www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Covid 19 cepljenje
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Covid 19 se boste cepili ?
Da, takoj ko bo možno
36%
 36%  [ 38 ]
Da, a ne takoj bom počakal, da vidim učinkovitost oz. morebitne stranske učinke
25%
 25%  [ 26 ]
Ne, ne bom se cepil
36%
 36%  [ 38 ]
Ne, ne bom se cepil covid 19 ne obstaja
1%
 1%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 104

Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 6:25 pm    Naslov sporočila:  Covid 19 cepljenje Odgovori s citatom

Na spletni strani e-uprava je na voljo spletni obrazec, s katerim lahko državljani izrazijo interes za cepljenje proti covidu-19. Kako je mnnje obiskovalcev foruma.
Se boste cepili?

_________________
lp
Silvo


Nazadnje urejal/a Silvo Tor Dec 08, 2020 7:46 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 6:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moj odgovor je da.
Zakaj?
Nisem več najmlajši.
Farmaciji zaupam.
Zakaj?
V mladosti sem bil cepljen proti vsem kar se je cepilo. Prav tako sem dobil vsaj dve ali tri "vakcine", ko sem služil JNA. Po tistem se kakih 30 let nisem več cepil. V tem času tudi nisem bil resno bolan. Ob zadnji menjavi službe sem zaradi narave dela bil cepljen proti klopu, hepatitisu, tufusu... kakih stranskih učinkov ni bilo.
Osebno ne poznam nikogar, ki bi imel kadarkoli kake posledice oz stranske učinke zaradi cepljenja.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wrecker
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Feb 2011 22:43
Prispevkov: 250
Aktiv.: 1.56

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 6:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Angleži že nabavili cepivo in njihovi vrhunski laboratoriji so ga hitro odobrili, že cepijo in ne komplicirajo.
Pri nas nimamo ne odobritve, ne cepiva a z nekim obrazcem zbirajo hipotetične prijave.
Birokracija v sloveniji zgrabi vsako priložnost za kompliciranje na polno!

Osebno cepivu zaupam in bi se cepil ko bom na vrsti.

@Silvo: ja v JNA je prišla ekipa in so rekli: danes je vakcinacija. Noben ni spraševal proti čemu in ali je varno,... Ni bilo pa o tem niti preveč varno spraševati. Laughing
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 7:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Wrecker je napisal/a:
....

Osebno cepivu zaupam in bi se cepil ko bom na vrsti.

@Silvo: ja v JNA je prišla ekipa in so rekli: danes je vakcinacija. Noben ni spraševal proti čemu in ali je varno,... Ni bilo pa o tem niti preveč varno spraševati. Laughing


Kaj je bilo v tistem "JNA" cepivu je bila očitno skrivnost. Ko sem bil nazadnje cepljen sem se pogovarjal z zdravnico o tem. Vprašal sem jo, če ve proti čemu smo bili cepljeni v vojski. (starejša zdravnica - sem pričakoval da ve) Rekla je, da je bil en odmerek zanesljivo cepivo proti tetanusu. Kaj je bilo ostalo pa ni imela pojma.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1611
Aktiv.: 8.17
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 10:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz načeloma zaupam farmaciji, ampak večkrat se pa držim "ne popravljaj če ni pokvarjeno". Bolj pa razmišljam da bi se cepil prozi kakšni bolezni, ki jo širijo klopi (ceki). Tisti hudič mali pa zna pustiti nesnago za seboj...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.42

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 11:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz se bom tudi cepil, ko bo možno. Verjetno bodo pa drugi, ki to bolj potrebujeo prej na vrsti, kar je prav.

Sam sem pa cepljen proti vsem, kar so nas v šolah, pa potem se redno cepim proti klopnemu meningitisu.

Otroka sem dal pa tudi cepiti proti vsem, kar je bilo brez plačila. Razen za meningitis smo plačali.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Energetik-m
Član
Član



Pridružen-a: Pon 07 Dec 2009 19:16
Prispevkov: 1343
Aktiv.: 7.71
Kraj: Zagorje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 1:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem, kaj pridobiš s cepljenjem, če si prebolel covid. Počakal bom, da bo jasno, kako dolgo si imun. Morda konec 2021, če bo še aktualno.
_________________
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 9:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Energetik-m je napisal/a:
Ne vem, kaj pridobiš s cepljenjem, če si prebolel covid. Počakal bom, da bo jasno, kako dolgo si imun. Morda konec 2021, če bo še aktualno.


Tole je zanimivo vprašanje. Pravzaprav me zanima kak je vpliv cepljenja na nekoga, ki je covid prebolel in to sploh ne ve.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BojanR
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Apr 2008 9:52
Prispevkov: 683
Aktiv.: 3.51
Kraj: Vnanje Gorice

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 9:49 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se bom cepil.
Resda obstaja seznam potencialnih stranskih učinkov cepljenja, ampak obstaja tudi seznam potencialnih stranskih učinkov prebolelega Covid-19.
S tem, da moraš najprej bolezen preboleti. klik
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 10:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nihče od vas pa ni pomislil na to, da bi šel k zdravniku in jim rekel, da naj predpišejo vitamin D na recept.

Je dokazano, da pomaga. Sploh pa bi to morala biti vsakoletna praksa, ker ga pozimi veliki večini močno primanjkuje.

Menim, da bomo slej ko prej vsi dobili virus vase, tako kot je vsak že imel prehlad in gripo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.00
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 11:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Počakal bom na informacije iz tujine, našim ne verjamem več nič.
_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sebastjan.kamensek
Član
Član



Pridružen-a: Sob 26 Jul 2008 11:04
Prispevkov: 1010
Aktiv.: 5.29
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 12:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se pridružujem mnenju Baresi... Naši se obnašajo kot otroci v peskovniku... kdo bo komu vzel lopatko... katastrofa... Ni čudno, da se nam pri takih papkih smeje pol sveta... Vedno bolj se čudim, da nas je samo 2 miljona, pa še vedno uspemo najt take bisere...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 9:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne cepim se proti gripi in dvomim, da se bom cepil proti Covidu, ne glede ne to, da mi je oče umrl zaradi korone, kakor so zabeležili dohtarji, toda nikjer ne piše, kaj je bil dejanski vzrok (srce,.......).
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
arksi
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Sep 2008 10:19
Prispevkov: 741
Aktiv.: 3.91
Kraj: Dolenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 10, 2020 2:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmm, ne vem, če je vse tako dobro in lepo okrog teh cepiv.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinkobalinko
Član
Član



Pridružen-a: Ned 12 Feb 2017 0:07
Prispevkov: 95
Aktiv.: 1.10

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2020 1:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz se bom cepil. Računam da bom, zaradi službe, dokaj hitro na vrsti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Naslednja
Stran 1 od 33

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group