www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

VLC player za android - zvok je, slike ni

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Kumby
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Mar 2012 12:34
Prispevkov: 24
Aktiv.: 0.16
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 28, 2016 9:17 pm    Naslov sporočila:  VLC player za android - zvok je, slike ni Odgovori s citatom

Zdravo

Na mojem tabličnem računalniku Prestigio imam android operacijski sistem. Na njej bi želel gledati filme- risanke, ki sem jih posnel na tablico. Datoteke so tipa .avi. Iz trgovine PLAY sem inštaliral VLC playr za android in poskusim zagnati video,vendar ne gre.Zvok dela normalno, vendar slike ni.Zaslon je črn. Vendar če greš ven iz programa,se na kratko vidi da tudi slika dela. Poskusil sem z nastavitvami pa je še vedno črna slika.

Nato poskusim z MX playerjem.Tukaj pa ravno obratno.Tukaj pa slika je normalno, tukaj pa ni zvoka.Napiše da ac3 ni podprt.

Prosim za kakšno rešitev.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.17
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 29, 2016 12:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VLC je super na PC-jih, na tablici pa trenutno ne deluje strojno pospeševanje in to dela probleme pri predvajanju nekaterih kodekov. Običajno je na sistemu nekaj predvajalnikov. Ponavadi preizkusim kateri predvaja bolje.
_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group