www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Linux suse ne morem naložit :(

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Linux, unix razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 05, 2003 7:50 pm    Naslov sporočila:  Linux suse ne morem naložit :( Odgovori s citatom

Sedaj ko sem v "mašino" dal nov disk ter naredil disk selector sem hotel naložit Linux. (Linux z istih CD-jev sem pred časom brez težav naložil na disk na keterim so bili Windowsi) Tale disk je prazen, vse partucije so formatirane. Kaj se zgodi: Linux lahko bootam s prvega CD-ja lahko izberem jezik program steče dalje spozna miško potem pride do sporočila, ki se glasi nekako tako "Analyzing parititoning one moment ..." tukaj ne gre naprej ..nekaj časa koplje po disku potem obstoji. Miška sicer ne zablokira - tipkovnico čita (caps lock dela) noben gumbek pa ni aktiven - stvar sem pustil kakih 15min nič ... Confused Sem probal tudi formatirati prvo particijo tako, da je na njej prostor za sistem. ve kdo v čem je problem.

Frenki predlagam en topic Linux

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 05, 2003 10:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Domnevam, da vem kaj je vzrok. (nisem dobro bral kaj se je dogajalo med isntalacijo) Linux je namreč ugotovil, da je na pc-ju že Linux... je sicer na 2. disku na sekundarni particiji -lilo je povožen. Bom jutri ta disk izključil. Instalacija je sicer stekla ko sem izbral drugo možnost - kaj vem kaj je že "varni instal" ali nekaj podobnega. Hotel je nekaj formatirat - a sem instalacijo prekinil, ker sem se bal, da bi mi na starem disku kaj povozil.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Linux, unix razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group