www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Iskra HI-FI stereo SST 2030
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Komponente in podsklopi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
BABO
Član
Član



Pridružen-a: Ned 17 Jan 2010 21:11
Prispevkov: 50
Aktiv.: 0.29
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 09, 2010 4:44 pm    Naslov sporočila:  Iskra HI-FI stereo SST 2030 Odgovori s citatom

Pozdrav!Sem postal srečen lastnik omenjenega radia.Ta je v okvari in iščem načrt naprave.Vsaka pomoč in informacija je dobrodošla.Vnaprej hvala! LP Bojan!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 09, 2010 5:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Načrt je bil objavljen v knjigi: Velimir Mesaroš - Opravka radio aparata i elektroakustičkih uređaja izdane 1985 (Obstaja tudi starejša knjiga z enakim naslovom!).

Če ti jo uspe kje dobiti. Na naslovnici je stereo-radiokasetofon.

_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BABO
Član
Član



Pridružen-a: Ned 17 Jan 2010 21:11
Prispevkov: 50
Aktiv.: 0.29
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 11, 2010 9:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovor, bom poizkusil najti v knjižnici.LP!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
laura
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Avg 2010 11:48
Prispevkov: 1954
Aktiv.: 11.77
Kraj: Sobota

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 11, 2010 1:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hi!Doma imam omenjeni načrt iz zbirke Velimir Mesaroša.Nimam opreme da bi ga poslal na forum(no ja pa tudi še tega nisem delal,torej izkušnje).Če ti ne bo uspelo dobiti načrta kje drugje,javi.Bom poskusil aktivirati brata,ki je bolj stručko v tem,pa tudi vso opremo ima!
_________________
Dela kot švicarska ura-samo pokvarjena
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miko 555
Član
Član



Pridružen-a: Sob 30 Okt 2010 7:17
Prispevkov: 86
Aktiv.: 0.53
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 11, 2010 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Evo tole sem na hitro fotografiral. Če rabiš detajle povej.
(priložen sst2030.zip)



sst2030.zip
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  sst2030.zip
 Velikost datoteke:  5.2 MB
 Downloadano:  247 krat

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zažigalec
Član
Član



Pridružen-a: Sre 17 Dec 2008 21:19
Prispevkov: 174
Aktiv.: 0.94
Kraj: Vipavski Križ (blizu)

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 14, 2011 11:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo
Sam imam tudi to zverino doma, zanima me pa kako se imenujejo tisti konektorji za priklop slušalk, ali ima slušalke kdo doma in jih slučajno ne potrebuje več (odkupim za normalno ceno). Kako pa je z antenskimi priključki in samimi antenami 1 konektor je za UKV in kratke valove drugi pa je za SV in DV. Čeprav lahko lovim z tem radijem tudi neke ruske, kitajske in angleške postaje bi rad vseeno malo več iztisnil iz "mašine".
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
laura
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Avg 2010 11:48
Prispevkov: 1954
Aktiv.: 11.77
Kraj: Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 15, 2011 12:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hi!Me pa zanima kaj bi rad ti še malo več iztisnil iz te mašine?
_________________
Dela kot švicarska ura-samo pokvarjena
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
specialc
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 30 Okt 2008 10:41
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 6:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mi lahko kdo ta file pošlje na mail?

hvala!!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
5lamca
Član
Član



Pridružen-a: Čet 19 Apr 2012 13:17
Prispevkov: 10
Aktiv.: 0.07

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 25, 2013 9:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lp.

Tudi sam si lastim omenjeni aparat in imam namen zamenjati obstoječe din priključke na zadnji plošči z cinch. Zanima me kateri priklop (so trije. Magn. Krist. in MG) je primeren za priklop računalnika in nenazadnje kaj pomenijo? Kot sem opazil je tudi več nožic na teh din priključkih. Za stereo sem pričakoval da bojo tri ampak jih je pravzaprav 7. Ok tri so na skupni masi samo zakaj potem še 4? Zaenkrat sem odlotal priključek za MG in ga imam namen nadomestiti. Ne morem pa si dol potegniti tega zip file-a, ker nisem dovolj aktiven uporabnik Sad.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 25, 2013 9:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pinbelegung von DIN-Audiosteckern
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
5lamca
Član
Član



Pridružen-a: Čet 19 Apr 2012 13:17
Prispevkov: 10
Aktiv.: 0.07

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 25, 2013 11:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

super, hvala.
Mogoče veš tudi oznake mg? magn. in krist... Sicer mi je uspelo že priklopiti in na mg super predvaja glasbo iz rač. Edino opazil sem še en problem. Izhod za desni zvočnik ne deluje. Ko poskusim zamenjati varovalko jo takoj odbije. Kje in kako naj iščem napako? Sem bolj novinec v elektroniki.
Hvala
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lublansky
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 24 Sep 2013 10:46
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 24, 2013 10:50 am    Naslov sporočila: icon_question NE DELA PHONO IZHOD... Odgovori s citatom

Hvala za fotko...
Pri meni ne dela izhod za gramofon, oziroma se slabo sliši - ne ojača signala... Sad

Je imel/ ima še kdo podobne težave?

Lp.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sg1
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Avg 2013 9:28
Prispevkov: 198
Aktiv.: 1.53
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 29, 2013 11:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najbrž "ne dela" vhod in ne izhod kot si napisal. V narekovaje sem napisal zato, ker po oznaki krist. sklepam da je vhodna občutljivost reda 100 mV, kar je cca 20 x premalo za priklop gramofona z mm glavo, ki so danes najpogostejši.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
asdsa
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 11 Feb 2014 21:53
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 11, 2014 9:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hvala!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Erogir
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 23 Jun 2014 21:48
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 2:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz porpavljam ta radio Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Komponente in podsklopi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group