pravilima...)

I još...si kod prijave upisao pravi email?


Nazadnje urejal/a protoncek Ned Nov 08, 2015 12:44 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 35.03
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 08, 2015 12:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nevene pročitaj to!
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Elantra20
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 28 Sep 2012 16:25
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.04
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 9:08 pm    Naslov sporočila:  24ur, facebook, .... => elektroniik.si Odgovori s citatom

Žal se zaradi smešnih pravil aktivnosti članov vaša spletna stran spreminja v 24ur.com oz facebook. Namesto, da bi se spodbujalo znanje in ustvarjalnost v domačih sobah dosegate popolnoma nasproten efekt. No vsaj pri meni ste ga-vedno. Kadarkoli ko sem iskal namig kako naprej sem imel zaklenjen dostop za 3 dni. Po nekaj urah brskanja se vedno najde znanje drugje na spletu tako da vašega foruma nisem sploh nikoli zares uporabil. Poznam veliko ljudi od iste stroke, od dijakov do razvojnikov in žal vam lahko vsi potrdijo, da počasi a vztrajno tonete v pozabo.

PS: ne bom niti najmanj prizadet, če moj post zbrišete, bom pa s tem dobil osebno potrditev, da ste le navadne čenče, ki ne prenesejo kritike.

Lep pozdrav
David
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov
cero
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Prispevkov: 1179
Aktiv.: 5.32
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 9:12 pm    Naslov sporočila:  Re: 24ur, facebook, .... => elektroniik.si Odgovori s citatom

Elantra20 je napisal/a:
Kadarkoli ko sem iskal namig kako naprej sem imel zaklenjen dostop za 3 dni. Po nekaj urah brskanja se vedno najde znanje drugje na spletu tako da vašega foruma nisem sploh nikoli zares uporabil.
Lep pozdrav
David


A si ta prispevek napisal zato da bi si dvignil aktivnost, in spet dobil kakšen namig s tega foruma?
Očitno si ti iskal namege na forumu in ni forum iskal namigov na tebi...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5764
Aktiv.: 25.99
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 9:17 pm    Naslov sporočila:  Re: 24ur, facebook, .... => elektroniik.si Odgovori s citatom

Elantra20 je napisal/a:
Žal se zaradi smešnih pravil aktivnosti članov vaša spletna stran spreminja v 24ur.com oz facebook........
Na Ksihtknjigi ne rabiš biti aktiven in ta pravila so ravno zaradi tega, da ta forum ne postane nekaj podobnega, kjer se kar nekaj čveka!
Aktivnost je pa zaradi tega, da nekdo samo ne jemlje, temveč tudi kaj prispeva, če tudi, samo, kakšno šalo.
In kakor pravijo, tvoja volja, tvoj svet ali drugače, nikogar nihče ne sili, da je član tega foruma, če mu ne odgovarjajo pravila!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.90
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 9:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ampak si pa konkretno udaril mimo, kar nakazuje na to, da sploh nimaš facebooka in nimaš pojma, kaj je to in kako deluje, ali pa pišeš kar nekaj v tri dni. Namreč, na FB nimaš takih omejitev, kot so tule. Forum deluje popolnoma drugače...

Sicer se pa po datumu registracije in številu prispevkov vidi, da si sem prišel iz enega samega razloga: JEMATI. Le kaj bi jemali, če bi bili vsi taki? (Namig: prav ničesar!)
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
arksi
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Sep 2008 10:19
Prispevkov: 740
Aktiv.: 3.91
Kraj: Dolenjska

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 9:57 pm    Naslov sporočila:  Re: 24ur, facebook, .... => elektroniik.si Odgovori s citatom

Elantra20 je napisal/a:
Žal se zaradi smešnih pravil...........


Enkrat sem že želel napisati moje mnenje. Pa sem mislil, da se bo v tem času kaj spremenilo. Ampak se ni.
To, da se čaka tri dni na aktivnost in, da je potrebno v poste "vici"pisati, da se nabira aktivnost, je v tem času resnično mimo. Tudi predogled slik, da nisi prijavljen je zelo moteče.
Namreč, to je totalo odbijanje novih forumašev in ljudi, ki bi sodelovali. Namreč, kjerkoli na netu je nakašna omejitv se "folk" obrne stran.
Dajte to že enkrat dojeti!!!
Sam poizkušam biti aktiven kar se da, da pa bi pisal vice za aktivnost, to mi je pa čisto mimo.

Vodji foruma in moderatorjm samo malo v razmislek.
Sicer je to samo moje mnenje, ampak mislim, da se marksi kdo strinja z mano.

Iz dolgoletnih izkušemj vem, da "pretirano" omejevanje vodi v odpor.....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 5 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group