www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

I,K:Navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf MFP

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2018 11:11 pm    Naslov sporočila:  I,K:Navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf MFP Odgovori s citatom

Rabim, iščem navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf MFP v Slovenščini, če mi jih lahko kdo odstopi ali morda ve kje jih lahko dobim. Lahko je tudi fotokopija. Nekaj takšnega:
https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/HP-LaserJet...

Iščem tudi serviserja za popravilo napake na scenerju in kopircu (nariše samo črno sliko!).



HP printer 1536dnf MFP.jpg
 Opis:
...rabim slovenska navodila za uporabo tega tiskalnika in serviserja za napako na scenerju...
 Velikost datoteke:  15.59 KB
 Pogledana:  2360 krat

HP printer 1536dnf MFP.jpg



_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2018 11:15 pm    Naslov sporočila:  Re: I,K:Navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf M Odgovori s citatom

namcar je napisal/a:
Rabim, iščem navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf MFP v Slovenščini, če mi jih lahko kdo odstopi ali morda ve kje jih lahko dobim. Lahko je tudi fotokopija. Nekaj takšnega:
https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/HP-LaserJet-Pro-M1536-Multifunction-Printer-series/3974271/model/3974278
Iščem tudi serviserja za popravilo napake na scenerju in kopircu (nariše samo črno sliko!).

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.00
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 13, 2018 10:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Probaj na tem linku:
https://support.hp.com/us-en/product/hp-laserjet-pro-m1536-multifunction-printer-series/3974271/model/3974278/manuals

_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 16, 2018 11:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

baresi je napisal/a:
Probaj na tem linku:
https://support.hp.com/us-en/product/hp-laserjet-pro-m1536-multifunction-printer-series/3974271/model/3974278/manuals


Shame on you Tudi tukaj sem probal, a mi še ni uspelo, ker znam premalo angleščine. Rabim slovenski opis. Think

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.00
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2018 10:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na tem linku izberi jezik "Slovene" in dobiš tri PDF fajle v našem jeziku.
_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2018 10:05 pm    Naslov sporočila:  I,K:Navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf MFP Odgovori s citatom

baresi je napisal/a:
Na tem linku izberi jezik "Slovene" in dobiš tri PDF fajle v našem jeziku.


Very Happy Hvala za pomoč in nasvet pri mojem oglasu. Uspešno sem našel in natisnil sem slovenska navodila za uporabo. Sedaj pa me zanima še kaj bi lahko bilo narobe, da ne dela scener in kopiranje na tem "multipraktiku"? Sprašujem se še, če bi morda kdo znal popraviti to napako in ali se sploh to še splača? Speak to the hand

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 17, 2018 9:18 pm    Naslov sporočila:  Re: I,K:Navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf M Odgovori s citatom

namcar je napisal/a:
....... Sprašujem se še, če bi morda kdo znal popraviti to napako in ali se sploh to še splača? Speak to the hand
Ali niso že na sosednjem forumu, kjer si tiskalnik dobil, napisali, ali se izplača ali ne?
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 17, 2018 9:26 pm    Naslov sporočila:  Re: I,K:Navodila za uporabo tiskalnika HP LaserJet 1536dnf M Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
namcar je napisal/a:
....... Sprašujem se še, če bi morda kdo znal popraviti to napako in ali se sploh to še splača? Speak to the hand
Ali niso že na sosednjem forumu, kjer si tiskalnik dobil, napisali, ali se izplača ali ne?


Applause SO in zamenjava oziroma popravilo bi me preveč stalo. Zato ga bomo uporabljali zgolj kot printer. Torej oglas ni več aktualen in ga moderatorji naj prestavijo med "neaktualne", ker sem to pozabil že prej napisati. Hvala. d'oh!

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group