www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Iscem telefon za upokojence ...

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2020 5:44 pm    Naslov sporočila:  Iscem telefon za upokojence ... Odgovori s citatom

As sinple as possible, uporabnica bo 93 letna zenina babica, ki zivi sama; par tipk, na katere se da preddefinirati 2 ali 3 stevilke in to je to. Sem mislil, da je tega kar nekaj, a ko sem zacel iskati, ni tega nikjer ... Ce ima kdo kaj primernega, naj me prosim pinga oz da sem link ...
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vlado
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Mar 2004 21:35
Prispevkov: 561
Aktiv.: 2.53
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2020 7:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Grega,
ali imaš v mislih stacionarni, ali GSM telefon?

Telekom ponuja neko možnost za podobne primere pod nazivom E-oskrba.
Če ničesar ne najdeš in ti se da neki narediti, imam nekaj hibridnih vezij (MH88422) za priklop na tel. linijo, avdio vhod izhod . . .
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2535
Aktiv.: 13.16
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2020 8:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Doro 1360.
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2020 9:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pred leti sem enako staremu "mladeniču" dal Mobi Čuka - Sagem 815.
Pri takih letih moraš iskati nekaj takega, kar bi lahko zaupal tudi predšolskemu otroku Wink

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2020 10:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lp! Rabim GSM telefon, zgolj s funkcijo klicanja par stevilk in sprejem klica, to je to. Doro 1360 je ze too much, sprejemljiv bi bil Doro 334, ki pa ga nikjer ne najdem + nisem ziher, kako to dela zgolj na IMEI, brez SIMa (lahko da povsem ok, se ze dolgo nisem z novostmi v GSM tehnologiji ubadal ...)
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 26, 2020 12:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če bi kje dobil tega: https://www.doro.com/en-gb/shop/mobile-devices/easy-phones/doro-secure-580-34eb1ae2/ Wink
_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 26, 2020 8:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jap, tocno tega zdajle licitiram na ebayu Wink
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 26, 2020 10:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ta Doro zgleda res super, sem imel iste težave kot ti pa sem ugotovil ,da karkoli dedku kupim ni dobro ker ali se počuti kot pohabljenec ker nima modernega telefona ali pa ima moderni telefon pa ga ne zna uporabljat pa skos teži da telefon ne dela... Sedaj še ne vidi dobro in je totalna katastrofa. Kupil sem mu Myphone HALO 2 vsakič ko ga obiščem pravi da mu telefon ne zvoni - vsakič ga da nehote na potiho..
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dumr666
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 23:30
Prispevkov: 409
Aktiv.: 2.76
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 26, 2020 3:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

meni bi se nekje moral valjati en telefon, sicer ima celo številčnico, ampak se mislim da da marsikaj nastaviti, še tipko za SOS ima menda. Pogledam ko bom doma
_________________
Robots will steal your job. But that's OK.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bbrane
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Jun 2007 15:02
Prispevkov: 580
Aktiv.: 2.84
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 29, 2020 10:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam MOBITEL ENA ZTE-G S202 namensko za starejše in tri prednastavljive klicne številke , tipka SOS in lučka. Imeli so ga starši, dokler ... Baterija je še v zelo dobrem stanju.

Če še rabiš povej ! LP Brane

_________________
En poizkus je vreden več kot tisoč strokovnih mnenj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
S53DZ
Član
Član



Pridružen-a: Čet 28 Apr 2011 9:27
Prispevkov: 951
Aktiv.: 6.05
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 29, 2020 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Oddam Alcatel OneTouch, v dobrem stanju, če kdo rabi.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group