www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Neprimerno kletje in pošiljanje nekam....

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 2:51 pm    Naslov sporočila:  Neprimerno kletje in pošiljanje nekam.... Odgovori s citatom

Tudi pri nas trgovine z dodatki za telefone prodajajo baterije vprašljive kvalitete.

Decembra sem na ebay-u kupil baterijo za Samsung Galaxy S4 za 3,75USD, pošiljka je prišla zelo hitro (ene 2 tedna), kvaliteta baterije je odlična. Galaxy S4
V oglasu piše original, v to sicer nisem prepričan, je pa možno, vsaj obnaša se tako, drži komot 2 ali 3 dni, seveda bi jo z navigacijo skuril v nekaj urah...

Na ebay-u je tako, kupiš, sprobaš in če ne ustreza prodajalcu napišeš poročilo. Jaz na ta način vedno brez kompliciranja dobim vrnjen denar, seveda v primeru da je karkoli narobe. Pošteno je, da je test narejen korektno, da so v poročilu pravi argumenti. Kar neke zgodbice in občutki niso resni argumenti.

Za baterijo: polnjenje in potem praznjenje, da se naredi meritev kapacitete baterije, dobro je, če imaš na voljo enako baterijo, ki je še dobra. Odstopanje izmerjene kapacitete od napisane je popolnoma normalno tja do -20% in če potem to tudi drži, je ok.

Kupovanje baterij z napisanimi dokaj nerealnimi visokimi kapacitetami je loterija, večinoma je zadetek porazen.

Za LG G4 ima zgoraj omenjeni prodajalec tole:

Baterija 1
Baterija 2

A grete lahko v PM s tole slovenščino je španska vas Evil or Very Mad
Frenki, dej si tole zatakn nekam ke zad, no, pa vrž "B L" (pisano skupaj) ven iz te trapaste cenzure, ker s tem oviraš tiste ki bi radi pomagali in tiste ki bi radi normalno brali.


Pa dejmo tkole:

https://www.ebay.com/itm/LG-G4s-LG-G4-Beat-G4-mini-battery-replacement-[slovenščina je zame španska vas]-49SF-Genine-original-OEM-/112751501832?hash=item1a40836208

https://www.ebay.com/itm/LG-G4-H811-H810-LS770-LS991-VS986-Battery-replacement-L-51YF-retail-package-/112751539011?hash=item1a4083f343

Hm, tvoj gornji komentar v PM je popolnoma mimo!
Zato sem prestavil tale tvoj odgovor v PM.
Se da vse skupaj tudi drugače povedat, kajne?
Jaka 57

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group