www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pametna TV na starejši hifi(povezava avdio)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Kluki
Član
Član



Pridružen-a: Sob 01 Sep 2018 10:06
Prispevkov: 17
Aktiv.: 0.25
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 04, 2018 7:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zame je precej teh stvari novih.Gl.stolp uporabljam samo občasno,ko se mi zahoce poslušat glasbo z jutuba na hifi ju.Zato me moti,da je priklop slušalk zadaj in moram vedno umikati TV ,da priklopim Če bi bil priklop spredaj ali pri strani sploh nebi kompliciral.Razumem da so drugi priklopi zadaj,ampak za slušalke pa bi po moje moral biti spredaj. Počasi bom z vašo pomočjo že nekaj ustimal.
_________________
Nikakor mi ne uspe povezati pametno TV s starejšim hi ti (technics).Dela mi samo izhod za slušalke,kar pa me moti saj je priklj.zadaj.Imam adap.hdmi na avg, ki ima tudi avdio izh.Ce mi lahko kdo pomaga še mu že vnaprej zahvaljujem.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1336
Aktiv.: 11.96
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 04, 2018 9:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imaš optični izhod ali ne???
Slikaj zadnjo stran televizorja, da vidimo priključke, če so ob strani, slikaj še te in potrudi se, da slika ne bo nek zmazek z enim zanič telefonom.

In ne samo za poslušanje glasbe z YT, tudi za ogled filmov je dodatno ozvočenje zelo koristno Wink

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Kluki
Član
Član



Pridružen-a: Sob 01 Sep 2018 10:06
Prispevkov: 17
Aktiv.: 0.25
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 04, 2018 10:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stvari sem se lotil z narobne strani .Najprej bi moral na forum pa bi imel stvar zdaj že rešeno.Vem za optični izhod in tudi TV ga ima.Zdaj sem pač ze naročil pretvornik hdmi2AV .Mislim da ima analogni izhod.
_________________
Nikakor mi ne uspe povezati pametno TV s starejšim hi ti (technics).Dela mi samo izhod za slušalke,kar pa me moti saj je priklj.zadaj.Imam adap.hdmi na avg, ki ima tudi avdio izh.Ce mi lahko kdo pomaga še mu že vnaprej zahvaljujem.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group