www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Popravilo tablice PRESTIGIO

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2018 10:42 pm    Naslov sporočila:  Popravilo tablice PRESTIGIO Odgovori s citatom

Pozdravljeni, našel sem staro tablico katero sem nekoč uporabljal tako dolgo dokler ni crknila, zdaj pa ko sem z šolo končal in imam nekega osnovnega znanja z elektrotehnike bi rad ugotovil kaj je z njo narobe. Tablica se noče sploh prižgati, ko pritisnem na gumb za prižgati se pokaže logo in dalje ne gre, tudi če par ur tako pustim se nič ne zgodi. Mogoče kdo ve kaj je z njo ali kakšen nasvet kje se lotiti iskati?
MODEL : PRESTIGIO MULTIPAD 2 PRO DUO 7.0
in še to spodaj piše : PMP5670C_DUO

In še slika v priponki.



tablica.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  1.01 MB
 Pogledana:  0 krat

tablica.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.01
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2018 11:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče bo pomagalo:
https://progmar.net.pl/en/knowledge-base/android-prestigio-multipad2-produo7-system-restoring

_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2018 11:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne morem sploh v recovery, ko stisnem gumb za prižgati in button - ,se rdeča barva na pol sekunde prikaže in nazaj crkne, kombinacija z +, pa se prikaže logo in tu vse spet stoji
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1362
Aktiv.: 7.37
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 8:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če je bila dolgo izklopljena je lahko tudi baterija.
Lahko da ni čisto mrtva ampak ravno na meji in ko se zadeve začnejo nalagat potem zamrzne.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 11:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi na polnilcu sem poskusil tako da očitno ni baterija
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
japek
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Feb 2004 22:50
Prispevkov: 780
Aktiv.: 3.52
Kraj: Radenci

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 11:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem kako je pri tej tablici, jaz sem imel težavo na navigaciji. Baterija je bila zanič in zadeva tudi na napajalnik ni delovala, dokler nisem menjal baterije. Že sem načrtoval nakup nove, zdaj pa moram biti naprej zadovoljen s staro. Dovolj dobro deluje in mi jo je škoda vreči stran.
_________________
73 de S55WT, Janko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 12:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bom poskusil vendar dvomim, ker deluje tudi brez polnilca (mislim v tem stanju kot je na sliki).
Ko je še tablica delovala, spomnim se da sem jo pustil čez noč prižgano ter ko sem se zbudil je screen bil zamržnjeni oz. vse je zaštekalo in od tedaj tablica več ne deluje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jjedat
Član
Član



Pridružen-a: Ned 17 Avg 2014 13:57
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.89
Kraj: Vojnik

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 1:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali si poskusil tablico priklopiti preko USB na računalnik in sicer če ti računalnik najde (prepozna) tablico.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 2:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem ja, ne prepozna jo. Oz. ko držim skupaj gumb za prižgati in - , (zaslon je še dalje črni) prenosnik kot bi hotel najti gonilnike za njo vendar brezuspešno, vrže da ni nič našlo. Ko pa jo normalno prižgem, pa jo prenosnik sploh ne zazna niti ne začne iskati gonilnike za njo niti nič.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1362
Aktiv.: 7.37
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 3:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po vsej verjetnosti bi pomagalo, če bi dobesedno odklopil (odlotal) baterijo, počakal 5min in ponovno priklopil.
Torej pravi reset.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 3:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bom poskusil, ampak zdaj ko sem jo našel oz. spomnil se na njo je baterija bila prazna do konca. Misliš da je kakšna razlika če jo odlotam ali pa če je prazna?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5764
Aktiv.: 25.99
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 4:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preden boš vzel spajkalnik v roke, je tukaj tema, kjer so se razpisali kako in kaj, kako naložiš gonilnike in si pomagaš z Amlogic USB Burning Tool.
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sony123
Član
Član



Pridružen-a: Pet 19 Dec 2014 21:29
Prispevkov: 26
Aktiv.: 0.23
Kraj: Varaždin

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 9:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
Preden boš vzel spajkalnik v roke, je tukaj tema, kjer so se razpisali kako in kaj, kako naložiš gonilnike in si pomagaš z Amlogic USB Burning Tool.


Hvalaa, deluje zdaj Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5764
Aktiv.: 25.99
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2018 9:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sony123 je napisal/a:
Hvalaa, deluje zdaj Smile

Odlično, lahko pa napišeš, kaj je bilo potrebno, da bodo tudi drugi vedeli, če bodo (imajo) podobne probleme.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group