www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

K:commodore 64

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nejc_b
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Maj 2011 15:02
Prispevkov: 206
Aktiv.: 1.31
Kraj: radeče

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2018 9:04 pm    Naslov sporočila:  K:commodore 64 Odgovori s citatom

Za zagretega bivsega ucitelja ( pokoj) racunalnistva in inf. iscem oz. kupujemo commodora 64 s pripadajocim kasetnikom in joystickom. Ce se komu kaj kje slucajno valja ali ima viska naj se oglasi prosim.
Hvala in Lp

_________________
Bolje dež, kot slabo vreme.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 09, 2018 10:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz ga imam, vendar brez joysticka.
Če te zanima, daj ponudbo na ZS.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sierra5
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Avg 2014 17:51
Prispevkov: 81
Aktiv.: 0.69
Kraj: Bled - JN76BJ

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2018 11:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz ga imam - kompletnega. kasetnik je nov, še zapakiran, joystick je tudi zraven, pa tudi nekaj data kaset z različnimi programčki. A, ja, pa en modul (?) ne vem več kako smo mu rekli, ki si ga vtaknil v port, je tudi zraven. Na njem so uporabni programčki, kot npr.. za nastavitev glave kasetnika, itd. (sem že veliko pozabil). Tudi reset tipka mora nekje biti, vtaknila se je v DIN vtičnico... Pa knjig na temo C64 je kar nekaj.... Skratka, ni da ni, kar se C64 tiče.
Če te zanima in imaš še dodatna vprašanja, pošlji ponudbo na ZS. Če mi bo ugajala, se bom pa mogoče ločil od njega.... Laughing Pa še to, oblika (tip) je tista zaobljena, ki so jo izdelovali najprej (Nemci so mu rekli Brotkasten - škatla za kruh Smile )

Lp Sierra5
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s51zg
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2004 17:35
Prispevkov: 538
Aktiv.: 2.42
Kraj: JN76BC - Srednje brdo

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 08, 2018 5:54 pm    Naslov sporočila:  Komodor.c64 Odgovori s citatom

Jaz imam enega domače izdelave. Vse delujoče. ni dolgo tega , kom sem ga vključi po par desetletij in na moje veselje še vse deluje ...hi hi hi
Lp
janez/s51zg

_________________
__________________
Never put off till tomorrow what you can do
today.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s51zg
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2004 17:35
Prispevkov: 538
Aktiv.: 2.42
Kraj: JN76BC - Srednje brdo

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 08, 2018 5:55 pm    Naslov sporočila:  Re: Komodor.c64 Odgovori s citatom

s51zg je napisal/a:
Jaz imam enega domače izdelave. Vse delujoče. Ni dolgo tega , kom sem ga vključi po par desetletij in na moje veselje še vse deluje ...hi hi hi
Lp
janez/s51zg

_________________
__________________
Never put off till tomorrow what you can do
today.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pirpy
Član
Član



Pridružen-a: Ned 30 Maj 2004 21:57
Prispevkov: 770
Aktiv.: 3.47
Kraj: Topolšica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 23, 2019 3:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

domače izdelave ??
To bi pa rad videl Smile

_________________
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group