www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Sejem electronica 2008
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Ali boš šel na sejem Electronica
Da
51%
 51%  [ 44 ]
Ne vem še
11%
 11%  [ 10 ]
Ne
37%
 37%  [ 32 ]
Skupaj glasov : 86

Avtor Sporočilo
xay
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jun 2008 9:24
Prispevkov: 41
Aktiv.: 0.21

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 11:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glitch je napisal/a:
Letos (žal ?) nisem šel na sejem. Glede na odzive (tukaj in okoli) sem opazil, da se velika večina šla na klasični izlet po svinčnike in kataloge. Še vedno nisem slišal oz. videl nič pametnega. Razmišljanje silice je edini "pravi", pa še to je v neki drugi temi. Mogoče je problem v tem, da je za resne debate in vprašanja potrebno imeti obleko, vizitko in konkretna vprašanja.



Hja, problem je tudi v tem, da večina razstavljalcev nas študentov ni vzela resno in so nam večinoma samo želeli poturiti čim več reklame. Seveda pa so bile tudi izjeme, ko se je razstavljalec res potrudil in nam vse razložil. Kar pa se tiče kakih novosti, pa sam nisem kak ekspert, da bi lahko tu kaj veliko razpredal. Najbolj zanimiv mi je bil Touch Pad, ki deluje na radijske valove, podobno kot tiste brezkontaktne kartice (RFID) in ima celo zaznavenje pritiska pisala na površino. Potem projekcija na umetno meglo, kondenzator 3000F (velik kot pločevinka), itd. Čeprav to niso neke velike novosti. Kar se pa tiče izleta po svinčnike in kataloge, nekateri smo šli tudi zaradi par kozarčkov dobrega piva sbeer Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.86
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2008 11:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede na prejšnja leta sem dobil občutek, da precej pomaga, ker smo se letos lepo zrihtali, da dajemo nek občutek resnosti (srajca ipd).

Mi vsaj na nobenem štantu niso rekli "no free gifts", ko smo se tam vrteli za 1W ledice(2leti nazaj so mi bile še zanimive)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group