www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Hitachi HA-3 Ojačevalec
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1736
Aktiv.: 12.56
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 12:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nepotrebne fore pre(po)biraš s sosednjega foruma.
Sicer se pri Reicheltu hvalijo, da ga imajo za 24,17€, poštnina 5,80€.
https://www.reichelt.com/de/en/hybrid-stk-4042-xi-p19603.html
Po izkušnjah iz prejšnjega tedna je dostava hitra.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 12:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala DušanK za info o STK-ju, se že naroča.

Za ostalo pa...mi je žal, da to ni vzeto kot šala.
Je pa takolele (nima veze več s to temo, naj gre tale zadnji moj prispevek zaradi mene v smeti):
Si eden redkih, katerega prispevke rad prebiram in veliko pripomoreš k kvaliteti foruma, imaš-najdeš marsikatere informacije, ki jih ostali člani potrebujemo, imaš ogromno znanja...,kar zase seveda ne morem ravno trditi. Pomagam, kjer menim, da imam kaj znanja in lahko komu koristi, podarim kar imam in menim, da komu lahko koristi, ne želim nobenega denarja, še za "fucking" poštnino ne. Sem pa tak kot sem in upam, da tak tudi ostanem.
Žal v mojem podpisu manjka samo še: "Bog prašta, ja nikad!"
Veš da ne leti nate, v mojem življenju so mogoče samo 3 take osebe, katerim je ta citat namenjen, pri svojih 55 letih nisem več ravno mlad, bil marsikje in spoznal ogromno ljudi. No tule pa ni več šala, tudi sprovocirati se me da, ko samo pomislim na nekatere, katerih tudi imenovati ne želim.

Vse dobro. Very Happy

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1736
Aktiv.: 12.56
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 1:31 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Upam, da ti rata popravilo. Wink

Off topic:
Čeprav sem opazil smajlija, se mi ni zdela ravno šala ker vem na koga leti.
Ampak, ok, glede na pojasnilo jo bom vzel kot vašo interno šalo z malce špikanja, čeprav je marsikdo ne razume.

Ne glede na neke stare zamere mora vsak pri sebi biti toliko zrel, da jih z leti preseže, a vsak tega ne zmore.

Ne leti direktno nate, zato me ne razumi napak, ampak v teh mojih/tvojih letih je že čas, da pogledamo malce nazaj in določene stvari odpustimo, kar pa ne pomeni, da jih lahko pozabimo.
Zato slabih stvari ni potrebno vseskozi refreširat, razen, če se človek s tako energijo hrani.
Včasih so nekatere stvari zelo preproste, le videti jih ne znamo.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 13, 2020 2:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Naročil, prišlo včeraj (sobota), sicer je poštnina dražja kot je navedel DušanK, ampak sem pred tem vprašal soseda, če mu odgovarja, tako da pri tem ni težav. Ojačevalec dela, oba kanala.
Hvala vsem pri napotkih kako, kje, kaj... Smile

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1736
Aktiv.: 12.56
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 13, 2020 3:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Odlično, hvala za povraten info.
Glede poštnine sem očitno res bil malo skop, saj tam piše from 5.80€. Nazadnje sem plačal 12,89€, samo je bila tudi teža cca. 1,5kg.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 13, 2020 4:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Natačno toliko sem plačal tudi jaz, ampak sosed je pač rekel da se mu splača.
Je bilo pa v treh dneh pri meni. Pa ena stvar manj se bo valjala pri meni doma, kar je tudi nekaj vredno Very Happy .

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group