www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Novinci in spoštovanje pravil na forumu
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.90
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 10:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

samo spotoma...skrivanje slik se dogaja praktično na vseh forumih, na nekaterih sicer so, a je ločljivost neuporabna. Dolpoteg pa v vsakem primeru zahteva registracijo.

Glede "dojemanja": očitno si samo eden od tistih, ki slepo klikajo, brez da bi brali. Ob registraciji si sprejel pravila, ki jih več kot očitno nisi prebral. Če se ne strinjaš, se ne bi smel registrirati. Tole je kljub vsemu privatni forum in pravila so taka, kot so. Če se ne strinjaš z njimi pač nisi za sem. Tako je to. Kruta realnost.

In, vici so zadnja možnost, nekako na meji legalnega. Če prebiraš forum, ni vrag, da najdeš nekaj, na kar lahko podaš odgovor.
Še enkrat poudarjam: če hočeš nekaj VZETI DOL, mora prej nekdo DATI GOR. Kako si predstavljaš delovanje foruma, če bi bili vsi taki, da bi samo jemali? Kako bi kdorkoli potem lahko sploh kaj vzel dol? Si pomislil na to?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.39

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 10:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jah, internet nas je razvadil, marsikdo pričakuje da mu mora biti kar na srebrnem pladnju servirano.

Nedolgo nazaj je kolega tako pizdil da se je skoraj raztrgal, koji q. je zdaj to, da na jutubi ne najde vodiča za telebane kako porihtat nekaj na avtu, saj je do takrat dobil še čisto vse!
Se tipo kar ni mogel pomirit, nakar sem stegnil jezik in ga vprašal, kaj je on nazadnje takega naložil na jutubo.
Je v hipu obmolknil s knedlom v grlu Whistle
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Elantra20
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 28 Sep 2012 16:25
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.04
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 11:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zakaj skrivat? Zakaj omejevat? SPODBUJAJ! Sploh dijake. Veliko nas bo takšnih, ki bomo znanje vzeli, ampak verjemi, da bo zaradi lepe izkušnje marsikdo od nas tudi nekaj NOVEGA nazaj prinesel. V vašem primeru pa človek na začetku dobi košarico in zakaj za vraga bi sploh še kdaj obiskal stran? Jaz obljubim jo ne bom več.

Kaj je zastonj in kaj ne? Dajmo narediti biznis iz čisto vsakega hobija. Zaračunajmo dež, zrak, ... Slovenija je že tako na dobri poti.

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1735
Aktiv.: 12.58
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 19, 2016 11:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

arksi je napisal/a:
Elantra20 je napisal/a:
Žal se zaradi smešnih pravil...........

Enkrat sem že želel napisati moje mnenje. Pa sem mislil, da se bo v tem času kaj spremenilo. Ampak se ni.
To, da se čaka tri dni na aktivnost in, da je potrebno v poste "vici"pisati, da se nabira aktivnost, je v tem času resnično mimo. Tudi predogled slik, da nisi prijavljen je zelo moteče.
Namreč, to je totalo odbijanje novih forumašev in ljudi, ki bi sodelovali. Namreč, kjerkoli na netu je nakašna omejitv se "folk" obrne stran.
Dajte to že enkrat dojeti!!!
Sam poizkušam biti aktiven kar se da, da pa bi pisal vice za aktivnost, to mi je pa čisto mimo.

Vodji foruma in moderatorjm samo malo v razmislek.
Sicer je to samo moje mnenje, ampak mislim, da se marksi kdo strinja z mano.

Iz dolgoletnih izkušemj vem, da "pretirano" omejevanje vodi v odpor.....

O teh dveh omejitvah sem razmišljal v začetku tega leta....
Še vedno upam, da jih lastnik foruma vsaj poizkusno odstrani in čez čas preko statistike ali stanju (duha) na forumu vidi učinek.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Baginana
Član
Član



Pridružen-a: Pon 27 Jun 2011 21:25
Prispevkov: 78
Aktiv.: 0.50
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 01, 2017 12:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kot kaže moraš še vedno biti dober pavliha, ne pa človek od stroke, da lahko prideš hitro do kakšne sheme in namiga za popravilo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stran 6 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group