www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Komentarji in predlogi k reviji Elektronik Nr. 19
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Revija www.elektronik.si
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
poule
Član
Član



Pridružen-a: Čet 11 Jan 2007 19:53
Prispevkov: 800
Aktiv.: 3.82
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 2:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

OT: Kot za vsako društvo velja,...dobiš pravice in dolžnosti...vse pa imaš v statutu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 3:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

laura je napisal/a:
Hi! A niso oznake R,S,T namesto L1,L2,L3?
Pa še vprašanje:koliko je članarina v klubu elektronikov in kaj bom imel od včlanitve?

Okrog članarine izveš tule
Glede drugega dela vprašanja sem pa kar malo zaskrbljen ! Pravzaprav sem zelo zaskrbljen.
Jaz sem v centru samega dogajanja in nekako nimam občutka, kako nas drugi vidijo. Smo res s svojim delom tako neprepoznavni ?
Naj še kdo drug kaj pove, ker jaz resnično nimam občutka.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
laura
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Avg 2010 11:48
Prispevkov: 1954
Aktiv.: 11.77
Kraj: Sobota

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 3:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nisem imel nobenega slabega namena z vprašanjem!Kolikor sem pogledal dostopne članke revije je super in vsa čast avtorjem za trud!Zdi se mi da bi bilo dobro če bi se včlanil in zato sem vprašal!
_________________
Dela kot švicarska ura-samo pokvarjena
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 3:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

laura je napisal/a:
Nisem imel nobenega slabega namena z vprašanjem!Kolikor sem pogledal dostopne članke revije je super in vsa čast avtorjem za trud!Zdi se mi da bi bilo dobro če bi se včlanil in zato sem vprašal!

Oh, ne napak razumeti. Ne očitam slabega namena. Le vpašal sem se če nas ljudje vidio. Jaz sam imam občutek, da je narejenega dosti. Ampak jaz sem v centru dogajanja. vse akcije skupinskih nabav, projektov, predavanj, revija,..... vse gre preko mene.
In ko se nekdo tako javno vpraša kaj bo imel od članstva, se potem jaz hotel ali ne vprašam, kje je napaka, da nas ljudje ne vidijo ?

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dream
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Jan 2007 17:55
Prispevkov: 240
Aktiv.: 1.15
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 5:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vse pohvale za trud in čas, ki ga namenjate za spletno revijo, res je odlična in super pripravljena...enkratno, SUPER !!
_________________
Vsak dan spoznamo kaj novega...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dyfan
Član
Član



Pridružen-a: Sob 05 Maj 2007 9:54
Prispevkov: 652
Aktiv.: 3.17

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 02, 2013 1:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
...Pravzaprav sem zelo zaskrbljen.
Jaz sem v centru samega dogajanja in nekako nimam občutka, kako nas drugi vidijo...
Nisem član, veliko se pa zadržujem na tem forumu. O tem, kako vas vidim, bi rekel takole:
VolkD, zaskrbljenost je odveč. Kdor hoče videti in biti objektiven v oceni, bo lahko takoj na jasnem, da predstavlja tako delo društva kot ta forum nekaj, kar zasluži zelo veliko pohvalo. Skoraj ne morem verjeti, da se lahko v tej deželi, v tem norem času še vsaj nekaj normalnega dogaja - in to prostovoljno, brezplačno, brez lopovščine...
Občudujem (hiper)aktivnost društva, količino realiziranih projektov in seveda kvaliteto foruma. Največ zaslug za vse to imate "taglavni" in pa tudi ostali po hierarhiji navzdol. Čestitam, da vse to hočete in zmorete.
In ne nazadnje: Hvala vsem, ki se trudite za vse to!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Revija www.elektronik.si Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group