www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Dva monitorja

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Mislincan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 11 Okt 2009 12:55
Prispevkov: 30
Aktiv.: 0.17
Kraj: Mislinja

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 8:35 pm    Naslov sporočila:  Dva monitorja Odgovori s citatom

Nedavno sem priključil dodatni monitor. Vse dela odlično, vendar bi želel na drugem monitorju drugo sliko ozadja. Imam Win 10. Brick wall. Prosim za nasvet!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1735
Aktiv.: 12.55
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še Googla tako vprašaj kot si tukaj.
_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mislincan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 11 Okt 2009 12:55
Prispevkov: 30
Aktiv.: 0.17
Kraj: Mislinja

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2019 9:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DušanK, zakaj nisi zapisal, da ne veš odgovora, kot pa se delaš pametnega z Googlom. Sem iskal najprej v nastavitvah, nato pa preko Googla, vendar nisem našel odgovora, sem pa upal, da bo se tu našel kdo, ki pozna odgovor !?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2019 10:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dušan ti je svetoval povsem korektno. To, kar bi pa ti rad (vsaj kot jaz razumem) je prepisovanje recepta iz prvih dveh zadetkov, ki ju dobiš ob Dušanovi poizvedbi. Think
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Tidra
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Maj 2008 20:36
Prispevkov: 186
Aktiv.: 0.96
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2019 3:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne razumem, kako ti prvi zadetek iz povezave ki jo je pripel DusanK,... ni v pomoč,...

https://www.pcworld.com/article/2984423/windows/how-to-set-different-wallpapers-for-multiple-monitors-in-windows-10.html
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2019 4:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislincan je napisal/a:
......... nato pa preko Googla, vendar nisem našel odgovora, sem pa upal, da bo se tu našel kdo, ki pozna odgovor !?

Marsikdo na tem forumu pozna odgovor na tvoje vprašanje, toda, ker se je DusanK potrudil namesto tebe in podal zelo natančen odgovor (ni pisal nekaj na pamet!), se verjetno ostalim ni zdelo vredno smetiti teme.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1735
Aktiv.: 12.55
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2019 5:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislincan je napisal/a:
DušanK, zakaj nisi zapisal, da ne veš odgovora, kot pa se delaš pametnega z Googlom. Sem iskal najprej v nastavitvah, nato pa preko Googla, vendar nisem našel odgovora, sem pa upal, da bo se tu našel kdo, ki pozna odgovor !?

Z vsem spoštovanjem...
Prosil si za nasvet in dobil si ga v obliki "da te naučim loviti ribe" in ne "da ti jo serviram na pladnju". Slednje si očitno pričakoval.

Če si mogoče opazil ti nisem sarkastično dal link do praznega Googla ampak sem ti napisal ključne besede v upanju, da se boš iz tega tudi kaj naučil.
Namreč iskanje z Googlom ali podobniki iskalniki ni tako trivialno kot se na prvi pogled zdi in tehnika iskanja je pač svoje znanje.

Pričakujem pa vsaj povratno informacijo, če ti je uspelo uresničiti tvojo željo po dveh različnih slikah ozadja, če ne drugega, da imajo imajo še ostali udeleženci v forumski skupnosti kaj koristi od tega.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mislincan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 11 Okt 2009 12:55
Prispevkov: 30
Aktiv.: 0.17
Kraj: Mislinja

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 18, 2019 2:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekaj časa nisem bil prisoten. Najprej se naj opravičim, ker sem najprej ustrelil, ne da bi prej pogledal. Enostavno sem spregledal, da mi je Dusan dejansko posredoval link, do odgovora, ne pa, da me je preusmeril na Google. Še enkrat se opravičujem! HVALA.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 18, 2019 8:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

In, ali si zadevo rešil?
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mislincan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 11 Okt 2009 12:55
Prispevkov: 30
Aktiv.: 0.17
Kraj: Mislinja

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 21, 2019 12:26 pm    Naslov sporočila: icon_complicity  Odgovori s citatom

Končno sem si vzel malo časa ter se poigral z ozadji. DELA!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group