www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

ZS izginilo ?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> About forum and filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 9:44 am    Naslov sporočila:  ZS izginilo ? Odgovori s citatom

Zanima me, kam lahko izgine poslani ZS čeprav jih že dolgo nisem brisal?

Dva dni nazaj sem poslal ZS, ki je bil najprej v Odposlano kot po navadi od koder se po branju naslovnika ponavadi premakne v Poslano.

Čez noč pa je izginil in ga ni nikjer - niti v Shranjeno ali Prejeto .

To se mi je zgodilo prvič v 10. letih odkar sem na forumu Question
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 11:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Taka situacija se MOGOČE zgodi, če se vmes uporabnika, ki si mu poslal sporočilo, izbriše.

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 12:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek je napisal/a:
Taka situacija se MOGOČE zgodi, če se vmes uporabnika, ki si mu poslal sporočilo, izbriše.

LP, g

To sicer ne vem, vem pa, če uporabnik izbriše sporočilo, ne da bi ga pogledal Whistle .
Probaj Wink .

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 1:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče je kaj v zvezi s temi težavami? Bo morda Frenki povedal?
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 3:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
To sicer ne vem, vem pa, če uporabnik izbriše sporočilo, ne da bi ga pogledal Whistle .

Aha, potem bo to to, ker se je šlo za ZS, ki je bil odgovor na tvoj žaljiv ZS.

Če se bojiš prebrat odgovor na ZSe, ki jih začneš sam pošiljat, jih potem raje sploh ne začni pošiljat ... Laughing


BTW, poleg neutemeljenega obtoževanja, izživljanja nad okolico in žalitev na najnižjem nivoju, je tudi strah pred pred soočanjem in resnico eden od pogostih in resnih znakov demence ... Whistle
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 6:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iztok je napisal/a:
BTW, poleg neutemeljenega obtoževanja, izživljanja nad okolico in žalitev na najnižjem nivoju, je tudi strah pred pred soočanjem in resnico eden od pogostih in resnih znakov demence ...

Ne vem zakaj bi moral tvoje trolanje trpeti, kajti to kar si napisal malo višje, seveda, ne drži vode, posebno kar se tiče obtoževanja, izživljanja in žaljenja.
O demenci pa ne bom, ker vidim, da si strokovno podkovan o psihi ljudi, torej skoraj zagotovo drži Wink .
Seveda pa lahko to tvoje trolanje podkrepiš z dejstvi, da ne bo ostalo na "rekla kazala". Ali je to tvoje natolcevanje mogoče posledica obiska člana tega foruma @Srake, ki je imel zagotovo veliko za povedati, tako kot je včasih meni govoril o ostalih forumaših, zelo veliko pa je imel povedati o enem, s katerim pa zdaj zgledno sodelujeta v skupinskih projektih.
Ni kaj, kot sem mu že na ZS napisal, je politik svetovnega formata!

Če ne razumeš slovensko, ti jaz nisem kriv (za šolo je že malo pozno Wink )
Torej, ko si trolal o WD40, nisi napisal nič uporabnega in tudi slučajno ne odgovora na vprašanje katera je tista sestavina v WD40, ki škoduje elektroniki, ko pa sem napisal, da poleg WD40 obstaja tudi možnost, da je vzrok za ogenj v tisti štali lahko tudi tvoja napaka, to še ni obtoževanje ampak dejstvo.
Seveda, ker si nezmotljiv, sem se ti tudi opravičil, ker sem omenil, da obstaja možnost, da si storil kaj narobe pri popravljanju električne omarice v štali, ki je pogorela.
In to je to!
Ne vem zakaj bi bral tvoja ZS, saj zato ne čutim nikakršne potrebe, prav tako pa smatram, da pametnega tako ali tako nisi v njem nič napisal.
Lahko rečem, da poznam veliko ljudi širom po svetu in doma, s katerimi odlično shajam in do sedaj sem prijatelje in znance izbiral sam in tako bo tudi v bodoče!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 7:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Spet nove neresnične obtožbe in trditve ... demenca napreduje Cool
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 7:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@Iztok, ne znaš drugega?
Sprašujem o dejstvih, kar ti pišeš je čisto navadno trolanje, babji frizerski čvek brez kakršnekoli osnove.
Trditve ja, še obtožbe pokaži, seveda, demenca, ne želim ti je, toda v tvojih letih in da se še zavedaš, da napreduje, ja to je pa zagotovo hudo, se strinjam d'oh! .

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 9:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Odgovoril bom samo na zastavljeno vprašanje glede ZS. Zagotovo se ni počelo ničesar takega, zaradi česar bi katerokoli zasebno sporočilo izginilo. Silvo niti z omenjenim problemom ni v ničemer povezano. Odpravil pa sem problem vezan na težave s pošiljanjem e-mail sporočil ob obveščanju pri novih prispevkih v spremljanih temah in obveščanje ob prejemu novih zasebnih sporočil.

Možen vzrok za osnovno vprašanje glede izginulega sporočila pa je opisal Jaka57.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 9:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Možen vzrok za osnovno vprašanje glede izginulega sporočila pa je opisal Jaka57.
Sprobal sem tako, da sem sam sebi poslal ZS in če ga ne odpreš, temveč takoj označiš in izbrišeš, ga ni več.
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> About forum and filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group