www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Vaše izkušnje z vzorci, ki jih lahko dobite brezplačno.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
PC_Master
Član
Član



Pridružen-a: Pon 17 Mar 2008 20:10
Prispevkov: 319
Aktiv.: 1.63
Kraj: Domžale , Blizu Ljubljane , Poštna 1230

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 16, 2008 5:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se spomnis o CPLDjih? No ja , raje imam mikrokontrolerje.

Pa saj zagotovo ne bom dobil od refonda... ker sem uporabil Gmail Rolling Eyes .
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janezz
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Feb 2008 17:27
Prispevkov: 30
Aktiv.: 0.15
Kraj: vel.

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 17, 2008 5:49 am    Naslov sporočila:  hoj Odgovori s citatom

Moram pohvaliti silico. Very Happy
Res sem presenečen kako si se potrudil! Čipi (AD...) so včeraj prispeli z UPS..
Hvala za tvojo pomoč!

Fantje, brez silice bi bila za marsikoga od nas precej težja pot do vzorcev!
CAR SI!

LP Janez
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polhar
Član
Član



Pridružen-a: Sob 04 Mar 2006 9:11
Prispevkov: 360
Aktiv.: 1.63
Kraj: Dol pri Ljubljani

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 17, 2008 6:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Please note that we are unable to immediately process your order as the following part(s) require Business Manager authorization:

MAX682ESA+ - 3.3V-Input to Regulated 5V-Output C

tole sem dobil po maillu z maxima
a to pomeni da me lahko pokličejo ali me bojo mogoče po mailu kontaktirali, ker če me bodo po telefonu se moram pripravit da se bo slišalo kot neka profesionalna firma. Pa koliko se lahko tole zavleče, naročil sem med vikendom pa zaenkrat ni še ne duha ne sluha

offtopic: mogoče ve kdo za kakšno podobno zadevo, mora biti pa čim lažja, ker bo to šlo na modelček avijona ki ima le 20g (silverlit x-twin)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dadi
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Jan 2008 20:45
Prispevkov: 50
Aktiv.: 0.25
Kraj: Prevalje

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 17, 2008 7:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni so napisali isto za temperaturne senzorje DS1820+, čez nekaj dni je bilo naročilo odobreno, potem pa so poslali vzorce. Res me je kasneje poklical nek tip iz Ljubljane, ki me je vprašal, če mi lahko pošlje neko listo na mail, pa sem rekel ja. To pa je tudi vse. Sedaj sem spet naročil digitalne potenciometre in sem zopet dobil isto sporočilo. Teh samplov še nisem prejel.

LP
Damjan

_________________
Damjan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ID
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jun 2005 18:17
Prispevkov: 865
Aktiv.: 3.88
Kraj: Ljubljana-Podpeč

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 17, 2008 10:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vzorce mora odobriti določena oseba, ker so precej omejeni. Ponavadi jih dobiš brez problema. To, da imate firme pa NI potrebno pisati. Slej ko prej bo s tem sr...e. Pokličejo vas iz carine in vas vprašajo za davčno od firme, ker morajo blago cariniti in kaj boste rekli!!!???? Vzorce načeloma ni problem dobiti, dokler je to v mejah normale! Sam sem doživel že tudi, ko so ljudje naročali vzorce in jih potem lepo preprodajali. Potem pa firma pač ukine ponudbo vzorcev in tako tudi ostali, ki kaj pametnega naredijo ne morejo več do njih.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 17.97
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 17, 2008 11:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

_ID_ je napisal/a:
To, da imate firme pa NI potrebno pisati. Slej ko prej bo s tem sr...e. Pokličejo vas iz carine in vas vprašajo za davčno od firme, ker morajo blago cariniti in kaj boste rekli!!!????


Mene je klical s carine prejšnji teden in me vprašal za davčno. Rekel sem mu naj me obravnava kot posameznika, se pravi fizični osebo in ne kot firmo katera je bila spodaj pod imenom in priimkom napisana. Ni bilo problemov ali kakšnih komplikacij.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Umnik
Član
Član



Pridružen-a: Čet 16 Sep 2004 17:52
Prispevkov: 958
Aktiv.: 4.30
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 17, 2008 11:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

_ID_ je napisal/a:
Sam sem doživel že tudi, ko so ljudje naročali vzorce in jih potem lepo preprodajali. Potem pa firma pač ukine ponudbo vzorcev in tako tudi ostali, ki kaj pametnega naredijo ne morejo več do njih.


