www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Doc vision tablete za vetrobransko steklo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 25, 2013 8:51 am    Naslov sporočila:  Doc vision tablete za vetrobransko steklo Odgovori s citatom

Kdo je tu nor?



Normalna cena pri uradnem prodajalcu



50% popust na kolektiva.si

Res je, da razlike ni niti za en cel €, ampak to je navadno
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Modlar
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Feb 2009 10:59
Prispevkov: 190
Aktiv.: 1.03
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 25, 2013 10:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Trgovska marža pri nas je tudi 100% in več Whistle Brick wall
_________________
LP Mare


Kdor visoko leta - daleč vidi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krko
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Sep 2012 22:19
Prispevkov: 451
Aktiv.: 3.21
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 25, 2013 12:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poglejte dobro.... Tudi pri "cenejših" tabletah je napisan popust in sicer 20%, zraven pa prečrtana cena 7,99 €.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75556.31

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 25, 2013 5:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 25, 2013 7:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

In potem se sprašujejo, zakaj ne kupujemo v trgovini ampak raje preko spleta,... Razz
V en temi sem že pisal, da je moja hotela kupiti pralnosušilno stroj za 720€ in sva ga z pol ure googlanja (ker sem jo še učil, kje gledati) drugi dan iz iste trgovine peljala isti pralni stroj za 440€. V trgovini je bil pač toliko - preko spleta pa "pol manj" Mr. Green
Prejšnji teden sem se odločil menjati končnike stabilizatorja na V40.
Cena enega pri nas je 43€ pa čakat en teden - iz Nemčije po DHL dva kosa z poštnino 30€
Tudi poštar je piz..l, ker vsakodnevno vozi paketke in pakete k nam - dokler mu nisem razložil za Ebay,PayPal,... - Sedaj pelje prvo furo sebi domov in potem k meni Mr. Green

BDW: Za šipe - "doživljenska" količina Wink

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75556.31

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 25, 2013 7:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 25, 2013 7:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Eh šele sedaj sem bolje pogledal zakaj so tabletke - za zunaj d'oh!

Kis je za znotraj in brišeš z papirjem ali krpo brez mehčalca Very Happy
Pa še lase lahko umiješ na koncu, da so bolj mehki, pa ... Shhh

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 6.01
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2013 11:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hm, ne vem kaj se je dogajalo tule, ampak jaz sem bil s tem mozakom (123avtodeli) zelo zadovoljen - tako glede cene, dobavnega roka, kot tudi z odnosom in kvaliteto produkta. Slo je pa za hladilnik klime za Fiesto mk6b (tisto v avatarju). Se za kavo je dal, ko sem sel po dele. Smile

Kakrsnekoli tabletke v avtomobilih pa so bolj ali manj marketinska fora, in tu se uporabnik "nategne" sam. Tabletke, dodatni magneti in zadeve ki varcujejo z gorivom ob priklopu v cigaretno vticnico ne grejo skupaj z avtomobilizmom. Smile Lahko da te tabletke delujejo (vonj, cistilni ucinek), ampak pri -15 °C bo vsebina posode ravno tako zmrznila.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group