www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Priročnik za elektrotehniko
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
panja003
Član
Član



Pridružen-a: Tor 22 Jul 2008 12:54
Prispevkov: 55
Aktiv.: 0.29
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 25, 2012 9:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:



Dokler je še legalno


Ne zdownlovda mi torrenta....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bonny
Član
Član



Pridružen-a: Tor 09 Jan 2007 19:43
Prispevkov: 268
Aktiv.: 1.28
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 9:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav....

Nakaj let je ze minilo, in vsi linki v tej niti ne delajo vec...
Se lahko kdo potrudi in obnovi? Ali pa poslje na zs?

Hvala...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 1:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bonny je napisal/a:
Pozdrav....

Nakaj let je ze minilo, in vsi linki v tej niti ne delajo vec...
Se lahko kdo potrudi in obnovi? Ali pa poslje na zs?

Hvala...
Kaj pa če bi se ti potrudil in malo strica Googla povprašal?
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bonny
Član
Član



Pridružen-a: Tor 09 Jan 2007 19:43
Prispevkov: 268
Aktiv.: 1.28
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 1:44 pm    Naslov sporočila: icon_shocked  Odgovori s citatom

Če bi na stricu googlu našel pdf potem nebi tukaj spreševal. http://www.elektronik.si/phpBB2/images/icon/icon11.gif
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 2:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pred eno uro sem snel priročnik s torrent linka, oblavljenega na prejšnji strani. Nekateri ste pa resnično leni.
_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bonny
Član
Član



Pridružen-a: Tor 09 Jan 2007 19:43
Prispevkov: 268
Aktiv.: 1.28
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 3:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Slowfly je napisal/a:
Pred eno uro sem snel priročnik s torrent linka, oblavljenega na prejšnji strani. Nekateri ste pa resnično leni.


No ne vem kako bo s tem o lenobi....
Vse linke v celi niti sem probal...

Na prejšni strani v link bobrovi datoteki pride do strani ki pravi:
0849385741ElecEngin.pdf
It may have been deleted by the uploader or due to the received complaint

Zadnji post na prejšnji strani pa mi kaže na angleško verzijo, ko pa jo hočem snet pa se naloži samo kratka datoteka ki vsebuje virus.

Bi pa zelo rad dobil link ki je pred eno uro deloval...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bonny
Član
Član



Pridružen-a: Tor 09 Jan 2007 19:43
Prispevkov: 268
Aktiv.: 1.28
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 3:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

...ok zadnji post na prejšnji strani da med kar nekaj linki kjer se nahaja virus tudi "pravi" torrent naslov....

Vendar iščem slovensko verzijo..

Hvala vnaprej za koristne podatke...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 3:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Slovensko verzijo česa??? Priročnika???
_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Drago_G
Član
Član



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2010 15:12
Prispevkov: 288
Aktiv.: 1.78
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 3:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V zadnjem prispevku 2 strani te teme je povezava, ki pri meni (in verjetno še komu drugemu) deluje brez virusov (vsaj moj antivirusni program jih ni našel).

Priročnik v slovenščini? Upam, da se šališ, sicer pa kar urno na delo in začni prevajati. Stvar ima 1946 strani, ki jih je potrebno prevesti. Realno sicer nekoliko manj zaradi naslovnice, praznih strani,... toda še vedno veliko preveč, da bi težko pričakovali prevod. Žal je slovensko trg zelo majhen z nekaj nad 2 milijoni bralcev, povrhu vsega pa gre še za zelo zahtevno strokovno literaturo, kjer lahko potencialne bralce skrčimo na še manjše število. Ljudi, ki bi bili pripravljeni sofinancirati prevod z nakupom te prevedene literature pa je verjetno zelo malo, torej bi bila cena prevoda na kupca zelo velika. Srečno pri prevajanju torej.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 3:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pred 30+ leti smo bili veseli da smo sploh kaj dobili, magari rusko v grabljicah, angleščina je bila normalna, srbohrvaško že pravo razkošje. Vsaj fotokopiranje je bilo treba plačat.
Danes je treba pa prek neta servirat v slovenščini... Zastonj seveda. Prebrat 40 prispevkov in probat 4 linke je že preveč!
Brick wall
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bonny
Član
Član



Pridružen-a: Tor 09 Jan 2007 19:43
Prispevkov: 268
Aktiv.: 1.28
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 4:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MadMax je napisal/a:
Pred 30+ leti smo bili veseli da smo sploh kaj dobili, magari rusko v grabljicah, angleščina je bila normalna, srbohrvaško že pravo razkošje. Vsaj fotokopiranje je bilo treba plačat.
Danes je treba pa prek neta servirat v slovenščini... Zastonj seveda. Prebrat 40 prispevkov in probat 4 linke je že preveč!
Brick wall



Pravzaprav me je zavedlo prvih nekaj postov ker sem mislil da gre v celi niti za dva priročnika. Slovenskega in angleškega.
Angleško verzijo sem uspel prenesti preko torrenta. Ostali downloadi ki najprej prenesejo kratek *.exe in nato nadaljujejo prenos pa jih avast in clam prepoznata kot virus.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SpikeEdin
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 20 Jan 2015 0:30
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.02
Kraj: None

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2015 12:43 am    Naslov sporočila:  elektrotehniški priporočnik Odgovori s citatom

Morda ima mogoče kdo elektrotehniški priporočnik v pdf obliki?
_________________
Spike
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2015 1:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Katerega pa?
_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SpikeEdin
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 20 Jan 2015 0:30
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.02
Kraj: None

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2015 9:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tale elektrotehniški priporočnik ...
_________________
Spike
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jankoc
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Apr 2010 6:59
Prispevkov: 24
Aktiv.: 0.14
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2015 12:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Omenjen priročnik sem kupil koncem lanskega leta pri Tehniški založbi in lahko rečem,da je vsaj za mene zelo koristen nakup.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group