Takih mojstrov, grem stavit, imamo tudi na forumu polno. Ni nujno, da jih preprodajajo, važno je samo, da imajo sample doma. Zbiratelji pač. In zaradi takih... Slej kot prej nasrkamo tisti, ki s sampli dejansko kaj naredimo.

Zato jaz ponavadi tiste sample, za katere sem upal, da jih bom porabil in se je izkazalo, da jih sploh ne rabim, preprosto razdelim med kolege. Zato:

Če kdo rabi, bi se kakšen mosfet driver od Microchipa še našel, pa kakšen LPC 2106 tudi. Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JamesQ
Član
Član



Pridružen-a: Čet 16 Nov 2006 12:05
Prispevkov: 362
Aktiv.: 1.71
Kraj: Novo mesto/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 18, 2008 11:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lepo pozdravljeni.


Sem danes bil kar pozitivno presenečen.


V ponedeljek sem dobil odziv od podjetja EBV ELEKTRONIK in sicer v zvezi z nekimi operacijskimi ojačevalniki proizvajalca National Semiconductors. Gospodu, ki mi je pisal sem v celoti napisal na čem delam in sva se dogovorila, da bom dobil zastonjske vzorce.
Danes pa sem opazil med pošto kuverto z štampiljko EBV ELEKTRONIK. Prijetno presenečenje.


POHVALE VREDNO! Izvedel sem tudi, da v primeru resnejšega projekta ni problem dobiti vzorce.


EBV ELEKTRONIK, najlepša hvala.


LDŽ
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polhar
Član
Član



Pridružen-a: Sob 04 Mar 2006 9:11
Prispevkov: 360
Aktiv.: 1.63
Kraj: Dol pri Ljubljani

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 23, 2008 4:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

en glas za maxim
danes sem dobil sample v lepih plastičnih škatlicah
ni bilo nobenih problemov, tudi spraševali me niso nič za tiste čipe za katere piše da potrebujejo manager authorization
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.10
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 24, 2008 11:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še en glas za Silico. Pri njemu sem dobil TDA6360 za 4 kanalni audio procesor,vendar še ni dočakal finiša,je še v izdelavi. Upam da ga bom v kratkem pognal.
_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 25, 2008 3:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

polhar je napisal/a:
danes sem dobil sample v lepih plastičnih škatlicah

Tole je bistveno Rolling Eyes

Pri vseh naročenih in prejetih samplih ... dajte no kakšen rezultat tudi na forumu pokazat.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
janezz
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Feb 2008 17:27
Prispevkov: 30
Aktiv.: 0.15
Kraj: vel.

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 25, 2008 4:15 pm    Naslov sporočila:  hoj Odgovori s citatom

Frenki, tudi to bo, samo malo časa in še nekaj malega "robe"...
Nekdo je omenil, da jih zbiramo za "skladiščenje in preprodajo"(mislim, da je bil to Umnik), to ne drži!!! Več pa ne komentiram, saj bodo slike svoje povedale. Wink

LP Janez
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jule
Član
Član



Pridružen-a: Sob 27 Okt 2007 12:48
Prispevkov: 2533
Aktiv.: 12.63
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 25, 2008 4:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem jih naročil za nokia lcd termometer, vendar nekaj ne dela prav! Mad
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ID
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jun 2005 18:17
Prispevkov: 865
Aktiv.: 3.88
Kraj: Ljubljana-Podpeč

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 25, 2008 9:58 pm    Naslov sporočila:  Re: hoj Odgovori s citatom

janezz je napisal/a:
Nekdo je omenil, da jih zbiramo za "skladiščenje in preprodajo"...
LP Janez


Seveda obstajajo tudi svetle izjeme!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janezz
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Feb 2008 17:27
Prispevkov: 30
Aktiv.: 0.15
Kraj: vel.

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 15, 2008 9:45 am    Naslov sporočila:  hoj Odgovori s citatom

Tako, AD8307 sem spravil v škatlo..Kot sem obljubil.
Izdelek je tu, ni sicer najlepši..Ampak deluje in sempli so
vgrajeni!!!

LP Janez



HPIM3933 [Resolucija namizja].JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  177.67 KB
 Pogledana:  23 krat

HPIM3933 [Resolucija namizja].JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 4 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group