www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Malo za šalo XV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Ravne
Član
Član



Pridružen-a: Sre 22 Maj 2019 22:02
Prispevkov: 149
Aktiv.: 2.52

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2020 7:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Osnovnošolska matematika ...


Osnovnošolska MAT.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  51.21 KB
 Pogledana:  3 krat

Osnovnošolska MAT.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ravne
Član
Član



Pridružen-a: Sre 22 Maj 2019 22:02
Prispevkov: 149
Aktiv.: 2.52

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2020 8:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Velikost je važna.


Velikost.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  55.13 KB
 Pogledana:  1 krat

Velikost.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ravne
Član
Član



Pridružen-a: Sre 22 Maj 2019 22:02
Prispevkov: 149
Aktiv.: 2.52

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2020 8:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Doma narejena maska.


Maska.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  50.8 KB
 Pogledana:  11 krat

Maska.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2020 10:18 pm    Naslov sporočila:  Sex by Microsoft Odgovori s citatom

Applause Sex by Microsoft
Ženska gre v posteljo z Billyem Gatesom. Ko opravita, mu ona reče: "Gospod, sedaj pa vem, zakaj se vaše podjetje imenuje Microsoft... Wink

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2020 10:36 pm    Naslov sporočila:  Dva Gorenjca se pogovarjata... Odgovori s citatom

d'oh! Gorenjca se pogovarjata
Janez:"Zadnjič sem pa čisto ponorel..."
Pavel:"Ja, kaj pa je bilo?"
Janez:"Pridem domov in najdem soseda na ženi."
Pavel:"Aha, in potem si znorel?"
Janez:"Ah, kje pa. Kaj pa naj reva počne. Mene cele dneve ni, ker delam, in ko se vrnem, sem utrujen, padem in zaspim. Naj si da duška."
Pavel:"Kaj pa je bilo potem?"
Janez:"Grem v sobo od hčere in jo najdem z dvema."
Pavel:"Aha, to je bilo."
Janez:"Ne, ne. Saj mora punca eksperimentirati, bo potem bolj umirjena."
"Grem v sobo od mulca in si ravno iglo v žilo rine."
Pavel:"In potem si imel dosti?"
Janez:"Kje pa. Sem si mislil, da je to nekaj modernega in da pač mora tako biti."
Pavel:"Ja, kaj pa je bilo potem?"
Janez:"Pridem v dnevno sobo, nobenega tam, radiator pa na maksimumu.... pol se mi je pa utrgal!!!" Wink

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
poule
Član
Član



Pridružen-a: Čet 11 Jan 2007 19:53
Prispevkov: 800
Aktiv.: 3.82
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 16, 2020 8:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Med brskanjem posnetkov sem naletel na tole.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 16, 2020 8:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Karantena pa tole:


"Slišal sem, da lahko zaradi osamljenosti v karanteni znoriš. Sem se o tem menil s kavomatom in mikrovalovno, pa sta oba enakega mnenja ... Z mešalcem pa ne govorim, ker vse po svoje obrne." 😤😤🤷‍♂️



"Govori se, da bodo vsi možje, ki v izolaciji s svojimi ženami preživijo, dobili status vojnih veteranov ... Ve kdo kaj o tem - so to verodostojne info?" 😏



"S'm si šel mal pozvont na vrata, ker je dober občutek, ko dobiš obiske." 😂😂



"22. dan samoizolacije: Skregal sem se z svojo, ker je odnesla smeti iz hiše 🤨 Jaz sem bil na vrsti‼️" "Mama je skuhala pasulja za 3 dni. Zgleda bomo maske nosili tudi doma." 😟



"Kar se mene tiče: Če bi se virus širil s sexom, bi bilo tega sranja že zdavnaj konec! 😂😂🙈😂😂"



"Kako imam ljubečo ženo. Ponoči sem se zbudil in mi je držala povšter čez obraz, da se ne bi okužil s korono." 😆😁



"Predlagam nov izziv! Slikajte se s policajem v drugi občini." 😏



"Vprašam sosedo, kako je kaj pri njih, pa pravi: En dan gre v trgovino mož, en dan pa jaz. En dan jemo, drugi dan pa pijemo." 😃🤣



"Zdaj, ko so v karanteni tisti, ki imajo rojstni dan, se jim vošči tako: Želim ti zdravja, olja, kvasa, moke in paleto wc papirja ..."😂



"Kako prav pridejo maske nam grdim ... Če zdaj ne najdem sorodne duše, je ne bom NIKOLI!" 😂😂💝😂😂



"Zunaj je virus, notr mam pa ženo, kam naj grem?🤣🤣🤣"



"Koronavirusu je uspelo, kar ni nobeni ženski. Prekinil je vse športe, zaprl bare in zadržal vse moške doma." 🤣🤣



"Je rekel: Vse je za nekaj dobro ... tašča je iz druge občine." 🤔😂



"Če v tem [cenzurirano] času vidite Štajerca s flašo v roki, se ne prenaglite - on ne pije, temveč nalaga antivirusni program!" 😂😂😂



"Moški na urgenci, zlomljena noga, ključnica, zlomljena čeljust ... Zdravnik: Huda nesreča? Moški: Ne, samo kihnil sem v omari!" 🤣🤣



"Vsi mižijo, ko se ljubijo ... Potem pa ... Joj, kje sem imel oči?" 😂😂😂😂😂😂😂



"Zdaj se ne bo več reklo: Lej ga, kako je pijan ... Lej ga, kako je dezinficiran!" 😂😂😂😂😂



