www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Koda za radio

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tadejpretnar1
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 14 Avg 2018 14:17
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 14, 2018 2:24 pm    Naslov sporočila:  Koda za radio Odgovori s citatom

Zdravo
V avto citroen c5 sem vgradil rabljen originalen avtoradio. Ob nakupu nisem dobil kode, saj je prodajalec tudi ni vedel. Zanima me kje bi jo lahko dobil. Hvala za pomoč
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.68

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 15, 2018 12:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Običajno moraš zastopniku poslat številko šasije ali nekaj takega. Oni potem naprej v glavni oddelek firme pošljejo povpraševanje po tem, ker oni vodijo bazo podatkov.

A pardon, si omenil rabljen original, ja potem poišči številko šasije iz tega avta kjer je bil radio odstranjen.

Naslednja varjanta je pa odpret radio ter ga ustrezno povezat na računalnik in prebrat kodo. Razen, če nimaš več sreče kot pameti in imaš ravno tak radio, ki se bo odzval kar na generator kod iz širnega spleta.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
airwolf
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 17:17
Prispevkov: 2053
Aktiv.: 10.65

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 15, 2018 2:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lahko poskusiš tudi samo z serijsko številko, ki je na avtoradiu samem, ker dvomim da boš dobil še številko šasije avta iz katerega je bil vzet.
Nekje na avtoradiu je nalepka.

_________________
LP Gašper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Igor01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Nov 2004 12:09
Prispevkov: 581
Aktiv.: 2.62
Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 15, 2018 8:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj pa ne dela ?

Pri Citroenih radio deluje tudi, če ga vstaviš iz drugega Citroena, le da slišiš tudi piskanje, dokler ne vneseš prave VIN številke. Potrebno je prilagoditi ali ceno menjati še display. Za to potrebuješ Lexio (servis ali kdo ki jo ima in zna uporabljati)

Kateri tip si odstranil in kateri tip si vgradil ?

Od kod si ?


LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tadejpretnar1
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 14 Avg 2018 14:17
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 16, 2018 10:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja radio dela, samo se sliši piskanje. Model novega rabljenega radia je PU-2472B(J). Tako prejšnji kot nov radio pa sta originalna od citroen c5 letnik 2004. Za VIN številko pa sem poklical prodajalca in mi jo je povedal. Sem pa iz Gorenjske.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Igor01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Nov 2004 12:09
Prispevkov: 581
Aktiv.: 2.62
Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 16, 2018 10:31 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V radio moraš vpisati VIN tvojega avta.
Si predaleč, da bi ti jaz lahko pomagal, poišči koga bliže.
Tudi na servisu ne bo visoka cifra.

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tadejpretnar1
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 14 Avg 2018 14:17
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 16, 2018 10:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kakšna pa je približna cena na uradnem servisu?
Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Igor01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Nov 2004 12:09
Prispevkov: 581
Aktiv.: 2.62
Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 16, 2018 11:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dela je za 5 minut, če si zelo počasen.
Več kot 20€ ne bi smelo biti, morda celo nič, odvisno od servisa.
Pokliči na bližnji pooblaščen servis in vprašaj.

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group