www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Avtoalarm Sikura - navodila
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2020 10:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

aly je napisal/a:
Poglej na Bolho ali na eBay, za koliko se prodajajo enake ali podobne naprave.


Wink Hvala za nasvet. Vendar na bolha.com trenutno ni nobenega oglasa, na eBay pa ne znam odpreti njihovega oglasnika ali linka za oglase. Mi lahko kdo posreduje kakšen link ali kako se odprejo njihovi oglasi? Hvala. Confused

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 8:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem pogledal, nihče ne prodaja nobenega Sikura alarma. Očitno je to prestara stvar. Daj na bolho za 15 eur in upaj, da to še kdo rabi.
_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 17, 2020 1:52 am    Naslov sporočila:  Nov-nerabljen avtoalarm Sikura 2000SL je na voljo tukaj: Odgovori s citatom

aly je napisal/a:
Sem pogledal, nihče ne prodaja nobenega Sikura alarma. Očitno je to prestara stvar. Daj na bolho za 15 eur in upaj, da to še kdo rabi.


Wink Hvala za idejo @aly. Torej če slučajno še kdo rabi ali želi je tukaj na voljo
nov-nerabljen avto alarm Sikura 2000SL.
Na prvi sliki je (novejša verzija) originalno zapakiran alarm in ker ne vem kaj je še notri sem na drugi presnel sliko v tej temi.
Na ZS se naj javi če je kdo zainteresiran in ponudi odkupno ceno za komplet. Wink



SEKURA avto alarm.jpg
 Opis:
originalno zapakiran avto alarm SIKURA 2000SL
 Velikost datoteke:  6.31 KB
 Pogledana:  2830 krat

SEKURA avto alarm.jpg



t_media_immagine_numeri_az2000 (1).jpg
 Opis:
slika opreme alarma presneta iz te teme
 Velikost datoteke:  31.68 KB
 Pogledana:  5 krat

t_media_immagine_numeri_az2000 (1).jpg



Sikura 2000SLavto alarm .jpg
 Opis:
originalno zapakiran avto alarm SIKURA2000SL
 Velikost datoteke:  254.71 KB
 Pogledana:  5 krat

Sikura 2000SLavto alarm .jpg



_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
namcar
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2016 22:26
Prispevkov: 221
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 15, 2020 8:31 pm    Naslov sporočila:  Re: Nov-nerabljen avtoalarm Sikura 2000SL je na voljo tukaj: Odgovori s citatom

Wink Hvala za idejo @aly. Torej če slučajno še kdo rabi ali želi je tukaj na voljo
nov-nerabljen avto alarm Sikura 2000SL.
Na prvi sliki je (novejša verzija) originalno zapakiran alarm in ker ne vem kaj je še notri sem na drugi presnel sliko v tej temi.
Na ZS se naj javi če je kdo zainteresiran in ponudi odkupno ceno za komplet. Wink

Think Ker je ta avto alarm Sikura med tem že oddan, ta ponudba ni več aktualna. Zato prosim moderatorje, da jo odstranijo. Hvala. Shame on you

_________________
Večkrat se kdaj obrnimo tudi nazaj, da bomo naredili kaj boljšega, kot smo tedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kiklop
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Apr 2012 16:21
Prispevkov: 19
Aktiv.: 0.13
Kraj: Ojstrca

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 30, 2022 8:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

zdravo, ali bi mi lahko kdo pomagal, ker nikakor ne morem naložiti daatotek z navodili za ta avtoalrm. Sem prosil že Aljaža, pa nisem bil uspešen. Avto alarm mi je začel delati malo po svoje, zato bi ga rad na novo programiral. Ker nisem bil aktiven na forumu, kot to zahtevajo pravila, nem morem prenašati. Zato še enkrat, je lahko kdo toliko prijazen, da prenese te datoteke in mi jih pošlje na mail amodic afna gmailpikacom. Res bom hvaležen. LP Andrej
_________________
Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slavcek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Feb 2019 17:18
Prispevkov: 214
Aktiv.: 3.45
Kraj: kraj ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2022 7:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Confused Vprašaj @aly morda ti lahko pošlje navodila za ta alarm ali lahko kaj koristnega svetuje. Jaz sem vso dokumentacijo dal zraven alarma ko sem ga oddal. Wink [/scroll]
_________________
?...zakaj že imam vozel na robcu ?, da kaj ne pozabim verjetno...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group