"Vzel sem elastiko iz gat, da si do konca sešijem masko. Zdaj mi maska lepo stoji, samo gate mi pa dol padajo." 😂😂😂



"Prišli so čudni časi ...🙄 Pred vhodom v banko piše: "Obvezen vstop z masko in rokavicami!" 🤔 🤔 🤔



"Kako gre svet naprej ... zdaj lahko učiteljico kar z daljincem izklopiš. Ooo, kje so tisti časi, ko sem jest v šolo hodila ..." 😂😂😂😂😂😂



"Samoizolacijski nasvet: Sami se ostrižite, pa ne boste hodili iz stanovanja še naslednjih štirinajst dni ..." 😂😂😂😂😂



"Mislite da je pametno zdaj, ko je cela familija doma na 60 m2, da skuham pasulj???" 🤔😁😋



"Naš pes se je začel že skrivat pred nami, vsak od nas ga želi 2x na dan peljat na sprehod." 😂😂



"Čez celo leto šparaš denar za morje, na koncu pa ga porabiš za moko, kvas in WC papir." 🤣🤣🤣🤣



"Vlada nas opozarja: Umivajte si roke ... Pamet vam bomo že mi oprali." 😂😂😂😂😂



"13. dan karantene ... Sosed je ljubosumen na svojo ženo, ker ima boljše in lepše brke od njega." 😂😂😂😂😂😂



"Vprašam ženo: A greva na sprehod za 20 minut? Lahko! Samo se morava zmenit, kdo od naju bo lajal." 😂😂😂😂😂😂



"Iz samega dolgčasa toliko hodim po stanovanju, da sem samega sebe že trikrat srečal ..." 😂😂😂😂��😂😂



"Najbolje je, da maske nosite tudi v stanovanju, sploh v kuhinji, da ne boste pojedli vsega, kar vidite." 😂😂😂😂😂



"Prišla sva iz supermarketa, doma snameva maske ... gledam, gledam, žena ni moja??" 🤔



"Ko se bodo gostilne zopet odprle, takrat se spomnite, da so vam zaprli vrata, ko vam je bilo najtežje." 😂😂😂😂😂😂😂😂



"A ima kdo sobno kolo za prodat? Nujno ga rabim za v službo ..." 😂😂😂😂😂😂😂



"A veš, zakaj korona ne bo dolg trajala? Ker je 'made in China'." "Trikrat sem spal, petkrat sem jedel, pa je še zmeraj danes." 😂😂😂😂😂



"To objavo posvečam vsem moškim, ki so trenutno doma v karanteni z ženo. Zdržte, prjatli!" 💪💪



"Če ne bi bilo korone, bi vsi čakali, da bo 1. maj, da bomo frej. Zdaj pa vsi čakamo 1. maj, da gremo končno delat."



"Če vas v drugi občini hoče ustavit policija, pobegnite! Kazen zaradi občine je 400 €, za pobeg pa 250 €. Ne vprašajte, kako vem ...😂"



"Pravijo, da te čokolada naredi srečnega! A ve mogoče katera, koliko je moraš pojesti? Sem pri 5., pa ni še nič bolje ..." 😩😬😂😂



"Nikar ne kličite policije zaradi čudnih ljudi, ki se gibljejo okoli vašega bivališča. To so samo sosedje brez makeupa in frizure." 😶😜🤓😲😂
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2020 6:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še ena Trumpova Smile ...


Trumpizem.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  61.23 KB
 Pogledana:  2 krat

Trumpizem.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 26, 2020 9:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Leta 2030 sprašuje sinko mamico:

"Mami, kdo je moj oče?"

"Sinko ne vem, je nosil masko."

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2020 1:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

d'oh! V času karantene... Wink
_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2020 1:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

namcar je napisal/a:
d'oh! V času karantene... Wink


... marsikaj ne deluje tako kot je treba...

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2020 1:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

d'oh! V času karantene... Wink


images (1).jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  10.68 KB
 Pogledana:  6846 krat

images (1).jpg



images.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  11.29 KB
 Pogledana:  6846 krat

images.jpg



ob virusu.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  30.22 KB
 Pogledana:  1 krat

ob virusu.png



_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2020 1:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Podnapise si pozabil priložiti Wink V Sloveniji smo ...
_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2020 2:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
namcar je napisal/a:
d'oh! V času karantene... Wink

... marsikaj ne deluje tako kot je treba...
Podnapise si pozabil priložiti Wink V Sloveniji smo ...


Confused Pa naj ti bo, če ne razumeš kako govorijo sosedi:

Ad I. Wink Draga moja žena, šel sem s sodelavcem na pijačo, nekdo je kihnil in zdaj smo vsi v karanteni. Se vidimo čez 14 dni. Wink

Ad II. Confused Je..m ti izolacijo, policijsko uro. Če je prepoved gibanja,
kdo krade kokoši na vasi.Wink

Ad III. Confused Dajmo pustimo že ta virus in pojdimo naprej na bolj umirjene teme.
Katero pesem bi si morda zaželeli, da vam zaigrajo na vašem pogrebu. Wink

Confused Ali si sedaj zadovoljen, ali bi morda ti prevedel bolje kot "google" ? Wink

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2020 8:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
Podnapise si pozabil priložiti Wink V Sloveniji smo ...


Če te moti, pa preskoči... Neutral
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Naslednja
Stran 3 od 35

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group